Навигация
Реклама
Реклама

Дрезден, Німеччина - путівник, де зупинитися, погода в Дрездені на 10 і 14 днів і багато іншого на Турістер.Ру

 1. Дрезден Дрезден є столицею Саксонії. Цей привабливий для туристів місто розташоване на самому кордоні...
 2. Як дістатися до Дрездена з Берліна
 3. Як дістатися до Дрездена з Відня
 4. Як дістатися до Дрездена з Парижа
 5. Як дістатися до Дрездена з Праги
 6. Як дістатися до Дрездена з Карлових Вар
 7. Клімат і погода в Дрездені
 8. Погода в Дрездені по місяцях
 9. Відгуки по місяцях
 10. транспорт
 11. Що подивитися в Дрездені
 12. пам'ятки Дрездена
 13. Музеї Дрездена
 14. Куди сходити в Дрездені
 15. Цікаві місця в Дрездені
 16. покупки
 17. їжа та напої
 18. Зв'язок в Дрездені
 19. Де зупинитися в Дрездені
 20. Останні заброньовані готелі в Дрездені
 21. Як дістатися
 22. Як дістатися до Дрездена з Берліна
 23. Як дістатися до Дрездена з Відня
 24. Як дістатися до Дрездена з Парижа
 25. Як дістатися до Дрездена з Праги
 26. Як дістатися до Дрездена з Карлових Вар
 27. Клімат і погода в Дрездені
 28. Погода в Дрездені по місяцях
 29. Відгуки по місяцях
 30. транспорт
 31. Що подивитися в Дрездені
 32. пам'ятки Дрездена
 33. Музеї Дрездена
 34. Дрезден
 35. Як дістатися
 36. Як дістатися до Дрездена з Берліна
 37. Як дістатися до Дрездена з Відня
 38. Як дістатися до Дрездена з Парижа
 39. Як дістатися до Дрездена з Праги
 40. Як дістатися до Дрездена з Карлових Вар
 41. Клімат і погода в Дрездені
 42. Погода в Дрездені по місяцях
 43. Відгуки по місяцях
 44. транспорт
 45. Що подивитися в Дрездені
 46. пам'ятки Дрездена
 47. Музеї Дрездена
 48. Дрезден
 49. Як дістатися
 50. Як дістатися до Дрездена з Берліна
 51. Як дістатися до Дрездена з Відня
 52. Як дістатися до Дрездена з Парижа
 53. Як дістатися до Дрездена з Праги
 54. Як дістатися до Дрездена з Карлових Вар
 55. Клімат і погода в Дрездені
 56. Погода в Дрездені по місяцях
 57. Відгуки по місяцях
 58. транспорт
 59. Що подивитися в Дрездені
 60. пам'ятки Дрездена
 61. Музеї Дрездена
 62. Куди сходити в Дрездені
 63. Цікаві місця в Дрездені
 64. покупки
 65. їжа та напої
 66. Зв'язок в Дрездені
 67. Де зупинитися в Дрездені
 68. Останні заброньовані готелі в Дрездені
 69. Як дістатися
 70. Як дістатися до Дрездена з Берліна
 71. Як дістатися до Дрездена з Відня
 72. Як дістатися до Дрездена з Парижа
 73. Як дістатися до Дрездена з Праги
 74. Як дістатися до Дрездена з Карлових Вар
 75. Клімат і погода в Дрездені
 76. Погода в Дрездені по місяцях
 77. Відгуки по місяцях
 78. транспорт
 79. Що подивитися в Дрездені
 80. пам'ятки Дрездена
 81. Музеї Дрездена
 82. Куди сходити в Дрездені
 83. Цікаві місця в Дрездені
 84. покупки
 85. їжа та напої
 86. Зв'язок в Дрездені
 87. Де зупинитися в Дрездені

Дрезден

Дрезден є столицею Саксонії. Цей привабливий для туристів місто розташоване на самому кордоні Німеччині і Чехії . Зовні Дрездену притаманні риси справжнього німецького бароко укупі з сучасним європейським стилем.

Місто було засноване в 1206 році на річці Ельба, яка бере початок в Чехії, де називається Лабою. Населення міста становить близько 550 948 осіб (на 2018 рік). Дрезден є великим промисловим, культурним і транспортним центром Німеччини. Свою назву місто отримало від слова «dredzane», яке в перекладі зі старослов'янської мови означає «жителі заболочених лісів».

Нова Міська Ратуша

©

Історія Дрездена оповідає про те, що місто з'явилося на місці старої рибальського села. Перша згадка як про місто відноситься до 1216 році. В кінці XV століття Дрезден перетворився в резиденцію саксонських герцогів, а пізніше і королів. Найбільший розквіт міста припадає на XVIII століття, коли Дрезден став культурним і політичним центром Європи. Промисловість почала розвиватися в Дрездені з XIX століття. Також в цей час стала посилено розвиватися транспортна складова. Пароплави стали переміщатися по Ельбі до великих європейських портів. У Дрездені був винайдений знаменитий саксонський фарфор і система сучасної школи-гімназії, яка пізніше досягла і Росії . Не дуже вдалим для міста виявився XX століття, так як місто було практично стерте з лиця землі до кінця Другої світової війни. З 1951 року в Дрездені ведуться відновлювальні роботи, завдяки яким місто майже повністю відновлений.

Сучасний Дрезден є одним з найбільш відвідуваних і улюблених туристами міст Німеччини. Він поділяється на 19 округів з окремими районами. Центральним районом Дрездена є район Альтштадт (Altstadt), що в перекладі означає «Старе місто». Альтштадт розташований на лівому березі Ельби і являє собою компактний район з безліччю історичних пам'яток. Старе місто повністю відновлювався після війни. Він розташований навколо Театрального майдану зі знаменитою Дрезденської оперою в центрі. Тут же знаходиться комплекс з чотирьох будинків під назвою Цвінгер. Ця архітектурна зв'язка вважається одним з найкрасивіших місць в Дрездені. Праворуч від опери розташована резиденція правлячих колись саксонських герцогів династії Веттинів. Комплекс побудований в стилі ренесансу. Красиве видовище відкривається на березі Ельби. Уздовж берега розташована знаменита тераса Брюля, яка також називається «балконом Європи». Іншими районами на лівому березі є Плауен, Котта, Блазевіц. Серед видатних районів правого берега Ельби, можна відзначити райони Лошвіц, Нойштадт і Пішен.

Заснований: 1206 рік
Площа: 328,48 км2
Населення 550 948 чол. (2018)
Валюта: євро
Мова: німецька
Оф.сайт:

Поточний час в Дрездені:

10:40

(UTC +2)

Дрезден по праву вважається містом високого мистецтва. Це доводять чудові вілли і палаци XIX століття, знамениті будівлі Театрального майдану, панорами з берега Ельби, численні музеї міста з незліченними скарбами. Інше достоїнство Дрездена - це високотехнологічна промисловість. У місті виробляють високотехнологічне медичне та оптичне обладнання, сучасні музичні інструменти, різні комп'ютери, а також машинне та торгівельне обладнання. Крім того, саме в Дрездені виробляють відомий автомобіль бізнес-класу Фольксваген Фаетон (Volkswagen Phaeton) і процесори AMD. Будівля Фольксвагена розташоване прямо в центрі Дрездена, і завдяки своєму незвичайному стилю, вважається однією з визначних пам'яток міста. Стіни будівлі є повністю прозорими. У цій будівлі займаються складанням особливо дорогих автомобілів Фольксваген Фаетон, прямо в присутності замовника. Також недалеко від міста знаходиться завод по виготовленню знаменитого дрезденського порцеляни.

Як дістатися

В Дрезден літаком з Росії

Прямі рейси між Москвою і Дрезденом виконують «Аерофлот» і з 28 жовтня 2012 року «Якутія», проте дешевше, і все з однією пересадкою до міста можна дістатися з деяких великих російських міст. З пересадкою в Франкфурті (Авіакомпанія Люфтганза) до Дрездена можна дістатися з таких міст, як Москва, Санкт-Петербург, Нижній Новгород, Самара. Також з Москви і Санкт-Петербурга можна полетіти зі стикуванням в Мюнхені .

Якщо летіти з Москви і Санкт-Петербурга, то можливі і інші стикувальні варіанти, які можуть бути цікавіше за ціною, або ж через кількість накопичених миль. Це Air Berlin (з пересадкою в Берліні ) І Swiss (з пересадкою в Цюріху ), А також Germanwings (з пересадкою в Кельні), але остання авіакомпанія літає тільки з Москви.

Як дістатися до Дрездена з Берліна

З Берліна в Дрезден можна дістатися двома способами.

По-перше, туди регулярно відправляються автобуси компанії Berlin Linien Bus. Ці автобуси відправляються щодня, через кожні 1,5 - 2 години, тому довго чекати не доведеться. Пунктів відправлення в Берліні кілька, і скрізь різне розклад. Наприклад, часто відправляються автобуси від центральної автобусної станції під назвою ZOB am Funkturm. Також ряд автобусів кожні 2,5 години відходить від метро Kaiserdamm лінія U2. Перший автобус від цієї зупинки відправляється з 6:15 ранку. Досить часто в Дрезден йдуть автобуси від Берлінських аеропортів Шенефельд і Тегель . Орієнтовна вартість поїздки на таких автобусах - 15 євро, і час у дорозі займає 2 години 20 хвилин.

По-друге, між містами розвинене залізничне сполучення. Майже всі поїзди в Дрезден відправляються з центрального вокзалу , Який розташований біля однойменного метро Hauptbahnhof, лінія U55. Перші швидкісні поїзди ЄС (EuroCity) відправляються з 6:45, далі через кожні 2 години. Ціни на залізничний квиток трохи дорожче, ніж на автобус (19-29 євро) в зв'язку з підвищеним комфортом і коротшою дорогою. Час у дорозі становить приблизно 2 години. Існують і поїзди підвищеного комфорту. Це ICE експреси, квитки на які варіюються від 29 до 34 євро. Є також ряд електричок з Берліна в Дрезден. Вони починають курсувати з 9:30 ранку. Час в дорозі - близько 3 годин, частота відправлення - через кожні 3 години. Купувати квитки на потяги або електрички дешевше, ніж в касах вокзалу.

Як дістатися до Дрездена з Відня

З Дрездена до Відня щодня йдуть прямі потяги. У день відправляється кілька поїздів, з великим розривом у часі. Дорога займає від 7 до 9 годин, тому бажано брати квитки на вечірній час, з можливістю виспатися до ранку. Є спеціальні нічні поїзди EuroNight. Багато хто віддає перевагу добиратися з Відня в Дрезден через Чехію. Це займає більше часу, але може обійтися економічніше. Вартість квитків на експрес з Відня в Дрезден приблизно дорівнює 80 євро.

По маршруту Відень - Дрезден також курсують німецькі автобуси компанії Berlin Linien Bus. Вони їдуть довше, ніж поїзда, але і коштують дешевше. За часом дорога займає більше 12 годин, квитки коштують близько 50 євро. У підсумку подорож на поїзді виявляється комфортніше, тим більше, якщо їхати в ніч.

Як дістатися до Дрездена з Парижа

З Парижа в Дрезден ходять прямі поїзди. Дорога займає від 12 до 15 годин, так як між містами досить велику відстань (один тисячі двадцять сім км). Потяги відправляються щоденно кілька разів на день від Східного вокзалу Парижа , І прибувають в Дрезден на Центральний вокзал (Hauptbahnhof). Так як дорога довга, поїзди в основному вечірні. Квиток включає спальні можливості і коштує близько 180 євро.

Літаком також можна подорожувати з Парижа в Дрезден і назад. Це буде набагато швидше, однак прямих рейсів Париж-Дрезден немає. Всі літаки летять або через Дюссельдорф, або через Женеву, або через інші європейські міста. Квитки економ класу можна знайти за 300 євро.

Як дістатися до Дрездена з Праги

Дістатися до Дрездена з Праги досить легко, так як щодня між містами циркулюють поїзди та автобуси. Багато також орендують автомобілі. Відстань між містами дорівнює приблизно 150 км.

Прямі потяги Прага - Дрезден відправляються майже через кожні дві години з Головного вокзалу Праги і до Центрального вокзалу Дрездена. Квитки можна придбати як в касах вокзалу, так і онлайн. Вартість квитків, залежно від класу, варіюється від 25 до 38 євро. Перший поїзд відправляється в 4:29 ранку з Праги і прибуває в Дрезден в 6:49. Таким чином, дорога займає 2 години 20 хвилин. Існують також проходять потяги. Наприклад, поїзд за маршрутом Прага-Гамбург обов'язково проїжджає через Дрезден і Берлін.

Оренда автомобіля - досить зручний спосіб дістатися з Праги в Дрезден. І швидко, і комфортно. У день оренда обійдеться від 800 крон (32 євро).

від автовокзалу Праги Флоренс також відправляються рейси до Дрездена. Автобуси відходять 2-3 рази вранці, і 2-3 рази ввечері. В основному це автобуси компанії Student Agency. Дорога в дорозі займає від 2 до 2.30 годин. Квитки коштують приблизно 20-25 євро на людину.

