Навигация
Реклама
Реклама

Користь фініків: не підвищують цукор навіть діабетикам

Дослідники з Ізраїлю переконалися в тому, що представники загону сухофруктів ідеально замінюють собою готові калорійні солодощі. Медики розповіли, які плоди, незважаючи на їх солодкий смак, можна їсти навіть діабетикам.

фініки фініки

Спробуйте замість цукерок пити чай з фініками. Хоча ці сухофрукти дуже солодкі, медики рекомендують вживати їх навіть людям з діабетом. Як встановили дослідники з технологічного університету Хайфи, фініки з їх медовим смаком благотворно впливають на стан серцево-судинної системи у діабетиків, в певній мірі захищаючи від ймовірності інфаркту.

Самі вчені визнають, що не очікували такого потужного ефекту, який фініки проявили під час експериментів. Добровольці протягом місяця з'їдали по 100 грамів сухофруктів в день. При цьому участь в дослідах брали добровольці зі здоровою і з погано працює підшлунковою залозою, яким загрожувало розвиток діабету. У підсумку, незважаючи на поїдання солодких фініків, рівень цукру в учасників все одно не піднявся. Більш того, через місяць регулярного вживання фініків у добровольців знизилися показники холестерину і пропали всі умови для утворення бляшок в судинах. ( ЧИТАТИ ДАЛІ )

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.