Навигация
Реклама
Реклама

Літній Палац у Пекіні, Пекін відомі пам'ятки

  1. Кращий час
  2. Підстави - "Літнього палацу" в список об'єктів світової спадщини
  3. Історія і культура
  4. Останні поради щодо відвідування Літнього палацу

Літній палац розташований в районі Haidian на північний захід від центру Пекіна . Вважається, що це один з найбільш добре збережених імператорських садів у всьому світі. Літній палац - це найбільший палац такого роду з нині існуючих в сучасному Китаї. Це цілком природно, що під час спекотних літніх днів в Пекіні імператорська сім'я вважала за краще перебувати в красивих садах і відкритих павільйонах Літнього палацу, а не в оточеному стінами Забороненому місті . Велична стара імператриця Ци Сі на якийсь час вибрала Літній палац в якості своєї постійної резиденції і породила масу історій про свою екстравагантності і схильності до надмірностей.

Кращий час

Кращий час для відвідування Літнього палацу - літо Кращий час для відвідування Літнього палацу - літо. Взимку озеро замерзає, тому скасовується одна з розваг на території Літнього палацу - прогулянка на човні по озеру.

Літній палац знаходиться тільки в 15 кілометрах від центральної частини Пекіна, але незважаючи на це, подорож з Пекіна в Літній палац - це як подорож в інший світ. Не випадково китайці називають Літній палац Yihe Yuan, що перекладається як Сад відпочинку та спокою: тут все зроблено саме для створення атмосфери спокою і усамітнення. Ландшафтні сади, храми і павільйони знаходяться в абсолютній гармонії з навколишньою природою і нескінченно радують око. На схилах невисоких горбів, оточуючи озеро Куньмін , Розкинулася паркова зона. Один з цих пагорбів називається Холм довголіття. Паркова зона розділена на три головні зони: адміністративну, житлову і зону відпочинку. Поруч з озером, уздовж каналів і навіть на пологих схилах пагорбів розташувалися витончені будівлі і внутрішні двори. Арочні мости, гарненькі алеї, декоровані «коридори» і криті переходи між будівлями ведуть відвідувачів через постійно мінливі ландшафти і різні об'єкти. Тут ви бачите дивовижний корабель, зроблений з мармуру, через кілька десятків кроків - старий театр, ще через сотню метрів - острів, до якого можна дістатися на маленькій дерев'яному човні. Вдалині видніються пагорби і храм в оточенні темних дерев на одному з них. Не дивно, що в 1998 році чудовий Літній палац був внесений до списку об'єктів світової спадщини ЮНЕСКО.

У висновку ЮНЕСКО про внесення Літнього палацу в список об'єктів світової спадщини йдеться: «цей шедевр китайського ландшафтного дизайну. Природний мальовничий горбистий ландшафт і озеро поєднуються з штучними об'єктами, такими як павільйони, зали, палаци, храми і мости. Це формує гармонійний ансамбль, який являє собою видатну естетичну цінність ».

Підстави - "Літнього палацу" в список об'єктів світової спадщини

Критерій 1 Літній палац в Пекіні є видатним прикладом китайського мистецтва створення ландшафтних садів Критерій 1 Літній палац в Пекіні є видатним прикладом китайського мистецтва створення ландшафтних садів. У цьому палаці гармонійним чином поєднуються роботи, створені руками людини і природні краси.

Критерій 2 В Літньому палаці яскраво представлені філософія і практичне втілення китайського мистецтва садового дизайну, яке зіграло одну з ключових ролей у розвитку цієї культурної сфери на всьому Сході.

Критерій 3 Літній палац, який представляє в цілому все явище під назвою «китайський імператорський сад», є символом однієї з головних світових цивілізацій.

Багато людей вважають, що в Літньому палаці потрібно провести хоча б півдня. Тут є стільки всього, на що хочеться подивитися. Крім того, можна відпочити в садах і прогулятися вздовж каналів. Територією палацового парку доводиться багато ходити, тому обов'язково одягніть зручне взуття і візьміть з собою засоби для захисту від сонця або дощу. Під час прогулянки ви можете побачити багато приємних місць, де можна зробити паузу і посидіти. Тут також є багато торгових точок, що пропонують напої та закуски. Можна відправитися на прогулянку на човні і подивитися храм, що знаходиться на острові. Ця поїздка займає 10 хвилин. У відреставрованому театрі проходять вистави в традиційному китайському стилі. Цей театр є одним з найпрекрасніших традиційних театрів Китаю. На березі річки розташовані відреставровані магазини в традиційному стилі. Розповідають, що імператори і їх коханки любили час від часу прогулюватися уздовж цих магазинів і зображати справжній «похід по магазинах». В кінці прогулянки ви можете оцінити чудовий дизайн численних будівель і внутрішніх дворів або просто насолодитися навколишніми видами з однієї з оглядових майданчиків.

Історія і культура

Парк Літнього палацу природним чином розділений на кілька секторів Парк Літнього палацу природним чином розділений на кілька секторів. Кожен з цих секторів має свої характерні риси. Палацові будівлі, в яких вдова імператора Ци Сі і імператор Гуансі жили і вели свої справи, знаходяться на Дворовий території, поруч з воротами Східного палацу. У цих будівлях є безліч залів, внутрішніх дворів і павільйонів. Від цього місця доріжки ведуть уздовж озера під тінистими деревами або уздовж критих переходів між будівлями до інших секторів. Озеро займає близько 75% території парку. Численні мости, невеликий острів, що прогулюються човни, верби, квіти лотоса і в цілому дуже мальовничий ландшафт роблять берега озера дуже приємним місцем.

Одна з доріжок, що йдуть по берегу озера, веде вище, до Пагорба довголіття, на якому розташовано безліч прекрасних залів і храмів. Там же знаходяться чудово декоровані ворота. Тим, хто сповнений енергії, можна забратися на вершину пагорба, відвідати буддистський храм і оглянути всі околиці з висоти пташиного польоту. Доріжки, що йдуть уздовж берега озера, перетинають мости, човнові причали і дивовижну Мармурову човен і ведуть до спокійних місцях, невеликим пагорбах і до петляють по окрузі стежками. У цьому секторі є «Ринкова вулиця Сучжоу». На ній розташовані магазини в традиційному стилі. До багатьох з цих магазинів можна дістатися тільки на човні. Літній палац є одним з найчарівніших місць в Пекіні. Деякі з будівель можуть бути закриті для доступу широкої публіки, але вони як і раніше є частиною єдиного гармонійного ансамблю, створеного природою і людськими руками.

Останні поради щодо відвідування Літнього палацу

Будь ласка, майте на увазі, що квиток включає тільки ціну за вхід на територію парку Літнього палацу. Деякі місця, такі як Холм довголіття і оперна сцена, вимагають окремої плати за вхід.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.