Як дістатися до Дрездена з Карлових Вар

В Дрезден можна також доїхати на поїзді з Карлових Вар. Однак це не прямий маршрут, буде необхідна зупинка в чеському місті Усті-над-Лабем. Квиток з Карлових Вар до Усті-над-Лабем буде коштувати приблизно 7 євро, і поїздка по часу займе близько 2 годин. З міста Усті-над-Лабем кожні дві години слід поїзд до німецького міста Бад Шандау. Вартість квитка близько 6-7 євро, час в дорозі - приблизно 40 хвилин. Поїзд обов'язково зупиняється в Дрездені.

Автобусів, на жаль, з Карлових Вар до Дрездена немає, хіба що їхати через Прагу. Однак одним із найкомфортніших та недорогих способів подорожі по вказаному маршруту є оренда автомобіля. Ця подорож особливо вигідно, коли їде кілька пасажирів. Наприклад, якщо четверо мандрівників орендують автомобіль на день за 60 євро, то вийде досить вигідна поїздка. Час у дорозі становить 2 години.

Пошук авіаквитків
в Дрезден

Пошук попутників
на BlaBlaCar

Трансфери
в Дрезден

Пошук автомобіля
в прокат

Клімат і погода в Дрездені

Прогноз погоди

середа
29.05

+ 16 ° C

+6 ... + 16 ° C

+ 16 ° C

99%

99%

с, 4 м / с

четвер
30.05

+ 18 ° C

+11 ... + 18 ° C

0%

0%

сз, 3 м / с

п'ятниця
31.05

+ 20 ° C

+13 ... + 20 ° C

18%

18%

сз, 4 м / с

субота
01.06

+ 22 ° C

+14 ... + 22 ° C

19%

19%

сз, 2 м / с

неділя
02.06

+ 25 ° C

+16 ... + 25 ° C

6%

6%

юв, 3 м / с

понеділок
03.06

+ 26 ° C

+17 ... + 26 ° C

0%

0%

ю, 4 м / с

Погода в Дрездені на 10 і 14 днів

на «Погода.Турістер.Ру»

Погода в Дрездені по місяцях

Відгуки по місяцях

транспорт

Вид на Дрезден з Тераси Брюля

©

У Дрездені є багато різновидів транспорту, що курсують по цікавих місцях міста. Старе місто можна легко обійти пішки, відвідавши всі визначні пам'ятки Альтштадте. Але для тих, хто віддає перевагу комфортному транспорт пішим прогулянкам, є налагоджені лінії автобусів і трамваїв. Іноді, в годину пік, вони бувають перевантажені, але все одно транспорт циркулює за розкладом з німецькою точністю. Багато лінії працюють навіть ночами.

Громадський транспорт Німеччині , В основному, покладається на чесність пасажирів, і тому кондуктори в трамваях і автобусах відсутні. Однак іноді проходять контролери з перевіркою на наявність квитків. На зупинках і в трамваях є спеціальні апарати, де можна придбати квиток. Вони приймають монети. Куплені квитки обов'язково слід компостувати. Штраф за безквитковий проїзд становить 40 євро.

Існують особливі проїзні: квиток на день, квиток на кілька годин, сімейний квиток на день і інші. Вигідніше мати квиток на день, так як він дає відносну свободу пересування. Такі проїзні дійсні до 4:00 ранку наступного дня, і дають можливість користуватися будь-якими автобусами, трамваями, і навіть поромами по Ельбі або міськими електричками. Метро в Дрездені немає.

Комфорт і практичність дрезденських автобусів і трамваїв заслуговує на особливу увагу. Практично весь транспорт в місті, починаючи з 1996 року, оснащений низькою платформою, що полегшує посадку не тільки інвалідам, а й людям з дитячими колясками, велосипедами і т. Д. Місця для людей з обмеженими можливостями і в віці знаходяться відразу біля дверей. Також люди з обмеженими можливостями та їх супроводжуючі користуються транспортом безкоштовно при наявності спеціального документа. Крім цього, в Дрездені є автобуси-гібриди, які працюють на дизелі і електриці, виробляючи його за допомогою гальмування. Інша ознака комфорту і розвиненості транспорту в Дрездені - це спеціально відведені місця для велосипедистів в громадському транспорті.

На всіх зупинках є барвисті стенди з розкладом транспорту, так що про прибуття потрібного рейсу можна дізнатися на місці. Як правило, транспорт ходить з невеликим інтервалом, приблизно в 8 хвилин. На багатьох зупинках є також електронне табло, що показує час, що залишився до наступного автобуса. У Дрездені також існують спеціальні лінії під назвою «На добраніч» (GuteNachtlinie), на яких транспорт циркулює до раннього ранку.

Вартість проїзду в громадському транспорті Дрездена досить дорога. Один квиток в середньому коштує 2 євро. З таким квитком можна їздити на будь-яких автобусах і трамваях протягом однієї години. Набагато вигідніше купувати проїзний або квиток відразу на кілька поїздок. Наприклад, чотириразовий квиток коштує не 8 євро, а 7,20, а проїзний на день - всього 5 євро. Інший проїзний, під назвою «сімейний», варто 7,50 євро. Він включає проїзд двох дорослих і трьох дітей. Є також проїзні на цілий місяць. Вартість такого проїзного приблизно 50 євро, а для малозабезпеченого населення міста - 38 євро.

Дороги в Дрездені ідеальні, тому багато хто не проти проїхатися по ним на особистому автомобілі. У центрі міста є багато місць для стоянки машин. Однак з 10:00 і до 20:00 місць може поменшати, так як саме в цей час працюють магазини, і можна зустріти багато туристів і місцевих жителів. На стоянках є спеціальні електронні покажчики, які показують, скільки залишилося вільних місць.

У годину пік кращим транспортом є велосипеди. Вони досить популярні в Дрездені. На тротуарах велосипедні лінії відмічені червоним кольором, або білою картинкою велосипеда на синьому тлі. Єдиний мінус велосипедів, це те, що центр міста вимощена бруківкою, на яких не дуже зручно пересуватися таким видом транспорту. У дощову погоду це навіть небезпечно.

Примітно те, що в Дрездені багато альтернативного транспорту. Наприклад, байк-таксі з гідами, кінні екіпажі і двоповерхові екскурсійні автобуси.

Поради про транспорт

Що подивитися в Дрездені

Літературним назвою Дрездена є Флоренція-на-Ельбі, і не дарма. Дрезден славиться великим культурним спадком. У місті величезна кількість художніх цінностей, які зберігаються в численних музеях. А благодатна атмосфера міста творчими людьми завжди сприймалася як окремий твір мистецтва.

Пройшовши по посиланнях в тексті, ви можете отримати більш детальну інформацію про конкретний об'єкт (опис, розташування на карті, вартість вхідних квитків, час роботи, способи дістатися, фотографії, відгуки туристів і т. П.). Якщо вас цікавлять памятки Німеччини в цілому, без поділу на міста, для цього є спеціальний розділ. Пройшовши по посиланнях в тексті, ви можете отримати більш детальну інформацію про конкретний об'єкт (опис, розташування на карті, вартість вхідних квитків, час роботи, способи дістатися, фотографії, відгуки туристів і т

пам'ятки Дрездена

Опера Земпера на Театральній площі Дрездена

©

Найголовнішою пам'яткою Дрездена є палац Цвінгер . Ця будівля архітектури XVIII століття вважається родзинкою саксонського бароко і спадщиною королів Саксонії, яких також називають курфюрстами.

На особливу увагу заслуговує Дрезденська картинна галерея , Розташована в Цвінгері, в якій зберігається одна з найбільш унікальних колекцій картин в світі. Однією з перлин Дрезденської картинної галереї є шедевр Рафаеля - «Сикстинська мадонна».

Важливою пам'яткою Дрездена є опера Земпера , Або як її називають німці - Semperoper.

Особливе місце в архітектурі Дрездена відведено численним церквам, які відрізняються не тільки по стилям споруди, а й по релігійних напрямків. Найвідомішими і виділяються на тлі інших є Церква Кройцкірхе , Католицька церква Хофкирхе і Євангельська церква Фрауенкірхе .

Унікальною пам'яток міста є Панно «Княжа процесія» , Або як його величають жителі міста - Фюрстенцуг. Це найбільше панно з Мейсенським порцелянових плиток у всьому світі. На ньому зображені 35 саксонських правителів династії Веттинів, яка правила безперервно протягом 800 років.

Одним з найбільш відвідуваних символів Дрездена є Тераса Брюля , Що простягнулася вздовж знаменитої річки Ельби. Тераса Борюля - це набережна Дрездена, яка простягається від мосту Августа до моста Кароли. З XIX століття тераса носить також назву «Балкон Європи». Звідси відкривається чудовий вид на протилежну сторону Ельби.

Музеї Дрездена

Панно «Княжа процесія»

©

Дрезден, безперечно, є культурною столицею Німеччини, тому як такої кількості музеїв більше ні в якому іншим місті країни годі й шукати. Тут розташовано більше 30 музеїв, багато з яких мають світове значення.

Одним з найбільших і найбільш відвідуваних музеїв Дрездена є Військово-історичний музей , Який розташований в районі Альбертштадт.

Іншим знаменитим музеєм міста є Дрезденська збройова палата , В якій представлено всесвітньо відоме зібрання парадного зброї, обладунків та історичного текстилю.

Найзнаменитіша колекція скарбів Дрездена зберігається в музеї «Зелені склепіння» , Також відомому як «Грюнес Гевёльбе». Цей музей має найбагатше зібрання коштовностей в Європі.

Одним з найбільших і найстаріших музеїв Дрездена і всієї Європи є Дрезденський зоологічний музей . Початок музею було покладено ще в XVI столітті, коли перші цікаві природні знахідки збиралися в Кунсткабінете правлячого курфюрста.

Одним з оригінальних музеїв Дрездена є Німецький музей гігієни , Відомий також під назвою «Музей людини». Музей відкрився в 1912 році в якості народного навчального центру гігієни.

Ще одним цікавим і часто-відвідуваним музеєм в Дрездені є музей транспорту , Де представлений залізничний транспорт, трамваї, авіація, водний транспорт, автомобілі, мотоцикли та велосипеди.

Незвичайним спорудою є Японський палац у Дрездені . Це споруда в стилі бароко в центральній частині міста, між Двірцевій площею і нёйштадтскім берегом Ельби. На сьогоднішній день, в Японському палаці розташовані три цікаві музеї: Музей народознавства, Музей первісної історії і Зенкенбергская колекція з природознавства.

Куди сходити в Дрездені

55 туристів було тут

Дрезденська картинна галерея старих майстрів (Gemäldegalerie Alte Meister) є одним з ...

23 турістa були тут

Панно «Хода князів» або «Княжа процесія» (Fürstenzug) -...

11 туристов Було тут

«Зелені склепіння» в Дрездені (Грюнес Гевёльбе) - це музейна збірка коштовностей, ...

48 туристів було тут

Палац Цвінгер, побудований в 18 столітті, є одним з найяскравіших будівель бароко. Цвінгер ...

Незвичайним спорудою є Японський палац у Дрездені. Це споруда в стилі бароко в ...

Це споруда в стилі бароко в

1 турист БУВ тут

В історичному районі Дрездена - Фрідріхштадт знаходиться одна з найважливіших пам'яток ...

Всі пам'ятки Дрездена

Цікаві місця в Дрездені

пам'ятки

Музеї та галереї

Де поїсті и випити

Парки та зони відпочинку

Магазини та ринкі

покупки

Завдяки тому, що Дрезден знаходиться в Східній Німеччині, ціни на шопінг відносно невисокі, і ходити по магазинам одне задоволення. Однією з головних вулиць для шопінгу є Празька вулиця, або так звана Праґер - штрассе. Вона бере початок в Старому місті і з'єднує його з Головним вокзалом. Ця вулиця є однією з кращих торгових алей Німеччини. Праґер-штрассе знаменита великою кількістю універмагів і філій брендових магазинів. Іншою популярною шопінг вулицею є Вільсдруффер - штрассе. На ній розташований величезний центр ТЦ «Альтмаркт-галереї», в ньому більше 200 магазинів, але немає продукції місцевого виробництва. Любителям фешенебельних магазинів класу люкс сподобається вулиця Кеніг - штрассе, яка розташована в центрі Нового міста. Вулиця вибудувана в стилі бароко і рясніє магазинами легендарних лейблів і відомих кутюр'є. Одна з найстаріших вулиць Дрездена - Хаупт -штрассе, також пропонує можливості для шопінгу. Ця пішохідна вулиця славиться найстарішим критим ринком в Дрездені і розташованим на ній Пасажем ремісників.

Одним з переваг здійснення шопінгу в Дрездені є значні знижки в кінці кожного сезону, що доходять до 70%. А двічі на рік наступають тотальні розпродажі зі знижками в 90%. Це час, як правило, випадає на січень і липень місяці. В результаті, якість товарів у багато разів перевищує ціну. З популярних сувенірів в Дрездені рекомендується купувати вироби зі шкіри, годинник з зозулею, скляний посуд, мейсерскій фарфор, фігурки з дерева, унікальні ляльки, вина і сир. Більшість магазинів в Дрездені відкрито в будні дні з 9.00 до 20.00. Деякі магазини працюють і в суботу з 9.00 до 16.00. Неділя вважається офіційним вихідним днем.

