Навигация
Реклама
Реклама

Подорожі сінемаграф - Фотографії з Motion З Австрії - Подорожі Ізраїль

 1. Основна інформація
 2. Як зробити сінемаграф?
 3. імітації сінемаграф
 4. Plotagraph
 5. Створення сінемаграф Використання телефону
 6. Створення сінемаграф Використання програмного забезпечення
 7. Як стріляти сінемаграф?
 8. Подорожі сінемаграф Приклади
 9. Q & A
 10. Який тип файлу є сінемаграф?
 11. додаткові ресурси

Сінемаграф представлені фотографії з рухом. Зазвичай тонкі повторюють рух. Якщо ти пам'ятаєш "Гаррі фотографії" фільми, то ви, мабуть, пам'ятаєте, фотографії з рухомими портрети і картини всередині газети також переміщення. Це сінемаграф.

Основна інформація

Сінемаграф все ще фотографії, в яких відбувається незначне і повторив рух, формування відеокліпу. Вони опубліковані у вигляді анімований GIF або в інших відео форматів і можуть створити ілюзію, що глядач дивиться анімацію. Варіантом є Відеокадр (кліп складається як ще фото, але замість спуску вона захоплюється за допомогою функції запису відео з аудіо доріжкою і, можливо, показуючи незначні рухи, такі як очей блимає суб'єкт). Інший варіант звуковий знімок (ще фото пов'язане з аудіо файлу, створеного в момент захоплення фото деякими камерами, які пропонують цю запатентовану функцію).

Семестр "сінемаграф" був придуманий US фотографи Kevin Burg і ​​Джеймі Бек, який використовував техніку, щоб оживити їх моди і новини фотографії, починаючи з раннього 2011 року.

джерело: вікіпедія

Як зробити сінемаграф?

Є три методи я знайомий з:

 • Кілька додатків імітувати сінемаграф. Наприклад, шляхом додавання дощу / снігу або якийсь інший рухомий ефект існуючого знімка. Після додавання ефекту, це більше не є JPEG. Це або формат фільму або анімований GIF.
 • Є також додатки, які допоможуть вам захопити і створити сінемаграф за допомогою смартфона.
 • Останній метод з використанням програмного забезпечення на настільному комп'ютері. Це може бути Photoshop (так, Photoshop може обробляти відео), After Effects або інше програмне забезпечення маніпуляції відео.

імітації сінемаграф

Як я вже говорив вище, перший варіант створення сінемаграфа є імітуючи. Є багато різних варіантів, і Lumyer, Werble, vllos, і InShot є одними з популярних додатків. Наприклад, Ви можете використовувати ці додатки, щоб додати падаючий сніг або інші ефекти, щоб оживити ваші фотографії.

Ще один цікавий варіант Plotagraph.

Plotagraph

Якщо у вас є акаунт Instagram, то ви, мабуть, бачили Plotagraph Pro в дії. Ось що PetaPixel говорить про них:

Plotagraph Pro є неймовірним нової фотографією інструменту, який може приймати будь-яке нерухоме зображення і анімувати його в красивий GIF або циклів, в відеофайл. Немає необхідності знімати відео або захопити кілька кадрів, один JPEG все це веб-додаток має.

Plotagraph Pro був створений фотографом і художником Troy Plota, і цей час на ринку як проста альтернатива створення сінемаграфа утомливих.

«Сінемаграф відбувається з відеоматеріалу і вимагає спеціального виробництва відео, що значно збільшує вартість. Це також значно обмежує кількість доступних метражу, "Він каже на Pro сайті Plotagraph. «Plotagraphs вільні від обмежень, відео, яке робить мільярди зображень доступні втілити в життя на частку від ціни будь-якого іншого процесу.»

Будь одиночний JPEG може бути перетворена в поточну анімацію і експортувати як GIF, MP4, або MOV файлів через запатентовану комбінацію спеціалізованих алгоритмів обробки зображень.

Хоча результати Plotagraph Pro виглядають ефектно, як правило, ви можете розрізняти між реальним сінемаграфом і моделюється один. Хочете побачити різницю? ось стаття Flixel де вони порівнюють сінемаграф і Plotagraphs.

