Навигация
Реклама
Реклама

Топ-10 найбільш небезпечних змій

 1. Топ-10 найбільш небезпечних змій (11 фото) 10. Сітчастий пітон (лат. Broghammerus reticulatus)
 2. 9. гремучник ромбічний (лат. Crotalus adamanteus)
 3. 8. Королівська кобра (лат. Ophiophagus hannah)
 4. 7. жарарака звичайна (лат. Bothrops jararaca)
 5. 6. Гадюка Рассела, ланцюговий гадюка, або дабойя (лат. Daboia russelii)
 6. 5. Індійський крайт, або блакитний бунгарус (лат. Bungarus caeruleus)
 7. 4. Східна коричнева змія (лат. Pseudonaja textilis)
 8. 3. Ефи, або піщані ефи (лат. Echis carinatus)
 9. 2. тайпан (лат. Oxyuranus scutellatus)
 10. 1. Чорна мамба (лат. Dendroaspis polylepis)
 11. фото

Топ-10 найбільш небезпечних змій (11 фото)

10. Сітчастий пітон (лат. Broghammerus reticulatus)

фото

Ці масивні рептилії в основному мешкають в країнах Індії та В'єтнаму, а також на деяких островах і острівних ланцюгах Південно-Східної Азії. Цьому виду пітона належить рекорд найдовшої змії в світі. У дикій природі особини досягають довжини до 9 метрів, а в неволі і більше. Сітчасті пітони чудові плавці, при необхідності часто знаходяться далеко від берега. Завжди краще залишатися близько до води, оскільки вона є місцем їх головною полювання. Вони, як відомо, вміють лазити по деревах, але роблять це рідко, так як в основному живуть на землі. Хоча сітчастий пітон не отруйний і рідко використовує укус для вбивства, ці масивні змії обвивають своє тіло навколо жертви і повільно здавлюють її до смерті. Вони, як відомо, їдять мавп, свиней, оленів, а в окремих випадках нападали і на людей. Хоча сітчастий пітон досить боязкий, і його тримають в якості домашнього вихованця, в дикій природі його краще не зустрічати.

9. гремучник ромбічний (лат. Crotalus adamanteus)

фото

Будучи найбільшою отруйною змією в Північній Америці, її довжина доходить до 2-х метрів. Гремучник ромбічний зазвичай зустрічається між Північною Кароліною і Флоридою, а також на заході Луїзіани. Якщо спровокувати таку змію, то вона стане дуже агресивною, а зустріч з нею може закінчитися смертельно. Укус гремучника ромбического доставить в організм велику кількість сильнодіючої отрути, що викличе сильну внутрішню біль, кровотеча на місці укусу, набряки, і високий ризик смерті. При відсутності своєчасного лікування, приблизно 10% -20% людей помирають після одного укусу цієї змії.

8. Королівська кобра (лат. Ophiophagus hannah)

фото

Ця кобра може досягати 5 метрів в довжину, і при зустрічі дивитися Вам прямо в очі. Королівська кобра - найдовша отруйна змія в світі, яка проживає в Індії, Південному Китаї і Південно-Східної Азії. Переважно ці кобри харчуються іншими зміями. Вони стають надмірно агресивними і злісними коли охороняють своє потомство. Хоча їх отрута не є найпотужнішим, але він насичений достатньою кількістю нейротоксинов, які можуть легко паралізувати 20 осіб і навіть слона.

7. жарарака звичайна (лат. Bothrops jararaca)

фото

Топ-10 найбільш небезпечних змій продовжує жарарака звичайна, яка може виростати до 1 метра в довжину. Її географічний ареал включає південну частину Бразилії, північну Аргентину і північно-східний Парагвай (разом з населеними пунктами). Жарарака звичайна полює в нічний час і ховається в протягом дня. Отрута цієї змії досить небезпечний для людини і може призвести до летального результату. Інтоксикація (отруєння) буде викликати некроз, спучування, а також кровотеча з ясен і носа. Ці симптоми в поєднанні з іншими, можуть стати причиною сильного шоку, ниркової недостатності, крововиливу в мозок і смерті. У своєму регіоні проживання жарарака звичайна регулярно стикається з людьми і як і раніше залишається відповідальною за більшість укусів змій в області.

6. Гадюка Рассела, ланцюговий гадюка, або дабойя (лат. Daboia russelii)

фото

Ця змія живе на Індійському субконтиненті і в сусідніх країнах, таких як Непал, Таїланд та Бангладеш, вважаючи за краще відкриту місцевість, а не густо вкриті лісами райони. Гадюка Рассела в основному веде нічний спосіб життя і часто зустрічається поблизу людських жител і ферм в пошуках легкої здобичі. Хоча зазвичай дабойя поводиться кілька повільно і мляво, вона може стати агресивною якщо її вчасно не залишити в спокої. Після укусу отрута цепочной гадюки часто викликає утворення бульбашок і набряків, блювоту, запаморочення і кровотеча з відкритих отворів, таких як ясна. Гадюка Рассела входить в четвірку змій ( «Велика четвірка»), які викликали найбільшу кількість смертельних випадків в Південній Азії.