 • Одним з кращих торгових центрів Дрездена є Altmarkt-Galerie , Яка розташована в центрі міста.
 • Іншим великим торговим центром на кшталт Altmarkt-Galerie є Centrum Galerie (Центральна галерея).
 • Однією з найбільших мереж торгових центрів в Німеччині є Karstadt .
 • Ще одним великим торговим центром в Дрездені є Elbepark .
 • Одним з істинно-німецьких магазинів модного одягу є магазин Steinbruch на Праґер-штрассе.
 • Ще один магазин молодіжного одягу на Праґер-штрассе - це Streetpoint .
 • У Дрездені є ще один великий і корисний торговий центр - Gorbitz-Center , Але він розташований віддалік від центру міста.
 • Цікавим є для відвідувачів торговий центр Neustädter Markthalle .

їжа та напої

Ресторан «Дрезден -1900»

©

Закономірно, що велика частина ресторанів в Дрездені пропонує страви істинно саксонської кухні. Одним з найпопулярніших страв в місті є печеня з яловичини, де м'ясо перед приготуванням ретельно вимочується в оцті з прянощами. Також, в числі самих затребуваних страв, галушки з червоною капустою, картопляний суп і ростбіф в ізюмних соусі. Не залишить нікого байдужим і Дрездені випічка. У багатьох ресторанах міста відвідувачам на десерт пропонують покуштувати тістечко Eierschecke з сиром та родзинками або сирники Quarkkäulchen.

На Різдво в тут випікаються ароматні пряники Dresden Christstollen або знаменитий дрезденський Різдвяний пиріг - Christstollen, рецепт якого існує з XV століття. Національна кухня Дрездена не славиться великою кількістю делікатесів або вишуканих страв. У більшості ресторанів повсякденними стравами є овочеві салати, рагу, телячі відбивні, супи і т. Д. А на десерт подають фруктові салати або нехитру випічку. Однак, крім закладів національної кухні, в місті багато і інших ресторанів. Наприклад, ресторани італійської, іспанської, французької, і навіть східної кухні. Кращі фешенебельні ресторани та гастрономічні заклади міста розташовані в районі під назвою Нойштадт.

 • Одним з кращих ресторанів національної кухні є Kahnaletto .
 • Особливою популярністю у відвідувачів міста користується ресторан з французькою атмосферою шику Blumenau .
 • Найвідомішим рестораном турецької кухні в Дрездені є ресторан Sofra .
 • Популярним закладом в Дрездені є ресторан Ayers Rock .
 • Одним з ресторанів, що передають істинний дух Дрездена, є Alte Meister .
 • Ще одним рестораном саксонської кухні в Дрездені є Cafe zur Frauenkirche .
 • На Театральній площі міста розташований чудовий ресторан італійської кухні Bellotto .
 • Оригінальним рестораном в Дрездені є Mama Africa , Де використовуються різні традиції народів африканського континенту.

Зв'язок в Дрездені

Дрімс - інноваційна симкарта и прорив в мире зв'язку. Унікальність сімки Полягає у відсутності ее пріналежності до Певного оператора І, як наслідок, більш низька ВАРТІСТЬ спілкування: Дрімс працює в 197 странах світу и автоматично підключається до місцевіх операторам. Більше немає необхідності шукати Вигідний роумінг або купуваті симкарту в Кожній новій стране, так як Дрімс готова до роботи відразу после перемикань Вашого мобільного телефону з авіарежіма в звичайний. Кроме смартфона універсальна симкарта адаптована до планшетів и роутера.

Відстежуваті и поповнюваті баланс можна с помощью безкоштовна мобільного! Застосування як в ручному, так и в автоматичності режімі. Больше не нужно розорятіся на пакети послуг и Абонентське плату, так як гроші почнут спісуватіся з Рахунку только за секунду розмови и вітрачені мегабайт. Дрімс - це стабільний доступ в інтернет, Вигідні дзвінкі, прозора Тарифікація и ціни, что мало відрізняються від місцевої вартості зв'язку. Все це дозволяє спілкуватися з близьким, ділітіся фотографіямі, будуваті маршрути и дізнаватіся много Корисної информации про країну без побоювання вітратіті всі гроші на роумінг.

Купити сім-карту

Де зупинитися в Дрездені

компанія Booking.com предлагает до бронювання понад 470 готелів Дрездена . Ві зможете підібраті готель, вікорістовуючі різноманітні фільтри: зірковість готелю, тип готелю (готель, апартаменти, вілла, хостел и т.д.), ВАРТІСТЬ, Розташування готелю, ОЦІНКИ людей, Які відвідалі готель, наявність Wi-Fi и много Іншого. Перейти в сервіс підбору та бронювання готелю в Дрездені .

Останні заброньовані готелі в Дрездені

Дрезден

Дрезден є столицею Саксонії. Цей привабливий для туристів місто розташоване на самому кордоні Німеччині і Чехії . Зовні Дрездену притаманні риси справжнього німецького бароко укупі з сучасним європейським стилем.

Місто було засноване в 1206 році на річці Ельба, яка бере початок в Чехії, де називається Лабою. Населення міста становить близько 550 948 осіб (на 2018 рік). Дрезден є великим промисловим, культурним і транспортним центром Німеччини. Свою назву місто отримало від слова «dredzane», яке в перекладі зі старослов'янської мови означає «жителі заболочених лісів».

Нова Міська Ратуша

©

Історія Дрездена оповідає про те, що місто з'явилося на місці старої рибальського села. Перша згадка як про місто відноситься до 1216 році. В кінці XV століття Дрезден перетворився в резиденцію саксонських герцогів, а пізніше і королів. Найбільший розквіт міста припадає на XVIII століття, коли Дрезден став культурним і політичним центром Європи. Промисловість почала розвиватися в Дрездені з XIX століття. Також в цей час стала посилено розвиватися транспортна складова. Пароплави стали переміщатися по Ельбі до великих європейських портів. У Дрездені був винайдений знаменитий саксонський фарфор і система сучасної школи-гімназії, яка пізніше досягла і Росії . Не дуже вдалим для міста виявився XX століття, так як місто було практично стерте з лиця землі до кінця Другої світової війни. З 1951 року в Дрездені ведуться відновлювальні роботи, завдяки яким місто майже повністю відновлений.

Сучасний Дрезден є одним з найбільш відвідуваних і улюблених туристами міст Німеччини. Він поділяється на 19 округів з окремими районами. Центральним районом Дрездена є район Альтштадт (Altstadt), що в перекладі означає «Старе місто». Альтштадт розташований на лівому березі Ельби і являє собою компактний район з безліччю історичних пам'яток. Старе місто повністю відновлювався після війни. Він розташований навколо Театрального майдану зі знаменитою Дрезденської оперою в центрі. Тут же знаходиться комплекс з чотирьох будинків під назвою Цвінгер. Ця архітектурна зв'язка вважається одним з найкрасивіших місць в Дрездені. Праворуч від опери розташована резиденція правлячих колись саксонських герцогів династії Веттинів. Комплекс побудований в стилі ренесансу. Красиве видовище відкривається на березі Ельби. Уздовж берега розташована знаменита тераса Брюля, яка також називається «балконом Європи». Іншими районами на лівому березі є Плауен, Котта, Блазевіц. Серед видатних районів правого берега Ельби, можна відзначити райони Лошвіц, Нойштадт і Пішен.

Заснований: 1206 рік
Площа: 328,48 км2
Населення 550 948 чол. (2018)
Валюта: євро
Мова: німецька
Оф.сайт:

Поточний час в Дрездені:

10:40

(UTC +2)

Дрезден по праву вважається містом високого мистецтва. Це доводять чудові вілли і палаци XIX століття, знамениті будівлі Театрального майдану, панорами з берега Ельби, численні музеї міста з незліченними скарбами. Інше достоїнство Дрездена - це високотехнологічна промисловість. У місті виробляють високотехнологічне медичне та оптичне обладнання, сучасні музичні інструменти, різні комп'ютери, а також машинне та торгівельне обладнання. Крім того, саме в Дрездені виробляють відомий автомобіль бізнес-класу Фольксваген Фаетон (Volkswagen Phaeton) і процесори AMD. Будівля Фольксвагена розташоване прямо в центрі Дрездена, і завдяки своєму незвичайному стилю, вважається однією з визначних пам'яток міста. Стіни будівлі є повністю прозорими. У цій будівлі займаються складанням особливо дорогих автомобілів Фольксваген Фаетон, прямо в присутності замовника. Також недалеко від міста знаходиться завод по виготовленню знаменитого дрезденського порцеляни.

Як дістатися

В Дрезден літаком з Росії

Прямі рейси між Москвою і Дрезденом виконують «Аерофлот» і з 28 жовтня 2012 року «Якутія», проте дешевше, і все з однією пересадкою до міста можна дістатися з деяких великих російських міст. З пересадкою в Франкфурті (Авіакомпанія Люфтганза) до Дрездена можна дістатися з таких міст, як Москва, Санкт-Петербург, Нижній Новгород, Самара. Також з Москви і Санкт-Петербурга можна полетіти зі стикуванням в Мюнхені .

Якщо летіти з Москви і Санкт-Петербурга, то можливі і інші стикувальні варіанти, які можуть бути цікавіше за ціною, або ж через кількість накопичених миль. Це Air Berlin (з пересадкою в Берліні ) І Swiss (з пересадкою в Цюріху ), А також Germanwings (з пересадкою в Кельні), але остання авіакомпанія літає тільки з Москви.

Як дістатися до Дрездена з Берліна

З Берліна в Дрезден можна дістатися двома способами.

По-перше, туди регулярно відправляються автобуси компанії Berlin Linien Bus. Ці автобуси відправляються щодня, через кожні 1,5 - 2 години, тому довго чекати не доведеться. Пунктів відправлення в Берліні кілька, і скрізь різне розклад. Наприклад, часто відправляються автобуси від центральної автобусної станції під назвою ZOB am Funkturm. Також ряд автобусів кожні 2,5 години відходить від метро Kaiserdamm лінія U2. Перший автобус від цієї зупинки відправляється з 6:15 ранку. Досить часто в Дрезден йдуть автобуси від Берлінських аеропортів Шенефельд і Тегель . Орієнтовна вартість поїздки на таких автобусах - 15 євро, і час у дорозі займає 2 години 20 хвилин.

По-друге, між містами розвинене залізничне сполучення. Майже всі поїзди в Дрезден відправляються з центрального вокзалу , Який розташований біля однойменного метро Hauptbahnhof, лінія U55. Перші швидкісні поїзди ЄС (EuroCity) відправляються з 6:45, далі через кожні 2 години. Ціни на залізничний квиток трохи дорожче, ніж на автобус (19-29 євро) в зв'язку з підвищеним комфортом і коротшою дорогою. Час у дорозі становить приблизно 2 години. Існують і поїзди підвищеного комфорту. Це ICE експреси, квитки на які варіюються від 29 до 34 євро. Є також ряд електричок з Берліна в Дрезден. Вони починають курсувати з 9:30 ранку. Час в дорозі - близько 3 годин, частота відправлення - через кожні 3 години. Купувати квитки на потяги або електрички дешевше, ніж в касах вокзалу.

Як дістатися до Дрездена з Відня

З Дрездена до Відня щодня йдуть прямі потяги. У день відправляється кілька поїздів, з великим розривом у часі. Дорога займає від 7 до 9 годин, тому бажано брати квитки на вечірній час, з можливістю виспатися до ранку. Є спеціальні нічні поїзди EuroNight. Багато хто віддає перевагу добиратися з Відня в Дрезден через Чехію. Це займає більше часу, але може обійтися економічніше. Вартість квитків на експрес з Відня в Дрезден приблизно дорівнює 80 євро.

По маршруту Відень - Дрезден також курсують німецькі автобуси компанії Berlin Linien Bus. Вони їдуть довше, ніж поїзда, але і коштують дешевше. За часом дорога займає більше 12 годин, квитки коштують близько 50 євро. У підсумку подорож на поїзді виявляється комфортніше, тим більше, якщо їхати в ніч.

Як дістатися до Дрездена з Парижа

З Парижа в Дрезден ходять прямі поїзди. Дорога займає від 12 до 15 годин, так як між містами досить велику відстань (тисяча двадцять сім км). Потяги відправляються щоденно кілька разів на день від Східного вокзалу Парижа , І прибувають в Дрезден на Центральний вокзал (Hauptbahnhof). Так як дорога довга, поїзди в основному вечірні. Квиток включає спальні можливості і коштує близько 180 євро.

Літаком також можна подорожувати з Парижа в Дрезден і назад. Це буде набагато швидше, однак прямих рейсів Париж-Дрезден немає. Всі літаки летять або через Дюссельдорф, або через Женеву, або через інші європейські міста. Квитки економ класу можна знайти за 300 євро.

Як дістатися до Дрездена з Праги

Дістатися до Дрездена з Праги досить легко, так як щодня між містами циркулюють поїзди та автобуси. Багато також орендують автомобілі. Відстань між містами дорівнює приблизно 150 км.

Прямі потяги Прага - Дрезден відправляються майже через кожні дві години з Головного вокзалу Праги і до Центрального вокзалу Дрездена. Квитки можна придбати як в касах вокзалу, так і онлайн. Вартість квитків, залежно від класу, варіюється від 25 до 38 євро. Перший поїзд відправляється в 4:29 ранку з Праги і прибуває в Дрезден в 6:49. Таким чином, дорога займає 2 години 20 хвилин. Існують також проходять потяги. Наприклад, поїзд за маршрутом Прага-Гамбург обов'язково проїжджає через Дрезден і Берлін.

