Навигация
Реклама
Реклама

Як НЕ варто шукати роботу?

  1. Можливості - це пастка
  2. Світ обертається навколо Вас
  3. прикрашайте
  4. приховуйте
  5. не дрібниця

В інтернеті, а особливо на нашому порталі Nipila.ee , Багато статей як шукати роботу. Поради , хитрощі , мотивуючі пости і інша корисна інформація . Перед нашими очима утворюється ідеальна картинка, і до неї неодмінно треба прагнути, але таким чином легко втратити якусь дрібницю, яка знецінить всі ваші старання. Тому представляю вашій увазі приклад, як НЕ варто шукати роботу.

Можливості - це пастка

Сучасний світ підступний. Він збирає про вас дорогоцінну інформацію, а єдина мета компаній здерти з вас гроші. Ви вірите, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці, тому ні за що не додасте резюме на CV.ee . Роботодавець явно оцінить, якщо ви замість зручних чатів або навіть телефону, постараєтеся використовувати пейджер і факс.

Світ обертається навколо Вас

Ваша думка важливіше, ніж думки оточуючих. Наймач буде в захваті, коли ви прийдете зі стопкою роздрукованих паперів. Адже їх так зручно зберігати, читати, переслати кому-небудь. В їхньому офісі борються за збереження навколишнього середовища, не витрачають папір і використовують зелену енергію? Це не ваш клопіт. Відмовляйтеся говорити нерідною мовою, адже так ви викладете свої думки краще і точніше, навіть якщо вас ніхто не зрозуміє.

прикрашайте

Заповнення CV це процес творчий. Можна прикрасити трохи. Напишіть, що в окулярах ви схожі на Кларка Кента, а краще, що без них ви Супермен. Ви якось чули слова Java, С ++ і C #? Тоді у вас явно величезний досвід в цій сфері, чим би вона не була. Або ви підбирали ієрогліфи для татуювання? Мабуть ви вже ас в китайській мові. Рівень навички нижче професіонал не повинен зустрічатися в вашому резюме, адже тоді все будуть виглядати краще вас.

приховуйте

Прикрашаючи ще один нюанс своєї ідеальної особистості, пам'ятайте, що деякі речі можуть перевірити. Але ви ж не хочете показувати, що у вас щось не ідеально. Не пишіть це. Досвід роботи на посаді нижче генерального директора нікому не цікавий. Ваші контактні дані - це особиста інформація, яку нікому не можна показувати. Ваші слабкості ... Які слабкості? Ви ж ідеальний кандидат.

не дрібниця

Життя коротке штука. У вас немає часу, щоб відносити резюме в усі контори та організації. Виберете одне місце і не розглядайте інші варіанти, поки не отримаєте відповіді звідти. Не шукайте місце, де є можливість кар'єрного росту, вам відразу потрібна найкраща позиція.

Якщо хочете знайти роботу, то НЕ робіть так, як написано вище. Є ж простий і зручний спосіб. користуйтеся CV.ee ! Там не розкажуть вашу інформацію без вашої згоди. Там ви можете подавати заявки швидко і не витрачати зайвий час. А при заповненні CV дотримуйтесь здоровому глузду, якщо вам потрібно більше причин, щоб додати своє CV, то ви знайдете їх тут .

Jaga postitust ka sõpradele

В їхньому офісі борються за збереження навколишнього середовища, не витрачають папір і використовують зелену енергію?
Ви якось чули слова Java, С ++ і C #?
Або ви підбирали ієрогліфи для татуювання?
Які слабкості?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.