Навигация
Реклама
Реклама

Діти Лідо надійшли в американську школу (фото)

Казахстанська співачка Лідо разом зі своєю сім'єю перебуває в США, звідки ділиться яскравими враженнями в соціальних мережах. Зоряна мама вирішила не упускати можливість підтягти англійську дітей і віддала їх в одну з місцевих шкіл, передає NUR.KZ.

Кілька днів тому Лідо поділилася своїми переживаннями з приводу навчання дітей в зарубіжній школі.

"Ні Ріана, ні Рахман не знають англійської мови і я з цього приводу трохи нервую ... PS: відразу обмовлюся, в США ми не переїхали ... Але, поки тут, щоб не втрачати час, хочемо щоб діти повчили англійську мову" , - розповіла знаменитість.

Втім, незважаючи на мовний бар'єр, дітям вдалося акліматизуватися в шкільному середовищі в перший же навчальний день.

Втім, незважаючи на мовний бар'єр, дітям вдалося акліматизуватися в шкільному середовищі в перший же навчальний день

Син Лідо - Рахман. Скріншот: Instagram

"В Алмати Ріана закінчила 2 класу, але тут, за віком потрапила в 4-й клас. Ось же пощастило. Навчання починається 22-го серпня, не знаю правда, чи в усіх школах США так ?! Як такого 1-го дзвінка в Америці немає ... Зібралися перед школою, знайшли свого вчителя, почекали всіх учнів і пішли вчитися. Все ... До речі, у дітей "вільна форма одягу", але наші захотіли форму.

Свіжі новини: перший день навчання пройшов добре, дітям сподобалося, Ріана завела друзів і проситься в школу. Такого в історії не було ніколи ", - поділилася Лідо.

Крім того, Лідо приємно здивувала відкритість і доброзичливість американців, а також їх внутрішня свобода, незалежність і принцип - жити в своє задоволення.

Кожна публікація зібрала численні відгуки передплатників.

"Вітаю з початком навчального року !!! Удачі і багато радісних моментів в школі!", "Хай щастить всій вашій родині і в школі і на роботі! Щоб все пройшло легко і просто!", "Як добре вчитися в Америці! Вітаю! Я теж хочу щоб мій син теж навчався в США ",

"І мені подобається все і вільна форма і саме ставлення до школи як просто до початкового навчального закладу, а не як манну небесну, а хороші вчителі і директор, це ж взагалі Джек пот", "Лідо, буду чекати від вас ще більше постів про життя в США, школи, побут, медицина, і т.д., для простих громадян, якщо можливо, удачі вашій родині і здоров'я діткам і Вам. Дуже багато моїх знайомих виїжджають з країни, на те багато причин у кожного ... " ,

"Здорово! З новим навчальним роком вас! Я вважаю це дуже добре вплине на світогляд дітей! Легкої навчання вам", "Радію за ваших діток, за вас, що надаєте діткам можливість навчання за кордоном", - пішли коментарі фоловерів.

Нагадаємо, раніше 36-річна Лідо показу розкішну фігуру в купальнику.

Навчання починається 22-го серпня, не знаю правда, чи в усіх школах США так ?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.