Навигация
Реклама
Реклама

Справжня грузинська кухня у вас вдома!

Не важливо, хто ви: тонкий поціновувач грузинської кухні або людина, яка тільки захотів долучитися до кулінарних традицій Грузії - тепер ви зможете насолоджуватися кращими грузинськими стравами хоч кожен день. Ресторан «джонджолі» - єдиний ресторан грузинської кухні в Іркутську, який з радістю доставить гаряче ароматне блюдо туди, де вам буде зручно його з'їсти. Не важливо, хто ви: тонкий поціновувач грузинської кухні або людина, яка тільки захотів долучитися до кулінарних традицій Грузії - тепер ви зможете насолоджуватися кращими грузинськими стравами хоч кожен день

Справжня грузинська кухня - доля професіоналів

Грузинська кухня - це більше, ніж смачні страви. Це ціле мистецтво! Приготування грузинських страв вимагає майстерності, точної і копіткої роботи. Цим повинен займатися справжній професіонал. У нашому ресторані працює спеціально запрошений з Грузії шеф-кухар. Він із задоволенням побалує вас стравами, приготованими за старовинними сімейними рецептами.

Відомі на весь світ хачапурі і хінкалі, сациві і чакапулі, неповторний хаш, солодкі чурчхела, када і гозінакі - все це і багато іншого ви зможете знайти і замовити у нас. Ви отримаєте таке ж гаряче і свіже блюдо, яке отримали б на своїй кухні відразу після приготування. При цьому ви не проведете біля плити ні хвилинки!

При цьому ви не проведете біля плити ні хвилинки

Секрет досконалості наших страв

Секрет в унікальній посуді з харчової алюмінієвої фольги, яку в нашому місті використовуємо тільки ми. На відміну від звичайної картонної спеціальний посуд зберігає смакові якості продуктів, не вбирає вологу, запахи або жир з їжі. Такий посуд екологічно чиста і безпечна для людини.

Наші страви не тільки по-домашньому апетитні, але і по-грузинськи щедрі - середній розмір порції становить 350-500 грамів. При необхідності ви можете залишити частину страви «на потім» прямо в упаковці - вона дозволяє зберегти їжу свіжою протягом тривалого періоду. Більш того, їжу в цьому посуді можна розігрівати в мікрохвильовці! Спробуйте наші страви прямо сьогодні!

Спробуйте наші страви прямо сьогодні

Зробити замовлення в нашому ресторані дуже просто. Для цього потрібно оформити замовлення на сайті www.djondjoli.ru або зателефонувати нашому оператору по телефону: 935-935.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.