Оренда автомобіля - досить зручний спосіб дістатися з Праги в Дрезден. І швидко, і комфортно. У день оренда обійдеться від 800 крон (32 євро).

від автовокзалу Праги Флоренс також відправляються рейси до Дрездена. Автобуси відходять 2-3 рази вранці, і 2-3 рази ввечері. В основному це автобуси компанії Student Agency. Дорога в дорозі займає від 2 до 2.30 годин. Квитки коштують приблизно 20-25 євро на людину.

Як дістатися до Дрездена з Карлових Вар

В Дрезден можна також доїхати на поїзді з Карлових Вар. Однак це не прямий маршрут, буде необхідна зупинка в чеському місті Усті-над-Лабем. Квиток з Карлових Вар до Усті-над-Лабем буде коштувати приблизно 7 євро, і поїздка по часу займе близько 2 годин. З міста Усті-над-Лабем кожні дві години слід поїзд до німецького міста Бад Шандау. Вартість квитка близько 6-7 євро, час в дорозі - приблизно 40 хвилин. Поїзд обов'язково зупиняється в Дрездені.

Автобусів, на жаль, з Карлових Вар до Дрездена немає, хіба що їхати через Прагу. Однак одним із найкомфортніших та недорогих способів подорожі по вказаному маршруту є оренда автомобіля. Ця подорож особливо вигідно, коли їде кілька пасажирів. Наприклад, якщо четверо мандрівників орендують автомобіль на день за 60 євро, то вийде досить вигідна поїздка. Час у дорозі становить 2 години.

Пошук авіаквитків
в Дрезден

Пошук попутників
на BlaBlaCar

Трансфери
в Дрезден

Пошук автомобіля
в прокат

Клімат і погода в Дрездені

Прогноз погоди

середа
29.05

+ 16 ° C

+6 ... + 16 ° C

+ 16 ° C

99%

99%

с, 4 м / с

четвер
30.05

+ 18 ° C

+11 ... + 18 ° C

0%

0%

сз, 3 м / с

П'ятниця
31.05

+ 20 ° C

+13 ... + 20 ° C

18%

18%

сз, 4 м / с

субота
01.06

+ 22 ° C

+14 ... + 22 ° C

19%

19%

сз, 2 м / с

неділя
02.06

+ 25 ° C

+16 ... + 25 ° C

6%

6%

юв, 3 м / с

понеділок
03.06

+ 26 ° C

+17 ... + 26 ° C

0%

0%

ю, 4 м / с

Погода в Дрездені на 10 і 14 днів

на «Погода.Турістер.Ру»

Погода в Дрездені по місяцях

Відгуки по місяцях

транспорт

Вид на Дрезден з Тераси Брюля

©

У Дрездені є багато різновидів транспорту, що курсують по цікавих місцях міста. Старе місто можна легко обійти пішки, відвідавши всі визначні пам'ятки Альтштадте. Але для тих, хто віддає перевагу комфортному транспорт пішим прогулянкам, є налагоджені лінії автобусів і трамваїв. Іноді, в годину пік, вони бувають перевантажені, але все одно транспорт циркулює за розкладом з німецькою точністю. Багато лінії працюють навіть ночами.

Громадський транспорт Німеччині , В основному, покладається на чесність пасажирів, і тому кондуктори в трамваях і автобусах відсутні. Однак іноді проходять контролери з перевіркою на наявність квитків. На зупинках і в трамваях є спеціальні апарати, де можна придбати квиток. Вони приймають монети. Куплені квитки обов'язково слід компостувати. Штраф за безквитковий проїзд становить 40 євро.

Існують особливі проїзні: квиток на день, квиток на кілька годин, сімейний квиток на день і інші. Вигідніше мати квиток на день, так як він дає відносну свободу пересування. Такі проїзні дійсні до 4:00 ранку наступного дня, і дають можливість користуватися будь-якими автобусами, трамваями, і навіть поромами по Ельбі або міськими електричками. Метро в Дрездені немає.

Комфорт і практичність дрезденських автобусів і трамваїв заслуговує на особливу увагу. Практично весь транспорт в місті, починаючи з 1996 року, оснащений низькою платформою, що полегшує посадку не тільки інвалідам, а й людям з дитячими колясками, велосипедами і т. Д. Місця для людей з обмеженими можливостями і в віці знаходяться відразу біля дверей. Також люди з обмеженими можливостями та їх супроводжуючі користуються транспортом безкоштовно при наявності спеціального документа. Крім цього, в Дрездені є автобуси-гібриди, які працюють на дизелі і електриці, виробляючи його за допомогою гальмування. Інша ознака комфорту і розвиненості транспорту в Дрездені - це спеціально відведені місця для велосипедистів в громадському транспорті.

На всіх зупинках є барвисті стенди з розкладом транспорту, так що про прибуття потрібного рейсу можна дізнатися на місці. Як правило, транспорт ходить з невеликим інтервалом, приблизно в 8 хвилин. На багатьох зупинках є також електронне табло, що показує час, що залишився до наступного автобуса. У Дрездені також існують спеціальні лінії під назвою «На добраніч» (GuteNachtlinie), на яких транспорт циркулює до раннього ранку.

Вартість проїзду в громадському транспорті Дрездена досить дорога. Один квиток в середньому коштує 2 євро. З таким квитком можна їздити на будь-яких автобусах і трамваях протягом однієї години. Набагато вигідніше купувати проїзний або квиток відразу на кілька поїздок. Наприклад, чотириразовий квиток коштує не 8 євро, а 7,20, а проїзний на день - всього 5 євро. Інший проїзний, під назвою «сімейний», варто 7,50 євро. Він включає проїзд двох дорослих і трьох дітей. Є також проїзні на цілий місяць. Вартість такого проїзного приблизно 50 євро, а для малозабезпеченого населення міста - 38 євро.

Дороги в Дрездені ідеальні, тому багато хто не проти проїхатися по ним на особистому автомобілі. У центрі міста є багато місць для стоянки машин. Однак з 10:00 і до 20:00 місць може поменшати, так як саме в цей час працюють магазини, і можна зустріти багато туристів і місцевих жителів. На стоянках є спеціальні електронні покажчики, які показують, скільки залишилося вільних місць.

У годину пік кращим транспортом є велосипеди. Вони досить популярні в Дрездені. На тротуарах велосипедні лінії відмічені червоним кольором, або білою картинкою велосипеда на синьому тлі. Єдиний мінус велосипедів, це те, що центр міста вимощена бруківкою, на яких не дуже зручно пересуватися таким видом транспорту. У дощову погоду це навіть небезпечно.

Примітно те, що в Дрездені багато альтернативного транспорту. Наприклад, байк-таксі з гідами, кінні екіпажі і двоповерхові екскурсійні автобуси.

Поради про транспорт

Що подивитися в Дрездені

Літературним назвою Дрездена є Флоренція-на-Ельбі, і не дарма. Дрезден славиться великим культурним спадком. У місті величезна кількість художніх цінностей, які зберігаються в численних музеях. А благодатна атмосфера міста творчими людьми завжди сприймалася як окремий твір мистецтва.

Пройшовши по посиланнях в тексті, ви можете отримати більш детальну інформацію про конкретний об'єкт (опис, розташування на карті, вартість вхідних квитків, час роботи, способи дістатися, фотографії, відгуки туристів і т. П.). Якщо вас цікавлять памятки Німеччини в цілому, без поділу на міста, для цього є спеціальний розділ. Пройшовши по посиланнях в тексті, ви можете отримати більш детальну інформацію про конкретний об'єкт (опис, розташування на карті, вартість вхідних квитків, час роботи, способи дістатися, фотографії, відгуки туристів і т

пам'ятки Дрездена

Опера Земпера на Театральній площі Дрездена

©

Найголовнішою пам'яткою Дрездена є палац Цвінгер . Ця будівля архітектури XVIII століття вважається родзинкою саксонського бароко і спадщиною королів Саксонії, яких також називають курфюрстами.

На особливу увагу заслуговує Дрезденська картинна галерея , Розташована в Цвінгері, в якій зберігається одна з найбільш унікальних колекцій картин в світі. Однією з перлин Дрезденської картинної галереї є шедевр Рафаеля - «Сикстинська мадонна».

Важливою пам'яткою Дрездена є опера Земпера , Або як її називають німці - Semperoper.

Особливе місце в архітектурі Дрездена відведено численним церквам, які відрізняються не тільки по стилям споруди, а й по релігійних напрямків. Найвідомішими і виділяються на тлі інших є Церква Кройцкірхе , Католицька церква Хофкирхе і Євангельська церква Фрауенкірхе .

Унікальною пам'яток міста є Панно «Княжа процесія» , Або як його величають жителі міста - Фюрстенцуг. Це найбільше панно з Мейсенським порцелянових плиток у всьому світі. На ньому зображені 35 саксонських правителів династії Веттинів, яка правила безперервно протягом 800 років.

Одним з найбільш відвідуваних символів Дрездена є Тераса Брюля , Що простягнулася вздовж знаменитої річки Ельби. Тераса Борюля - це набережна Дрездена, яка простягається від мосту Августа до моста Кароли. З XIX століття тераса носить також назву «Балкон Європи». Звідси відкривається чудовий вид на протилежну сторону Ельби.

Музеї Дрездена

Панно «Княжа процесія»

©

Дрезден, безперечно, є культурною столицею Німеччини, тому як такої кількості музеїв більше ні в якому іншим місті країни годі й шукати. Тут розташовано більше 30 музеїв, багато з яких мають світове значення.

Одним з найбільших і найбільш відвідуваних музеїв Дрездена є Військово-історичний музей , Який розташований в районі Альбертштадт.

Іншим знаменитим музеєм міста є Дрезденська збройова палата , В якій представлено всесвітньо відоме зібрання парадного зброї, обладунків та історичного текстилю.

Найзнаменитіша колекція скарбів Дрездена зберігається в музеї «Зелені склепіння» , Також відомому як «Грюнес Гевёльбе». Цей музей має найбагатше зібрання коштовностей в Європі.

Одним з найбільших і найстаріших музеїв Дрездена і всієї Європи є Дрезденський зоологічний музей . Початок музею було покладено ще в XVI столітті, коли перші цікаві природні знахідки збиралися в Кунсткабінете правлячого курфюрста.

Дрезден

Дрезден є столицею Саксонії. Цей привабливий для туристів місто розташоване на самому кордоні Німеччині і Чехії . Зовні Дрездену притаманні риси справжнього німецького бароко укупі з сучасним європейським стилем.

Місто було засноване в 1206 році на річці Ельба, яка бере початок в Чехії, де називається Лабою. Населення міста становить близько 550 948 осіб (на 2018 рік). Дрезден є великим промисловим, культурним і транспортним центром Німеччини. Свою назву місто отримало від слова «dredzane», яке в перекладі зі старослов'янської мови означає «жителі заболочених лісів».

Нова Міська Ратуша

©

Історія Дрездена оповідає про те, що місто з'явилося на місці старої рибальського села. Перша згадка як про місто відноситься до 1216 році. В кінці XV століття Дрезден перетворився в резиденцію саксонських герцогів, а пізніше і королів. Найбільший розквіт міста припадає на XVIII століття, коли Дрезден став культурним і політичним центром Європи. Промисловість почала розвиватися в Дрездені з XIX століття. Також в цей час стала посилено розвиватися транспортна складова. Пароплави стали переміщатися по Ельбі до великих європейських портів. У Дрездені був винайдений знаменитий саксонський фарфор і система сучасної школи-гімназії, яка пізніше досягла і Росії . Не дуже вдалим для міста виявився XX століття, так як місто було практично стерте з лиця землі до кінця Другої світової війни. З 1951 року в Дрездені ведуться відновлювальні роботи, завдяки яким місто майже повністю відновлений.

Сучасний Дрезден є одним з найбільш відвідуваних і улюблених туристами міст Німеччини. Він поділяється на 19 округів з окремими районами. Центральним районом Дрездена є район Альтштадт (Altstadt), що в перекладі означає «Старе місто». Альтштадт розташований на лівому березі Ельби і являє собою компактний район з безліччю історичних пам'яток. Старе місто повністю відновлювався після війни. Він розташований навколо Театрального майдану зі знаменитою Дрезденської оперою в центрі. Тут же знаходиться комплекс з чотирьох будинків під назвою Цвінгер. Ця архітектурна зв'язка вважається одним з найкрасивіших місць в Дрездені. Праворуч від опери розташована резиденція правлячих колись саксонських герцогів династії Веттинів. Комплекс побудований в стилі ренесансу. Красиве видовище відкривається на березі Ельби. Уздовж берега розташована знаменита тераса Брюля, яка також називається «балконом Європи». Іншими районами на лівому березі є Плауен, Котта, Блазевіц. Серед видатних районів правого берега Ельби, можна відзначити райони Лошвіц, Нойштадт і Пішен.

