Навигация
Реклама
Реклама

Скільки летіти з Парижа в Нью Йорк

На цікавить наших читачів питання «Скільки летіти з Парижа в Нью-Йорк» відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру» Питання:

Планую подорож з Парижа в Нью-Йорк. Хочеться дістатися за океан швидше і дешевше. Скільки займе переліт?

05.01.2018 Ілля


На цікавить наших читачів питання «Скільки летіти з Парижа в Нью-Йорк» відповідає редакція сайту «В Отпуск

Прямий переліт з Парижа в Нью Йорк пропонують кілька компаній. Скільки летіти до одного з найзнаменитіших міст Америки? Мінімальний час, який ви проведете в дорозі, становитиме 8 годині 25 хвилин. Такий переліт пропонує авіаперевізник «Norwegian Air Shuttle». Квитки на рейс стоять 380 доларів. Однак такі ціни швидше виняток з правил. Пропозиції інших компаній, а це «Lufthansa», «AirFrance», «Iberia», «BritishAirways», починаються з 2000 доларів.

Якщо подбати про замовлення квитка на літак заздалегідь, то можна знайти прекрасні недорогі варіанти поїздки, правда, зі стиковками, але вони мінімальні і не займуть багато часу. Наприклад, переліт літаком компанії «Norwegian Air Shuttle» з однією пересадкою в Стокгольмі обійдеться всього в 285 доларів. Час очікування в аеропорту Стокгольма складе 1 година 10 хвилин. Загальний час, проведений в дорозі від Парижа до аеропорту Кеннеді в Нью-Йорку, - 12 годин 25 хвилин.

Всього на годину довше доведеться провести в дорозі, подорожуючи з Парижа в Нью-Йорк з перевізником «TAP Air Portugal», який здійснює одну стикування в Лісабоні . Такий переліт обійдеться приблизно в 300 доларів.

Скільки займе переліт?
Скільки летіти до одного з найзнаменитіших міст Америки?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.