Навигация
Реклама
Реклама

Світ очікує появи на світ нової книги Дж. Роулінг

Численні шанувальники серії книг про Хлопчика, Який Вижив з нетерпінням очікують прем'єри нової книги автора поттеріани, письменниці Джоан Роулінг (Joanne Rowling) Численні шанувальники серії книг про Хлопчика, Який Вижив з нетерпінням очікують прем'єри нової книги автора поттеріани, письменниці Джоан Роулінг (Joanne Rowling).

У своїх інтерв'ю вона неодноразово заявляла, що цикл книг про Гаррі Поттера завершено, і вона не планує створювати продовження. Чим, звичайно, чимало засмутила армію людей, зачарованих казкою про юних чарівників.

За словами Роулінг, зараз вона пише новий роман, розрахований на дорослу аудиторію. Судячи з усього, нова книга буде схожа на колишні праці популярної письменниці. Оголошуючи світовій спільноті про новий проект, творець чарівної саги зазначила, що успіх «Гаррі Поттера» дозволяє їй вільно писати на інші теми. Хоча вона не заперечує, що для неї було великим задоволенням писати про незвичайний чарівника.

Відомо, що новий роман Джоан Роулінг під назвою «Вільне місце» ( «The Casual Vacancy») розповідає про події у вигаданому англійському місті Пагфорд, який переживає не найкращі часи. Помирає один з членів його парафіяльної ради, звільняючи бажане і вакантне місце для кого-то з городян. Навколо «вільного місця» розгортається серйозна боротьба, що виявляє ті людські риси, які зазвичай старанно ховають.

В анотації до твору йдеться, що Пагфорд нагадує ідилічне англійське селище з древнім абатством і торговою площею, вимощеній бруківкою. Однак гарний фасад приховує місто, який зайшов у війні. Це війна багатих і бідних, дружин і чоловіків, підлітків і батьків, вчителів і учнів.
Чекати публікації потенційного бестселера залишилося зовсім недовго. Книга надійде в продаж 27 вересня в Великобританії, в Росії - до кінця поточного року. Російські видавці вже пообіцяли педантично поставитися до перекладу англійського роману.

Ксюша Флегонтова-Семенченко

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.