Заснований: 1206 рік
Площа: 328,48 км2
Населення 550 948 чол. (2018)
Валюта: євро
Мова: німецька
Оф.сайт:

Поточний час в Дрездені:

10:40

(UTC +2)

Дрезден по праву вважається містом високого мистецтва. Це доводять чудові вілли і палаци XIX століття, знамениті будівлі Театрального майдану, панорами з берега Ельби, численні музеї міста з незліченними скарбами. Інше достоїнство Дрездена - це високотехнологічна промисловість. У місті виробляють високотехнологічне медичне та оптичне обладнання, сучасні музичні інструменти, різні комп'ютери, а також машинне та торгівельне обладнання. Крім того, саме в Дрездені виробляють відомий автомобіль бізнес-класу Фольксваген Фаетон (Volkswagen Phaeton) і процесори AMD. Будівля Фольксвагена розташоване прямо в центрі Дрездена, і завдяки своєму незвичайному стилю, вважається однією з визначних пам'яток міста. Стіни будівлі є повністю прозорими. У цій будівлі займаються складанням особливо дорогих автомобілів Фольксваген Фаетон, прямо в присутності замовника. Також недалеко від міста знаходиться завод по виготовленню знаменитого дрезденського порцеляни.

Як дістатися

В Дрезден літаком з Росії

Прямі рейси між Москвою і Дрезденом виконують «Аерофлот» і з 28 жовтня 2012 року «Якутія», проте дешевше, і все з однією пересадкою до міста можна дістатися з деяких великих російських міст. З пересадкою в Франкфурті (Авіакомпанія Люфтганза) до Дрездена можна дістатися з таких міст, як Москва, Санкт-Петербург, Нижній Новгород, Самара. Також з Москви і Санкт-Петербурга можна полетіти зі стикуванням в Мюнхені .

Якщо летіти з Москви і Санкт-Петербурга, то можливі і інші стикувальні варіанти, які можуть бути цікавіше за ціною, або ж через кількість накопичених миль. Це Air Berlin (з пересадкою в Берліні ) І Swiss (з пересадкою в Цюріху ), А також Germanwings (з пересадкою в Кельні), але остання авіакомпанія літає тільки з Москви.

Як дістатися до Дрездена з Берліна

З Берліна в Дрезден можна дістатися двома способами.

По-перше, туди регулярно відправляються автобуси компанії Berlin Linien Bus. Ці автобуси відправляються щодня, через кожні 1,5 - 2 години, тому довго чекати не доведеться. Пунктів відправлення в Берліні кілька, і скрізь різне розклад. Наприклад, часто відправляються автобуси від центральної автобусної станції під назвою ZOB am Funkturm. Також ряд автобусів кожні 2,5 години відходить від метро Kaiserdamm лінія U2. Перший автобус від цієї зупинки відправляється з 6:15 ранку. Досить часто в Дрезден йдуть автобуси від Берлінських аеропортів Шенефельд і Тегель . Орієнтовна вартість поїздки на таких автобусах - 15 євро, і час у дорозі займає 2 години 20 хвилин.

По-друге, між містами розвинене залізничне сполучення. Майже всі поїзди в Дрезден відправляються з центрального вокзалу , Який розташований біля однойменного метро Hauptbahnhof, лінія U55. Перші швидкісні поїзди ЄС (EuroCity) відправляються з 6:45, далі через кожні 2 години. Ціни на залізничний квиток трохи дорожче, ніж на автобус (19-29 євро) в зв'язку з підвищеним комфортом і коротшою дорогою. Час у дорозі становить приблизно 2 години. Існують і поїзди підвищеного комфорту. Це ICE експреси, квитки на які варіюються від 29 до 34 євро. Є також ряд електричок з Берліна в Дрезден. Вони починають курсувати з 9:30 ранку. Час в дорозі - близько 3 годин, частота відправлення - через кожні 3 години. Купувати квитки на потяги або електрички дешевше, ніж в касах вокзалу.

Як дістатися до Дрездена з Відня

З Дрездена до Відня щодня йдуть прямі потяги. У день відправляється кілька поїздів, з великим розривом у часі. Дорога займає від 7 до 9 годин, тому бажано брати квитки на вечірній час, з можливістю виспатися до ранку. Є спеціальні нічні поїзди EuroNight. Багато хто віддає перевагу добиратися з Відня в Дрезден через Чехію. Це займає більше часу, але може обійтися економічніше. Вартість квитків на експрес з Відня в Дрезден приблизно дорівнює 80 євро.

По маршруту Відень - Дрезден також курсують німецькі автобуси компанії Berlin Linien Bus. Вони їдуть довше, ніж поїзда, але і коштують дешевше. За часом дорога займає більше 12 годин, квитки коштують близько 50 євро. У підсумку подорож на поїзді виявляється комфортніше, тим більше, якщо їхати в ніч.

Як дістатися до Дрездена з Парижа

З Парижа в Дрезден ходять прямі поїзди. Дорога займає від 12 до 15 годин, так як між містами досить велику відстань (тисяча двадцять сім км). Потяги відправляються щоденно кілька разів на день від Східного вокзалу Парижа , І прибувають в Дрезден на Центральний вокзал (Hauptbahnhof). Так як дорога довга, поїзди в основному вечірні. Квиток включає спальні можливості і коштує близько 180 євро.

Літаком також можна подорожувати з Парижа в Дрезден і назад. Це буде набагато швидше, однак прямих рейсів Париж-Дрезден немає. Всі літаки летять або через Дюссельдорф, або через Женеву, або через інші європейські міста. Квитки економ класу можна знайти за 300 євро.

Як дістатися до Дрездена з Праги

Дістатися до Дрездена з Праги досить легко, так як щодня між містами циркулюють поїзди та автобуси. Багато також орендують автомобілі. Відстань між містами дорівнює приблизно 150 км.

Прямі потяги Прага - Дрезден відправляються майже через кожні дві години з Головного вокзалу Праги і до Центрального вокзалу Дрездена. Квитки можна придбати як в касах вокзалу, так і онлайн. Вартість квитків, залежно від класу, варіюється від 25 до 38 євро. Перший поїзд відправляється в 4:29 ранку з Праги і прибуває в Дрезден в 6:49. Таким чином, дорога займає 2 години 20 хвилин. Існують також проходять потяги. Наприклад, поїзд за маршрутом Прага-Гамбург обов'язково проїжджає через Дрезден і Берлін.

Оренда автомобіля - досить зручний спосіб дістатися з Праги в Дрезден. І швидко, і комфортно. У день оренда обійдеться від 800 крон (32 євро).

від автовокзалу Праги Флоренс також відправляються рейси до Дрездена. Автобуси відходять 2-3 рази вранці, і 2-3 рази ввечері. В основному це автобуси компанії Student Agency. Дорога в дорозі займає від 2 до 2.30 годин. Квитки коштують приблизно 20-25 євро на людину.

Як дістатися до Дрездена з Карлових Вар

В Дрезден можна також доїхати на поїзді з Карлових Вар. Однак це не прямий маршрут, буде необхідна зупинка в чеському місті Усті-над-Лабем. Квиток з Карлових Вар до Усті-над-Лабем буде коштувати приблизно 7 євро, і поїздка по часу займе близько 2 годин. З міста Усті-над-Лабем кожні дві години слід поїзд до німецького міста Бад Шандау. Вартість квитка близько 6-7 євро, час в дорозі - приблизно 40 хвилин. Поїзд обов'язково зупиняється в Дрездені.

Автобусів, на жаль, з Карлових Вар до Дрездена немає, хіба що їхати через Прагу. Однак одним із найкомфортніших та недорогих способів подорожі по вказаному маршруту є оренда автомобіля. Ця подорож особливо вигідно, коли їде кілька пасажирів. Наприклад, якщо четверо мандрівників орендують автомобіль на день за 60 євро, то вийде досить вигідна поїздка. Час у дорозі становить 2 години.

Пошук авіаквитків
в Дрезден

Пошук попутників
на BlaBlaCar

Трансфери
в Дрезден

Пошук автомобіля
в прокат

Клімат і погода в Дрездені

Прогноз погоди

середа
29.05

+ 16 ° C

+6 ... + 16 ° C

+ 16 ° C

99%

99%

с, 4 м / с

четвер
30.05

+ 18 ° C

+11 ... + 18 ° C

0%

0%

сз, 3 м / с

п'ятниця
31.05

+ 20 ° C

+13 ... + 20 ° C

18%

18%

сз, 4 м / с

субота
01.06

+ 22 ° C

+14 ... + 22 ° C

19%

19%

сз, 2 м / с

неділя
02.06

+ 25 ° C

+16 ... + 25 ° C

6%

6%

юв, 3 м / с

Понеділок
03.06

+ 26 ° C

+17 ... + 26 ° C

0%

0%

ю, 4 м / с

Погода в Дрездені на 10 і 14 днів

на «Погода.Турістер.Ру»

Погода в Дрездені по місяцях

Відгуки по місяцях

транспорт

Вид на Дрезден з Тераси Брюля

©

У Дрездені є багато різновидів транспорту, що курсують по цікавих місцях міста. Старе місто можна легко обійти пішки, відвідавши всі визначні пам'ятки Альтштадте. Але для тих, хто віддає перевагу комфортному транспорт пішим прогулянкам, є налагоджені лінії автобусів і трамваїв. Іноді, в годину пік, вони бувають перевантажені, але все одно транспорт циркулює за розкладом з німецькою точністю. Багато лінії працюють навіть ночами.

Громадський транспорт Німеччині , В основному, покладається на чесність пасажирів, і тому кондуктори в трамваях і автобусах відсутні. Однак іноді проходять контролери з перевіркою на наявність квитків. На зупинках і в трамваях є спеціальні апарати, де можна придбати квиток. Вони приймають монети. Куплені квитки обов'язково слід компостувати. Штраф за безквитковий проїзд становить 40 євро.

Існують особливі проїзні: квиток на день, квиток на кілька годин, сімейний квиток на день і інші. Вигідніше мати квиток на день, так як він дає відносну свободу пересування. Такі проїзні дійсні до 4:00 ранку наступного дня, і дають можливість користуватися будь-якими автобусами, трамваями, і навіть поромами по Ельбі або міськими електричками. Метро в Дрездені немає.

Комфорт і практичність дрезденських автобусів і трамваїв заслуговує на особливу увагу. Практично весь транспорт в місті, починаючи з 1996 року, оснащений низькою платформою, що полегшує посадку не тільки інвалідам, а й людям з дитячими колясками, велосипедами і т. Д. Місця для людей з обмеженими можливостями і в віці знаходяться відразу біля дверей. Також люди з обмеженими можливостями та їх супроводжуючі користуються транспортом безкоштовно при наявності спеціального документа. Крім цього, в Дрездені є автобуси-гібриди, які працюють на дизелі і електриці, виробляючи його за допомогою гальмування. Інша ознака комфорту і розвиненості транспорту в Дрездені - це спеціально відведені місця для велосипедистів в громадському транспорті.

На всіх зупинках є барвисті стенди з розкладом транспорту, так що про прибуття потрібного рейсу можна дізнатися на місці. Як правило, транспорт ходить з невеликим інтервалом, приблизно в 8 хвилин. На багатьох зупинках є також електронне табло, що показує час, що залишився до наступного автобуса. У Дрездені також існують спеціальні лінії під назвою «На добраніч» (GuteNachtlinie), на яких транспорт циркулює до раннього ранку.

Вартість проїзду в громадському транспорті Дрездена досить дорога. Один квиток в середньому коштує 2 євро. З таким квитком можна їздити на будь-яких автобусах і трамваях протягом однієї години. Набагато вигідніше купувати проїзний або квиток відразу на кілька поїздок. Наприклад, чотириразовий квиток коштує не 8 євро, а 7,20, а проїзний на день - всього 5 євро. Інший проїзний, під назвою «сімейний», варто 7,50 євро. Він включає проїзд двох дорослих і трьох дітей. Є також проїзні на цілий місяць. Вартість такого проїзного приблизно 50 євро, а для малозабезпеченого населення міста - 38 євро.

Дороги в Дрездені ідеальні, тому багато хто не проти проїхатися по ним на особистому автомобілі. У центрі міста є багато місць для стоянки машин. Однак з 10:00 і до 20:00 місць може поменшати, так як саме в цей час працюють магазини, і можна зустріти багато туристів і місцевих жителів. На стоянках є спеціальні електронні покажчики, які показують, скільки залишилося вільних місць.

У годину пік кращим транспортом є велосипеди. Вони досить популярні в Дрездені. На тротуарах велосипедні лінії відмічені червоним кольором, або білою картинкою велосипеда на синьому тлі. Єдиний мінус велосипедів, це те, що центр міста вимощена бруківкою, на яких не дуже зручно пересуватися таким видом транспорту. У дощову погоду це навіть небезпечно.

Примітно те, що в Дрездені багато альтернативного транспорту. Наприклад, байк-таксі з гідами, кінні екіпажі і двоповерхові екскурсійні автобуси.

Поради про транспорт

Що подивитися в Дрездені

Літературним назвою Дрездена є Флоренція-на-Ельбі, і не дарма. Дрезден славиться великим культурним спадком. У місті величезна кількість художніх цінностей, які зберігаються в численних музеях. А благодатна атмосфера міста творчими людьми завжди сприймалася як окремий твір мистецтва.

