Навигация
Реклама
Реклама

У Бердянську двоє хуліганів напали на двірника (ФОТО)

Двоє молодих людей напали на співробітника КП «Бердянскекотранс»

Двоє молодих людей напали на співробітника КП «Бердянскекотранс».

20 вересня рано вранці на Приморській площі двоє молодих людей напали на двірника з ножем. У одного з нападника численні травми.

Співробітники поліції затримали підозрюваних через кілька годин.

Зі слів потерпілого, двоє чоловіків підбігли до нього і почали бити, один з них навіть погрожував предметом схожим на складаний ніж. Їм не сподобалося де працівник залишив сміттєві пакети, вели себе неадекватно і на прохання припинити не реагували. Чоловіки втекли з місця злочину побачивши перехожих.

Правопорушники ж стверджують що нікому не погрожували, тим більше ножем. Вони дотримуються іншої версії: вони зробили зауваження хлопцеві, який залишив великий сміттєвий пакет посеред площі, потім почався конфлікт і бійка. Затримані стверджують, що що молода людина не був в спецодязі двірника і вони прийняли його за хулігана, який розкидає сміття.

Заступник директора КП «Бердянскекотранс» Іван Шмаровоз розповів, що його підлеглому надано медичну допомогу, він звернувся в поліцію з проханням знайти і затримати злочинців.

Також Іван Шмаровоз зазначив, що такі випадки трапляються рідко в Бердянську.

За наявною у нас інформацією, ці ж люди підозрюються в тому, що сьогодні рано вранці перевернули кілька металевих фігур циклу # ВійнаПоруч. На даний момент ведеться розгляд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Перший онлайн-журнал Запоріжжя

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.