Навигация
Реклама
Реклама

Франція попрощалася з Джонні Холлідеєм

Легендарний музикант помер 6 грудня у віці 74 років Легендарний музикант помер 6 грудня у віці 74 років   Прощання зі співаком і актором Джонні Холлідеєм в Парижі   Фото: Reuters   Москва

Прощання зі співаком і актором Джонні Холлідеєм в Парижі

Фото: Reuters

Москва. 9 грудня. INTERFAX.RU - Прощальна промовою президента Франції Еммануеля Макрона відкрилася в Парижі на паперті церкви Святої Магдалини (церква Мадлен) траурна церемонія по французькому співакові і акторові Джонні Холлідей (справжнє ім'я Жан-Філіп Лео Смет).

"Ця груднева суботу сумна, але було потрібно, щоб ви зібралися тут для Джонні, тому що Джонні з самого початку існував для вас. У житті кожного з вас був такий момент, який висловила одна з його пісень, - то, що ви переживали вашим серцем, то, що ми носимо в нашому серці ", - сказав Макрон, звертаючись до тисяч прийшли попрощатися зі співаком шанувальників, які заполонили всю вулиці Руайяль від площі Конкорд до церкви Мадлен.

"Історію кохання, траур, опір, народження дитини, біль відбили його голос, його пісні (...). Таким чином він увійшов в наше життя через цей блюз, який висловив наші біди і наше щастя, через цей рок, який висловив нашу боротьбу і наші бажання, - продовжив президент. - І для багатьох його присутність стало необхідним. Він став другом, братом. Сьогодні деякі відчувають почуття людей, які втратили члена своєї сім'ї. Я знаю, що багато серед вас вже кілька днів відчувають дивне самотність ".

Макрон підкреслив у своєму виступі, що артистичній кар'єрі Холлідея близько 60 років, але він до останнього моменту свого життя залишався кумиром для французів, які у величезній кількості прийшли віддати честь його пам'яті. На заклик Макрона багатотисячний натовп оглушливо аплодувала в пам'ять свого улюбленця.

Катафалк з біло-кремовим труною артиста, який перетнув Париж, провезли по Єлисейських полях, де зібралися десятки тисяч фанатів французького рокера, площа Конкорд була забита народом. За труною йшли сотні байкерів в пам'ять про захоплення згаслого співака мотоциклом, швидкісними автомобілями та швидкістю.

У натовпі, скандували "Джонні, Джонні", багато приймалися співати хіти артиста.

На церемонію прощання зібралися відомі політики Франції, колишні президенти Французької Республіки, відомі діячі культури, знаменитості екрану і сцени, діячі шоу-бізнесу, близькі та друзі Холлідея.

Один з телевізійних коментаторів порівняв прощання з артистом з грандіозними похоронами Віктора Гюго в 1885 році.

Після того, як труну був внесений до церкви Мадлен, траурні промови періодично змінювалися грою квартету гітаристів, які супроводжували співакові останнім часом.

Актор Жан Рено прочитав вірш французького поета Жака Превера "Пісня равликів, що йдуть на похорон", яке для церемонії прощання з поетом вибрали прийомні дочки співака Джейд і Джой.

Опікувалася Джонні на початку його артистичної кар'єри співачка і актриса Лін Рено, протягом десятиліть залишалася близьким другом сім'ї артиста, дуже схвильована, сказала, натякаючи на свій вік: "Не можу повірити, що виявилася в цій ситуації. Більш логічно було б навпаки". Вона прочитала слова з пісні Холлідея "Моє найпрекрасніше Різдво".

Похорон французького співака відбудуться на острові Сен-Бартельмі в архіпелазі Малих Антильських островів. У неділю труну з його тілом відправлять до місця поховання. У понеділок в інтимній обстановці відбудуться похорони.

Закоханий в острів Сен-Бартелемі Джонні і його дружина Летиція побудували там в 2008 році віллу, названу "Джейд" в честь їх старшої дочки. Бути похованим на цьому острові було волею артиста.

Джоні Холлідей помер 6 грудня о віці 74 років.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.