Пройшовши по посиланнях в тексті, ви можете отримати більш детальну інформацію про конкретний об'єкт (опис, розташування на карті, вартість вхідних квитків, час роботи, способи дістатися, фотографії, відгуки туристів і т. П.). Якщо вас цікавлять памятки Німеччини в цілому, без поділу на міста, для цього є спеціальний розділ. Пройшовши по посиланнях в тексті, ви можете отримати більш детальну інформацію про конкретний об'єкт (опис, розташування на карті, вартість вхідних квитків, час роботи, способи дістатися, фотографії, відгуки туристів і т

пам'ятки Дрездена

Опера Земпера на Театральній площі Дрездена

©

Найголовнішою пам'яткою Дрездена є палац Цвінгер . Ця будівля архітектури XVIII століття вважається родзинкою саксонського бароко і спадщиною королів Саксонії, яких також називають курфюрстами.

На особливу увагу заслуговує Дрезденська картинна галерея , Розташована в Цвінгері, в якій зберігається одна з найбільш унікальних колекцій картин в світі. Однією з перлин Дрезденської картинної галереї є шедевр Рафаеля - «Сикстинська мадонна».

Важливою пам'яткою Дрездена є опера Земпера , Або як її називають німці - Semperoper.

Особливе місце в архітектурі Дрездена відведено численним церквам, які відрізняються не тільки по стилям споруди, а й по релігійних напрямків. Найвідомішими і виділяються на тлі інших є Церква Кройцкірхе , Католицька церква Хофкирхе і Євангельська церква Фрауенкірхе .

Унікальною пам'яток міста є Панно «Княжа процесія» , Або як його величають жителі міста - Фюрстенцуг. Це найбільше панно з Мейсенським порцелянових плиток у всьому світі. На ньому зображені 35 саксонських правителів династії Веттинів, яка правила безперервно протягом 800 років.

Одним з найбільш відвідуваних символів Дрездена є Тераса Брюля , Що простягнулася вздовж знаменитої річки Ельби. Тераса Борюля - це набережна Дрездена, яка простягається від мосту Августа до моста Кароли. З XIX століття тераса носить також назву «Балкон Європи». Звідси відкривається чудовий вид на протилежну сторону Ельби.

Музеї Дрездена

Панно «Княжа процесія»

©

Дрезден, безперечно, є культурною столицею Німеччини, тому як такої кількості музеїв більше ні в якому іншим місті країни годі й шукати. Тут розташовано більше 30 музеїв, багато з яких мають світове значення.

Одним з найбільших і найбільш відвідуваних музеїв Дрездена є Військово-історичний музей , Який розташований в районі Альбертштадт.

Іншим знаменитим музеєм міста є Дрезденська збройова палата , В якій представлено всесвітньо відоме зібрання парадного зброї, обладунків та історичного текстилю.

Найзнаменитіша колекція скарбів Дрездена зберігається в музеї «Зелені склепіння» , Також відомому як «Грюнес Гевёльбе». Цей музей має найбагатше зібрання коштовностей в Європі.

Одним з найбільших і найстаріших музеїв Дрездена і всієї Європи є Дрезденський зоологічний музей . Початок музею було покладено ще в XVI столітті, коли перші цікаві природні знахідки збиралися в Кунсткабінете правлячого курфюрста.

Дрезден

Дрезден є столицею Саксонії. Цей привабливий для туристів місто розташоване на самому кордоні Німеччині і Чехії . Зовні Дрездену притаманні риси справжнього німецького бароко укупі з сучасним європейським стилем.

Місто було засноване в 1206 році на річці Ельба, яка бере початок в Чехії, де називається Лабою. Населення міста становить близько 550 948 осіб (на 2018 рік). Дрезден є великим промисловим, культурним і транспортним центром Німеччини. Свою назву місто отримало від слова «dredzane», яке в перекладі зі старослов'янської мови означає «жителі заболочених лісів».

Нова Міська Ратуша

©

Історія Дрездена оповідає про те, що місто з'явилося на місці старої рибальського села. Перша згадка як про місто відноситься до 1216 році. В кінці XV століття Дрезден перетворився в резиденцію саксонських герцогів, а пізніше і королів. Найбільший розквіт міста припадає на XVIII століття, коли Дрезден став культурним і політичним центром Європи. Промисловість почала розвиватися в Дрездені з XIX століття. Також в цей час стала посилено розвиватися транспортна складова. Пароплави стали переміщатися по Ельбі до великих європейських портів. У Дрездені був винайдений знаменитий саксонський фарфор і система сучасної школи-гімназії, яка пізніше досягла і Росії . Не дуже вдалим для міста виявився XX століття, так як місто було практично стерте з лиця землі до кінця Другої світової війни. З 1951 року в Дрездені ведуться відновлювальні роботи, завдяки яким місто майже повністю відновлений.

Сучасний Дрезден є одним з найбільш відвідуваних і улюблених туристами міст Німеччини. Він поділяється на 19 округів з окремими районами. Центральним районом Дрездена є район Альтштадт (Altstadt), що в перекладі означає «Старе місто». Альтштадт розташований на лівому березі Ельби і являє собою компактний район з безліччю історичних пам'яток. Старе місто повністю відновлювався після війни. Він розташований навколо Театрального майдану зі знаменитою Дрезденської оперою в центрі. Тут же знаходиться комплекс з чотирьох будинків під назвою Цвінгер. Ця архітектурна зв'язка вважається одним з найкрасивіших місць в Дрездені. Праворуч від опери розташована резиденція правлячих колись саксонських герцогів династії Веттинів. Комплекс побудований в стилі ренесансу. Красиве видовище відкривається на березі Ельби. Уздовж берега розташована знаменита тераса Брюля, яка також називається «балконом Європи». Іншими районами на лівому березі є Плауен, Котта, Блазевіц. Серед видатних районів правого берега Ельби, можна відзначити райони Лошвіц, Нойштадт і Пішен.

Заснований: 1206 рік
Площа: 328,48 км2
Населення 550 948 чол. (2018)
Валюта: євро
Мова: німецька
Оф.сайт:

Поточний час в Дрездені:

10:40

(UTC +2)

Дрезден по праву вважається містом високого мистецтва. Це доводять чудові вілли і палаци XIX століття, знамениті будівлі Театрального майдану, панорами з берега Ельби, численні музеї міста з незліченними скарбами. Інше достоїнство Дрездена - це високотехнологічна промисловість. У місті виробляють високотехнологічне медичне та оптичне обладнання, сучасні музичні інструменти, різні комп'ютери, а також машинне та торгівельне обладнання. Крім того, саме в Дрездені виробляють відомий автомобіль бізнес-класу Фольксваген Фаетон (Volkswagen Phaeton) і процесори AMD. Будівля Фольксвагена розташоване прямо в центрі Дрездена, і завдяки своєму незвичайному стилю, вважається однією з визначних пам'яток міста. Стіни будівлі є повністю прозорими. У цій будівлі займаються складанням особливо дорогих автомобілів Фольксваген Фаетон, прямо в присутності замовника. Також недалеко від міста знаходиться завод по виготовленню знаменитого дрезденського порцеляни.

Як дістатися

В Дрезден літаком з Росії

Прямі рейси між Москвою і Дрезденом виконують «Аерофлот» і з 28 жовтня 2012 року «Якутія», проте дешевше, і все з однією пересадкою до міста можна дістатися з деяких великих російських міст. З пересадкою в Франкфурті (Авіакомпанія Люфтганза) до Дрездена можна дістатися з таких міст, як Москва, Санкт-Петербург, Нижній Новгород, Самара. Також з Москви і Санкт-Петербурга можна полетіти зі стикуванням в Мюнхені .

Якщо летіти з Москви і Санкт-Петербурга, то можливі і інші стикувальні варіанти, які можуть бути цікавіше за ціною, або ж через кількість накопичених миль. Це Air Berlin (з пересадкою в Берліні ) І Swiss (з пересадкою в Цюріху ), А також Germanwings (з пересадкою в Кельні), але остання авіакомпанія літає тільки з Москви.

Як дістатися до Дрездена з Берліна

З Берліна в Дрезден можна дістатися двома способами.

По-перше, туди регулярно відправляються автобуси компанії Berlin Linien Bus. Ці автобуси відправляються щодня, через кожні 1,5 - 2 години, тому довго чекати не доведеться. Пунктів відправлення в Берліні кілька, і скрізь різне розклад. Наприклад, часто відправляються автобуси від центральної автобусної станції під назвою ZOB am Funkturm. Також ряд автобусів кожні 2,5 години відходить від метро Kaiserdamm лінія U2. Перший автобус від цієї зупинки відправляється з 6:15 ранку. Досить часто в Дрезден йдуть автобуси від Берлінських аеропортів Шенефельд і Тегель . Орієнтовна вартість поїздки на таких автобусах - 15 євро, і час у дорозі займає 2 години 20 хвилин.

По-друге, між містами розвинене залізничне сполучення. Майже всі поїзди в Дрезден відправляються з центрального вокзалу , Який розташований біля однойменного метро Hauptbahnhof, лінія U55. Перші швидкісні поїзди ЄС (EuroCity) відправляються з 6:45, далі через кожні 2 години. Ціни на залізничний квиток трохи дорожче, ніж на автобус (19-29 євро) в зв'язку з підвищеним комфортом і коротшою дорогою. Час у дорозі становить приблизно 2 години. Існують і поїзди підвищеного комфорту. Це ICE експреси, квитки на які варіюються від 29 до 34 євро. Є також ряд електричок з Берліна в Дрезден. Вони починають курсувати з 9:30 ранку. Час в дорозі - близько 3 годин, частота відправлення - через кожні 3 години. Купувати квитки на потяги або електрички дешевше, ніж в касах вокзалу.

Як дістатися до Дрездена з Відня

З Дрездена до Відня щодня йдуть прямі потяги. У день відправляється кілька поїздів, з великим розривом у часі. Дорога займає від 7 до 9 годин, тому бажано брати квитки на вечірній час, з можливістю виспатися до ранку. Є спеціальні нічні поїзди EuroNight. Багато хто віддає перевагу добиратися з Відня в Дрезден через Чехію. Це займає більше часу, але може обійтися економічніше. Вартість квитків на експрес з Відня в Дрезден приблизно дорівнює 80 євро.

По маршруту Відень - Дрезден також курсують німецькі автобуси компанії Berlin Linien Bus. Вони їдуть довше, ніж поїзда, але і коштують дешевше. За часом дорога займає більше 12 годин, квитки коштують близько 50 євро. У підсумку подорож на поїзді виявляється комфортніше, тим більше, якщо їхати в ніч.

Як дістатися до Дрездена з Парижа

З Парижа в Дрезден ходять прямі поїзди. Дорога займає від 12 до 15 годин, так як між містами досить велику відстань (тисяча двадцять сім км). Потяги відправляються щоденно кілька разів на день від Східного вокзалу Парижа , І прибувають в Дрезден на Центральний вокзал (Hauptbahnhof). Так як дорога довга, поїзди в основному вечірні. Квиток включає спальні можливості і коштує близько 180 євро.

Літаком також можна подорожувати з Парижа в Дрезден і назад. Це буде набагато швидше, однак прямих рейсів Париж-Дрезден немає. Всі літаки летять або через Дюссельдорф, або через Женеву, або через інші європейські міста. Квитки економ класу можна знайти за 300 євро.

Як дістатися до Дрездена з Праги

Дістатися до Дрездена з Праги досить легко, так як щодня між містами циркулюють поїзди та автобуси. Багато також орендують автомобілі. Відстань між містами дорівнює приблизно 150 км.

Прямі потяги Прага - Дрезден відправляються майже через кожні дві години з Головного вокзалу Праги і до Центрального вокзалу Дрездена. Квитки можна придбати як в касах вокзалу, так і онлайн. Вартість квитків, залежно від класу, варіюється від 25 до 38 євро. Перший поїзд відправляється в 4:29 ранку з Праги і прибуває в Дрезден в 6:49. Таким чином, дорога займає 2 години 20 хвилин. Існують також проходять потяги. Наприклад, поїзд за маршрутом Прага-Гамбург обов'язково проїжджає через Дрезден і Берлін.

Оренда автомобіля - досить зручний спосіб дістатися з Праги в Дрезден. І швидко, і комфортно. У день оренда обійдеться від 800 крон (32 євро).

від автовокзалу Праги Флоренс також відправляються рейси до Дрездена. Автобуси відходять 2-3 рази вранці, і 2-3 рази ввечері. В основному це автобуси компанії Student Agency. Дорога в дорозі займає від 2 до 2.30 годин. Квитки коштують приблизно 20-25 євро на людину.

Як дістатися до Дрездена з Карлових Вар

В Дрезден можна також доїхати на поїзді з Карлових Вар. Однак це не прямий маршрут, буде необхідна зупинка в чеському місті Усті-над-Лабем. Квиток з Карлових Вар до Усті-над-Лабем буде коштувати приблизно 7 євро, і поїздка по часу займе близько 2 годин. З міста Усті-над-Лабем кожні дві години слід поїзд до німецького міста Бад Шандау. Вартість квитка близько 6-7 євро, час в дорозі - приблизно 40 хвилин. Поїзд обов'язково зупиняється в Дрездені.