5. Індійський крайт, або блакитний бунгарус (лат. Bungarus caeruleus)

фото

Ця змія відома під різними назвами - звичайний крайт, індійський крайт, або малайський крайт, а також є частиною «Великої четвірки». Блакитний бунгарус головним чином зустрічається навколо Індії, від Пакистану до рівнин Західній Бенгалії, і Шрі-Ланки. Ці змії воліють ділянки в безпосередній близькості від води, наприклад, рисові поля і греблі. Хоча цей крайт часто полює під покровом ночі, і навіть не вважається дуже агресивним, 50% всіх його укусів у результаті є причиною смерті людини, навіть з використанням протиотрути. Яд індійського крайта дуже нейротоксічен, він вражає нервову систему і вимикає її, в результаті чого, найчастіше, жертва впадає в кому або вмирає від задухи. Смерть зазвичай настає після 12-24 годин після першого укусу.

4. Східна коричнева змія (лат. Pseudonaja textilis)

фото

Також відома як звичайна, або австралійська коричнева змія, населяє східну половину Австралії, за винятком Тасманії, дуже рідко зустрічається в східній Папуа (Нова Гвінея). Ці рептилії є денними, тобто вони найбільш активні в день, а потім повертаються в свої нори в нічний час після полювання. Східна коричнева змія надзвичайно гнучка і швидка, а через її денних екскурсій і місць проживання, вона часто зустрічається з людьми. Цю змію вважають 2-ий найотруйнішою змією в світі, але вона має більш короткі ікла, ніж більшість інших видів змій, які досягають тільки 3 міліметрів в довжину. Такі невеликі ікла дозволяють східній коричневої змії вводити лише невелика кількість отрути в свою здобич. Також цей вид є одним з найбільш смертоносних змій в Австралії.

3. Ефи, або піщані ефи (лат. Echis carinatus)

фото

Крім того, що вони також входять до «Великої четвірки», піщані ефи займають третє місце в Топ-10 найбільш небезпечних змій через свого дратівливого, агресивного характеру і смертельної отрути. А також середовище їхнього життя знаходиться в безпосередній близькості від людей. Вони ведуть нічний спосіб життя, їх можна побачити пізно увечері в посушливих районах і сухих саванах на північ від екватора, включаючи Африку, Аравію, Південно-Західну Азію та Індію, а також Шрі-Ланку. Вони завдають свій удар дуже швидко, випускаючи гемотоксини - отрута, який руйнує червоні кров'яні клітини, і викликає пошкодження тканин і органів. Показники смертності від цих укусів надзвичайно високі. Хоча антидот є досить ефективним поряд з медичною допомогою, піщані ефи, як вважають, відповідальні за велику кількість людських смертей.

2. тайпан (лат. Oxyuranus scutellatus)

Oxyuranus scutellatus)

Змія, що мешкає переважно на острові Нової Гвінеї і в прибережних районах північної та південної Австралії, вважається однією з найагресивніших змій. А отрута тайпана - найтоксичніший. Його отрута містить потужний коктейль з токсинів, які паралізують нерви серця, легенів і діафрагми, що призводить до удушення жертви, а також потужний міотоксін, який руйнує м'язову тканину, що призводить до сильної кровотечі.

1. Чорна мамба (лат. Dendroaspis polylepis)

фото

Абсолютною переможницею Топ-10 найбільш небезпечних змій є чорна мамба. Це найшвидша сухопутна змія в світі, досягає швидкості 20 км / ч, а в поєднанні з летальним отрутою і нервовим поведінкою - справжня катастрофа для її видобутку. Вона може нанести кілька швидких ударів за короткий проміжок часу, а її отрута - це смертельний коктейль з нейро- та кардіо-токсинів. Ця змія може мати різний окрас: від оливкового до сіруватого. А свою назву чорна мамба отримала через колір внутрішньої частини рота, який є чорнильно-чорним.

фото

Ця змія в основному проживає в скелястих горах і саванах Південної і Східної Африки і може досягати 4 метрів в довжину. Змія любить низькі, відкриті простори для сну, які включають в себе нори, порожнисті дерева, тріщини скель або занедбані термітники. Укус цієї змії був на 100% летальним до появи протиотрути, але він все ще може бути смертельним, якщо не вжити необхідних заходів протягом 20 хвилин після першого укусу. Будь-яка змія, яка може викликати стільки страху, що африканські люди дали їй прізвисько «Поцілунок смерті», точно заслуговує на повагу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.