Створення сінемаграф Використання телефону

Flixel це один з найвідоміших гравців в цій області. І у них є сінемаграф Pro для MacOS і прошивки. Але є багато інших додатків, а також. Наприклад PICOO камери і Loopsie, що є додатки для обох прошивки і Android.

Створення сінемаграф Використання програмного забезпечення

Я використовував цей метод. І до нашого відпустки в Австрії, Я спостерігав кілька підручників на YouTube і вирішив піти на це. Ось один з цих підручників:

Як стріляти сінемаграф?

Захопивши техніка досить проста. Я шукав хороший кадр з повторюваним рухом. Рухи, що повторюються може бути вітер, який м'яко рухається щось (квіти, прапори або навіть ваша дружина волосся 😉), рухомої води, свічки або щось інше. Тоді я поклав камеру на штатив і відзнято нерухоме зображення і коротке відео (з тієї ж діафрагмою балансом білого). Ви можете створити сінемаграф без нерухомого зображення, але я віддав перевагу, щоб він, так як динамічний діапазон в фотографіях набагато більше. таким чином, При об'єднанні обох, Я буду мати більше даних для роботи с.

Подорожі сінемаграф Приклади

Тепер я хочу представити результат. З надією, тобі сподобається, і це буде надихати вас, щоб створити сінемаграф.

Замітка: ці файли є досить великими, Таким чином, в залежності від підключення до Інтернету, це може зайняти деякий час, поки ви бачите їх. Отже, Я створив фільм з всі цього сінемаграфа і прикріпив його в нижній частині цієї посади.

Перші два були зроблені в молоко :
Перші два були зроблені в  молоко  :

Потім два були зроблені в Зальцбург . Перший вид вікна з нашого готелю, а наступні один я взяв в замку Хоензальцбург. Потім два були зроблені в  Зальцбург

Це мальовниче село Хальштатта: Це мальовниче село Хальштатта:

Грац: Грац:

А останні три були зроблені у Відні: А останні три були зроблені у Відні:

А ось коротке відео, представляючи все з них:

Замітка: всі повідомлення від поїздки в Австрію можна знайти на сайті 11 Дні в Австрії .

Q & A

Чи можу я використовувати сінемаграф з вашого сайту?

Якщо ви хотіли б придбати комерційну ліцензію, будь ласка, зв'яжіться зі мною по [email protected] . І в разі, якщо ви хочете використовувати один з (водяні) Сінемаграф на вашому сайті, то ви можете завантажити файли вільно. Просто дати кредит і посилання на мій сайт.

Який тип файлу є сінемаграф?

Сінемаграф або анімовані гіфи (.GIF) або відео, автозапуск і цикл нескінченно (.MPEG і інші формати файлів фільму).

Більшість соціальних платформ не підтримують анімовані гіфи, але вони підтримують зациклення відео. Таким чином, я використовую анімаційні картинки для мого сайту, і відео для Instagram і Facebook.

Замітка: Ви можете знайти інші творчі обриси, лайк 2.5D Parallax Photo Effect - пожвавлюють Фотографії , Combo фото - Серія приєднуються Фотографії Відображення Ізраїль , З першого дня до ночі в Ізраїлі , Hyperlapse з Бахайские сади в Хайфі та інші, під особисті проекти категорія.

Чи були коли-небудь створених Вас сінемаграф? У вас є питання? Дайте нам знати про це в коментарях.

Це все на сьогодні, і Я буду радий бачити вас в наступному подорож!

Залишайтеся в курсі!

додаткові ресурси

Ось кілька ресурсів, які я створив, щоб допомогти мандрівникам:

І якщо у вас є які-небудь питання, то перевірити Корисна інформація для туристів Ізраїлю .

не знайшли те, що шукали? Напишіть мені на [email protected] , І я зроблю все можливе, щоб відповісти на ваші запитання.

Хочете побачити різницю?
Який тип файлу є сінемаграф?
Чи були коли-небудь створених Вас сінемаграф?
У вас є питання?
Не знайшли те, що шукали?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.