Автобусів, на жаль, з Карлових Вар до Дрездена немає, хіба що їхати через Прагу. Однак одним із найкомфортніших та недорогих способів подорожі по вказаному маршруту є оренда автомобіля. Ця подорож особливо вигідно, коли їде кілька пасажирів. Наприклад, якщо четверо мандрівників орендують автомобіль на день за 60 євро, то вийде досить вигідна поїздка. Час у дорозі становить 2 години.

Пошук авіаквитків
в Дрезден

Пошук попутників
на BlaBlaCar

Трансфери
в Дрезден

Пошук автомобіля
в прокат

Клімат і погода в Дрездені

Прогноз погоди

середа
29.05

+ 16 ° C

+6 ... + 16 ° C

+ 16 ° C

99%

99%

с, 4 м / с

четвер
30.05

+ 18 ° C

+11 ... + 18 ° C

0%

0%

сз, 3 м / с

п'ятниця
31.05

+ 20 ° C

+13 ... + 20 ° C

18%

18%

сз, 4 м / с

субота
01.06

+ 22 ° C

+14 ... + 22 ° C

19%

19%

сз, 2 м / с

неділя
02.06

+ 25 ° C

+16 ... + 25 ° C

6%

6%

юв, 3 м / с

понеділок
03.06

+ 26 ° C

+17 ... + 26 ° C

0%

0%

ю, 4 м / с

Погода в Дрездені на 10 і 14 днів

на «Погода.Турістер.Ру»

Погода в Дрездені по місяцях

Відгуки по місяцях

транспорт

Вид на Дрезден з Тераси Брюля

©

У Дрездені є багато різновидів транспорту, що курсують по цікавих місцях міста. Старе місто можна легко обійти пішки, відвідавши всі визначні пам'ятки Альтштадте. Але для тих, хто віддає перевагу комфортному транспорт пішим прогулянкам, є налагоджені лінії автобусів і трамваїв. Іноді, в годину пік, вони бувають перевантажені, але все одно транспорт циркулює за розкладом з німецькою точністю. Багато лінії працюють навіть ночами.

Громадський транспорт Німеччині , В основному, покладається на чесність пасажирів, і тому кондуктори в трамваях і автобусах відсутні. Однак іноді проходять контролери з перевіркою на наявність квитків. На зупинках і в трамваях є спеціальні апарати, де можна придбати квиток. Вони приймають монети. Куплені квитки обов'язково слід компостувати. Штраф за безквитковий проїзд становить 40 євро.

Існують особливі проїзні: квиток на день, квиток на кілька годин, сімейний квиток на день і інші. Вигідніше мати квиток на день, так як він дає відносну свободу пересування. Такі проїзні дійсні до 4:00 ранку наступного дня, і дають можливість користуватися будь-якими автобусами, трамваями, і навіть поромами по Ельбі або міськими електричками. Метро в Дрездені немає.

Комфорт і практичність дрезденських автобусів і трамваїв заслуговує на особливу увагу. Практично весь транспорт в місті, починаючи з 1996 року, оснащений низькою платформою, що полегшує посадку не тільки інвалідам, а й людям з дитячими колясками, велосипедами і т. Д. Місця для людей з обмеженими можливостями і в віці знаходяться відразу біля дверей. Також люди з обмеженими можливостями та їх супроводжуючі користуються транспортом безкоштовно при наявності спеціального документа. Крім цього, в Дрездені є автобуси-гібриди, які працюють на дизелі і електриці, виробляючи його за допомогою гальмування. Інша ознака комфорту і розвиненості транспорту в Дрездені - це спеціально відведені місця для велосипедистів в громадському транспорті.

На всіх зупинках є барвисті стенди з розкладом транспорту, так що про прибуття потрібного рейсу можна дізнатися на місці. Як правило, транспорт ходить з невеликим інтервалом, приблизно в 8 хвилин. На багатьох зупинках є також електронне табло, що показує час, що залишився до наступного автобуса. У Дрездені також існують спеціальні лінії під назвою «На добраніч» (GuteNachtlinie), на яких транспорт циркулює до раннього ранку.

Вартість проїзду в громадському транспорті Дрездена досить дорога. Один квиток в середньому коштує 2 євро. З таким квитком можна їздити на будь-яких автобусах і трамваях протягом однієї години. Набагато вигідніше купувати проїзний або квиток відразу на кілька поїздок. Наприклад, чотириразовий квиток коштує не 8 євро, а 7,20, а проїзний на день - всього 5 євро. Інший проїзний, під назвою «сімейний», варто 7,50 євро. Він включає проїзд двох дорослих і трьох дітей. Є також проїзні на цілий місяць. Вартість такого проїзного приблизно 50 євро, а для малозабезпеченого населення міста - 38 євро.

Дороги в Дрездені ідеальні, тому багато хто не проти проїхатися по ним на особистому автомобілі. У центрі міста є багато місць для стоянки машин. Однак з 10:00 і до 20:00 місць може поменшати, так як саме в цей час працюють магазини, і можна зустріти багато туристів і місцевих жителів. На стоянках є спеціальні електронні покажчики, які показують, скільки залишилося вільних місць.

У годину пік кращим транспортом є велосипеди. Вони досить популярні в Дрездені. На тротуарах велосипедні лінії відмічені червоним кольором, або білою картинкою велосипеда на синьому тлі. Єдиний мінус велосипедів, це те, що центр міста вимощена бруківкою, на яких не дуже зручно пересуватися таким видом транспорту. У дощову погоду це навіть небезпечно.

Примітно те, що в Дрездені багато альтернативного транспорту. Наприклад, байк-таксі з гідами, кінні екіпажі і двоповерхові екскурсійні автобуси.

Поради про транспорт

Що подивитися в Дрездені

Літературним назвою Дрездена є Флоренція-на-Ельбі, і не дарма. Дрезден славиться великим культурним спадком. У місті величезна кількість художніх цінностей, які зберігаються в численних музеях. А благодатна атмосфера міста творчими людьми завжди сприймалася як окремий твір мистецтва.

Пройшовши по посиланнях в тексті, ви можете отримати більш детальну інформацію про конкретний об'єкт (опис, розташування на карті, вартість вхідних квитків, час роботи, способи дістатися, фотографії, відгуки туристів і т. П.). Якщо вас цікавлять памятки Німеччини в цілому, без поділу на міста, для цього є спеціальний розділ. Пройшовши по посиланнях в тексті, ви можете отримати більш детальну інформацію про конкретний об'єкт (опис, розташування на карті, вартість вхідних квитків, час роботи, способи дістатися, фотографії, відгуки туристів і т

пам'ятки Дрездена

Опера Земпера на Театральній площі Дрездена

©

Найголовнішою пам'яткою Дрездена є палац Цвінгер . Ця будівля архітектури XVIII століття вважається родзинкою саксонського бароко і спадщиною королів Саксонії, яких також називають курфюрстами.

На особливу увагу заслуговує Дрезденська картинна галерея , Розташована в Цвінгері, в якій зберігається одна з найбільш унікальних колекцій картин в світі. Однією з перлин Дрезденської картинної галереї є шедевр Рафаеля - «Сикстинська мадонна».

Важливою пам'яткою Дрездена є опера Земпера , Або як її називають німці - Semperoper.

Особливе місце в архітектурі Дрездена відведено численним церквам, які відрізняються не тільки по стилям споруди, а й по релігійних напрямків. Найвідомішими і виділяються на тлі інших є Церква Кройцкірхе , Католицька церква Хофкирхе і Євангельська церква Фрауенкірхе .

Унікальною пам'яток міста є Панно «Княжа процесія» , Або як його величають жителі міста - Фюрстенцуг. Це найбільше панно з Мейсенським порцелянових плиток у всьому світі. На ньому зображені 35 саксонських правителів династії Веттинів, яка правила безперервно протягом 800 років.

Одним з найбільш відвідуваних символів Дрездена є Тераса Брюля , Що простягнулася вздовж знаменитої річки Ельби. Тераса Борюля - це набережна Дрездена, яка простягається від мосту Августа до моста Кароли. З XIX століття тераса носить також назву «Балкон Європи». Звідси відкривається чудовий вид на протилежну сторону Ельби.

Музеї Дрездена

Панно «Княжа процесія»

©

Дрезден, безперечно, є культурною столицею Німеччини, тому як такої кількості музеїв більше ні в якому іншим місті країни годі й шукати. Тут розташовано більше 30 музеїв, багато з яких мають світове значення.

Одним з найбільших і найбільш відвідуваних музеїв Дрездена є Військово-історичний музей , Який розташований в районі Альбертштадт.

Іншим знаменитим музеєм міста є Дрезденська збройова палата , В якій представлено всесвітньо відоме зібрання парадного зброї, обладунків та історичного текстилю.

Найзнаменитіша колекція скарбів Дрездена зберігається в музеї «Зелені склепіння» , Також відомому як «Грюнес Гевёльбе». Цей музей має найбагатше зібрання коштовностей в Європі.

Одним з найбільших і найстаріших музеїв Дрездена і всієї Європи є Дрезденський зоологічний музей . Початок музею було покладено ще в XVI столітті, коли перші цікаві природні знахідки збиралися в Кунсткабінете правлячого курфюрста.

Одним з орігінальніх музеїв Дрездена є Німецький музей гігієні , Відомий також під назвою «Музей людини». Музей відкрився в 1912 році в якості народного навчального центру гігієни.

Ще одним цікавим і часто-відвідуваним музеєм в Дрездені є музей транспорту , Де представлений залізничний транспорт, трамваї, авіація, водний транспорт, автомобілі, мотоцикли та велосипеди.

Незвичайним спорудою є Японський палац у Дрездені . Це споруда в стилі бароко в центральній частині міста, між Двірцевій площею і нёйштадтскім берегом Ельби. На сьогоднішній день, в Японському палаці розташовані три цікаві музеї: Музей народознавства, Музей первісної історії і Зенкенбергская колекція з природознавства.

Куди сходити в Дрездені

55 туристів було тут

Дрезденська картинна галерея старих майстрів (Gemäldegalerie Alte Meister) є одним з ...

23 турістa були тут

Панно «Хода князів» або «Княжа процесія» (Fürstenzug) -...

11 туристов Було тут

«Зелені склепіння» в Дрездені (Грюнес Гевёльбе) - це музейна збірка коштовностей, ...

48 туристів було тут

Палац Цвінгер, побудований в 18 столітті, є одним з найяскравіших будівель бароко. Цвінгер ...

Незвичайним спорудою є Японський палац у Дрездені. Це споруда в стилі бароко в ...

Це споруда в стилі бароко в

1 турист БУВ тут

В історичному районі Дрездена - Фрідріхштадт знаходиться одна з найважливіших пам'яток ...

Всі пам'ятки Дрездена

Цікаві місця в Дрездені

пам'ятки

Музеї та галереї

Де поїсті и випити

Парки та зони відпочинку

Магазини та ринкі

покупки

Завдяки тому, що Дрезден знаходиться в Східній Німеччині, ціни на шопінг відносно невисокі, і ходити по магазинам одне задоволення. Однією з головних вулиць для шопінгу є Празька вулиця, або так звана Праґер - штрассе. Вона бере початок в Старому місті і з'єднує його з Головним вокзалом. Ця вулиця є однією з кращих торгових алей Німеччини. Праґер-штрассе знаменита великою кількістю універмагів і філій брендових магазинів. Іншою популярною шопінг вулицею є Вільсдруффер - штрассе. На ній розташований величезний центр ТЦ «Альтмаркт-галереї», в ньому більше 200 магазинів, але немає продукції місцевого виробництва. Любителям фешенебельних магазинів класу люкс сподобається вулиця Кеніг - штрассе, яка розташована в центрі Нового міста. Вулиця вибудувана в стилі бароко і рясніє магазинами легендарних лейблів і відомих кутюр'є. Одна з найстаріших вулиць Дрездена - Хаупт -штрассе, також пропонує можливості для шопінгу. Ця пішохідна вулиця славиться найстарішим критим ринком в Дрездені і розташованим на ній Пасажем ремісників.

Одним з переваг здійснення шопінгу в Дрездені є значні знижки в кінці кожного сезону, що доходять до 70%. А двічі на рік наступають тотальні розпродажі зі знижками в 90%. Це час, як правило, випадає на січень і липень місяці. В результаті, якість товарів у багато разів перевищує ціну. З популярних сувенірів в Дрездені рекомендується купувати вироби зі шкіри, годинник з зозулею, скляний посуд, мейсерскій фарфор, фігурки з дерева, унікальні ляльки, вина і сир. Більшість магазинів в Дрездені відкрито в будні дні з 9.00 до 20.00. Деякі магазини працюють і в суботу з 9.00 до 16.00. Неділя вважається офіційним вихідним днем.

 • Одним з кращих торгових центрів Дрездена є Altmarkt-Galerie , Яка розташована в центрі міста.
 • Іншим великим торговим центром на кшталт Altmarkt-Galerie є Centrum Galerie (Центральна галерея).
 • Однією з найбільших мереж торгових центрів в Німеччині є Karstadt .
 • Ще одним великим торговим центром в Дрездені є Elbepark .
 • Одним з істинно-німецьких магазинів модного одягу є магазин Steinbruch на Праґер-штрассе.
 • Ще один магазин молодіжного одягу на Праґер-штрассе - це Streetpoint .
 • У Дрездені є ще один великий і корисний торговий центр - Gorbitz-Center , Але він розташований віддалік від центру міста.
 • Цікавим є для відвідувачів торговий центр Neustädter Markthalle .

їжа та напої

Ресторан «Дрезден -1900»

©

Закономірно, що велика частина ресторанів в Дрездені пропонує страви істинно саксонської кухні. Одним з найпопулярніших страв в місті є печеня з яловичини, де м'ясо перед приготуванням ретельно вимочується в оцті з прянощами. Також, в числі самих затребуваних страв, галушки з червоною капустою, картопляний суп і ростбіф в ізюмних соусі. Не залишить нікого байдужим і Дрездені випічка. У багатьох ресторанах міста відвідувачам на десерт пропонують покуштувати тістечко Eierschecke з сиром та родзинками або сирники Quarkkäulchen.

На Різдво в тут випікаються ароматні пряники Dresden Christstollen або знаменитий дрезденський Різдвяний пиріг - Christstollen, рецепт якого існує з XV століття. Національна кухня Дрездена не славиться великою кількістю делікатесів або вишуканих страв. У більшості ресторанів повсякденними стравами є овочеві салати, рагу, телячі відбивні, супи і т. Д. А на десерт подають фруктові салати або нехитру випічку. Однак, крім закладів національної кухні, в місті багато і інших ресторанів. Наприклад, ресторани італійської, іспанської, французької, і навіть східної кухні. Кращі фешенебельні ресторани та гастрономічні заклади міста розташовані в районі під назвою Нойштадт.

 • Одним з кращих ресторанів національної кухні є Kahnaletto .
 • Особливою популярністю у відвідувачів міста користується ресторан з французькою атмосферою шику Blumenau .
 • Найвідомішим рестораном турецької кухні в Дрездені є ресторан Sofra .
 • Популярним закладом в Дрездені є ресторан Ayers Rock .
 • Одним з ресторанів, що передають істинний дух Дрездена, є Alte Meister .
 • Ще одним рестораном саксонської кухні в Дрездені є Cafe zur Frauenkirche .
 • На Театральній площі міста розташований чудовий ресторан італійської кухні Bellotto .
 • Оригінальним рестораном в Дрездені є Mama Africa , Де використовуються різні традиції народів африканського континенту.

Зв'язок в Дрездені

Дрімс - інноваційна симкарта и прорив в мире зв'язку. Унікальність сімки Полягає у відсутності ее пріналежності до Певного оператора І, як наслідок, більш низька ВАРТІСТЬ спілкування: Дрімс працює в 197 странах світу и автоматично підключається до місцевіх операторам. Більше немає необхідності шукати Вигідний роумінг або купуваті симкарту в Кожній новій стране, так як Дрімс готова до роботи відразу после перемикань Вашого мобільного телефону з авіарежіма в звичайний. Кроме смартфона універсальна симкарта адаптована до планшетів и роутера.

Відстежуваті и поповнюваті баланс можна с помощью безкоштовна мобільного! Застосування як в ручному, так и в автоматичності режімі. Больше не нужно розорятіся на пакети послуг и Абонентське плату, так як гроші почнут спісуватіся з Рахунку только за секунду розмови и вітрачені мегабайт. Дрімс - це стабільний доступ в інтернет, Вигідні дзвінкі, прозора Тарифікація и ціни, что мало відрізняються від місцевої вартості зв'язку. Все це дозволяє спілкуватися з близьким, ділітіся фотографіямі, будуваті маршрути и дізнаватіся много Корисної информации про країну без побоювання вітратіті всі гроші на роумінг.

Купити сім-карту

Де зупинитися в Дрездені

компанія Booking.com предлагает до бронювання понад 470 готелів Дрездена . Ві зможете підібраті готель, вікорістовуючі різноманітні фільтри: зірковість готелю, тип готелю (готель, апартаменти, вілла, хостел и т.д.), ВАРТІСТЬ, Розташування готелю, ОЦІНКИ людей, Які відвідалі готель, наявність Wi-Fi и много Іншого. Перейти в сервіс підбору та бронювання готелю в Дрездені .

Останні заброньовані готелі в Дрездені

Дрезден

Дрезден є столицею Саксонії. Цей привабливий для туристів місто розташоване на самому кордоні Німеччині і Чехії . Зовні Дрездену притаманні риси справжнього німецького бароко укупі з сучасним європейським стилем.

Місто було засноване в 1206 році на річці Ельба, яка бере початок в Чехії, де називається Лабою. Населення міста становить близько 550 948 осіб (на 2018 рік). Дрезден є великим промисловим, культурним і транспортним центром Німеччини. Свою назву місто отримало від слова «dredzane», яке в перекладі зі старослов'янської мови означає «жителі заболочених лісів».

Нова Міська Ратуша

©

Історія Дрездена оповідає про те, що місто з'явилося на місці старої рибальського села. Перша згадка як про місто відноситься до 1216 році. В кінці XV століття Дрезден перетворився в резиденцію саксонських герцогів, а пізніше і королів. Найбільший розквіт міста припадає на XVIII століття, коли Дрезден став культурним і політичним центром Європи. Промисловість почала розвиватися в Дрездені з XIX століття. Також в цей час стала посилено розвиватися транспортна складова. Пароплави стали переміщатися по Ельбі до великих європейських портів. У Дрездені був винайдений знаменитий саксонський фарфор і система сучасної школи-гімназії, яка пізніше досягла і Росії . Не дуже вдалим для міста виявився XX століття, так як місто було практично стерте з лиця землі до кінця Другої світової війни. З 1951 року в Дрездені ведуться відновлювальні роботи, завдяки яким місто майже повністю відновлений.

Сучасний Дрезден є одним з найбільш відвідуваних і улюблених туристами міст Німеччини. Він поділяється на 19 округів з окремими районами. Центральним районом Дрездена є район Альтштадт (Altstadt), що в перекладі означає «Старе місто». Альтштадт розташований на лівому березі Ельби і являє собою компактний район з безліччю історичних пам'яток. Старе місто повністю відновлювався після війни. Він розташований навколо Театрального майдану зі знаменитою Дрезденської оперою в центрі. Тут же знаходиться комплекс з чотирьох будинків під назвою Цвінгер. Ця архітектурна зв'язка вважається одним з найкрасивіших місць в Дрездені. Праворуч від опери розташована резиденція правлячих колись саксонських герцогів династії Веттинів. Комплекс побудований в стилі ренесансу. Красиве видовище відкривається на березі Ельби. Уздовж берега розташована знаменита тераса Брюля, яка також називається «балконом Європи». Іншими районами на лівому березі є Плауен, Котта, Блазевіц. Серед видатних районів правого берега Ельби, можна відзначити райони Лошвіц, Нойштадт і Пішен.

Заснований: 1206 рік
Площа: 328,48 км2
Населення 550 948 чол. (2018)
Валюта: євро
Мова: німецька
Оф.сайт:

Поточний час в Дрездені:

10:40

(UTC +2)

Дрезден по праву вважається містом високого мистецтва. Це доводять чудові вілли і палаци XIX століття, знамениті будівлі Театрального майдану, панорами з берега Ельби, численні музеї міста з незліченними скарбами. Інше достоїнство Дрездена - це високотехнологічна промисловість. У місті виробляють високотехнологічне медичне та оптичне обладнання, сучасні музичні інструменти, різні комп'ютери, а також машинне та торгівельне обладнання. Крім того, саме в Дрездені виробляють відомий автомобіль бізнес-класу Фольксваген Фаетон (Volkswagen Phaeton) і процесори AMD. Будівля Фольксвагена розташоване прямо в центрі Дрездена, і завдяки своєму незвичайному стилю, вважається однією з визначних пам'яток міста. Стіни будівлі є повністю прозорими. У цій будівлі займаються складанням особливо дорогих автомобілів Фольксваген Фаетон, прямо в присутності замовника. Також недалеко від міста знаходиться завод по виготовленню знаменитого дрезденського порцеляни.

Як дістатися

В Дрезден літаком з Росії

Прямі рейси між Москвою і Дрезденом виконують «Аерофлот» і з 28 жовтня 2012 року «Якутія», проте дешевше, і все з однією пересадкою до міста можна дістатися з деяких великих російських міст. З пересадкою в Франкфурті (Авіакомпанія Люфтганза) до Дрездена можна дістатися з таких міст, як Москва, Санкт-Петербург, Нижній Новгород, Самара. Також з Москви і Санкт-Петербурга можна полетіти зі стикуванням в Мюнхені .

Якщо летіти з Москви і Санкт-Петербурга, то можливі і інші стикувальні варіанти, які можуть бути цікавіше за ціною, або ж через кількість накопичених миль. Це Air Berlin (з пересадкою в Берліні ) І Swiss (з пересадкою в Цюріху ), А також Germanwings (з пересадкою в Кельні), але остання авіакомпанія літає тільки з Москви.

Як дістатися до Дрездена з Берліна

З Берліна в Дрезден можна дістатися двома способами.

По-перше, туди регулярно відправляються автобуси компанії Berlin Linien Bus. Ці автобуси відправляються щодня, через кожні 1,5 - 2 години, тому довго чекати не доведеться. Пунктів відправлення в Берліні кілька, і скрізь різне розклад. Наприклад, часто відправляються автобуси від центральної автобусної станції під назвою ZOB am Funkturm. Також ряд автобусів кожні 2,5 години відходить від метро Kaiserdamm лінія U2. Перший автобус від цієї зупинки відправляється з 6:15 ранку. Досить часто в Дрезден йдуть автобуси від Берлінських аеропортів Шенефельд і Тегель . Орієнтовна вартість поїздки на таких автобусах - 15 євро, і час у дорозі займає 2 години 20 хвилин.

По-друге, між містами розвинене залізничне сполучення. Майже всі поїзди в Дрезден відправляються з центрального вокзалу , Який розташований біля однойменного метро Hauptbahnhof, лінія U55. Перші швидкісні поїзди ЄС (EuroCity) відправляються з 6:45, далі через кожні 2 години. Ціни на залізничний квиток трохи дорожче, ніж на автобус (19-29 євро) в зв'язку з підвищеним комфортом і коротшою дорогою. Час у дорозі становить приблизно 2 години. Існують і поїзди підвищеного комфорту. Це ICE експреси, квитки на які варіюються від 29 до 34 євро. Є також ряд електричок з Берліна в Дрезден. Вони починають курсувати з 9:30 ранку. Час в дорозі - близько 3 годин, частота відправлення - через кожні 3 години. Купувати квитки на потяги або електрички дешевше, ніж в касах вокзалу.

Як дістатися до Дрездена з Відня

З Дрездена до Відня щодня йдуть прямі потяги. У день відправляється кілька поїздів, з великим розривом у часі. Дорога займає від 7 до 9 годин, тому бажано брати квитки на вечірній час, з можливістю виспатися до ранку. Є спеціальні нічні поїзди EuroNight. Багато хто віддає перевагу добиратися з Відня в Дрезден через Чехію. Це займає більше часу, але може обійтися економічніше. Вартість квитків на експрес з Відня в Дрезден приблизно дорівнює 80 євро.

По маршруту Відень - Дрезден також курсують німецькі автобуси компанії Berlin Linien Bus. Вони їдуть довше, ніж поїзда, але і коштують дешевше. За часом дорога займає більше 12 годин, квитки коштують близько 50 євро. У підсумку подорож на поїзді виявляється комфортніше, тим більше, якщо їхати в ніч.

Як дістатися до Дрездена з Парижа

З Парижа в Дрезден ходять прямі поїзди. Дорога займає від 12 до 15 годин, так як між містами досить велику відстань (тисяча двадцять сім км). Потяги відправляються щоденно кілька разів на день від Східного вокзалу Парижа , І прибувають в Дрезден на Центральний вокзал (Hauptbahnhof). Так як дорога довга, поїзди в основному вечірні. Квиток включає спальні можливості і коштує близько 180 євро.

Літаком також можна подорожувати з Парижа в Дрезден і назад. Це буде набагато швидше, однак прямих рейсів Париж-Дрезден немає. Всі літаки летять або через Дюссельдорф, або через Женеву, або через інші європейські міста. Квитки економ класу можна знайти за 300 євро.

Як дістатися до Дрездена з Праги

Дістатися до Дрездена з Праги досить легко, так як щодня між містами циркулюють поїзди та автобуси. Багато також орендують автомобілі. Відстань між містами дорівнює приблизно 150 км.

Прямі потяги Прага - Дрезден відправляються майже через кожні дві години з Головного вокзалу Праги і до Центрального вокзалу Дрездена. Квитки можна придбати як в касах вокзалу, так і онлайн. Вартість квитків, залежно від класу, варіюється від 25 до 38 євро. Перший поїзд відправляється в 4:29 ранку з Праги і прибуває в Дрезден в 6:49. Таким чином, дорога займає 2 години 20 хвилин. Існують також проходять потяги. Наприклад, поїзд за маршрутом Прага-Гамбург обов'язково проїжджає через Дрезден і Берлін.

Оренда автомобіля - досить зручний спосіб дістатися з Праги в Дрезден. І швидко, і комфортно. У день оренда обійдеться від 800 крон (32 євро).

від автовокзалу Праги Флоренс також відправляються рейси до Дрездена. Автобуси відходять 2-3 рази вранці, і 2-3 рази ввечері. В основному це автобуси компанії Student Agency. Дорога в дорозі займає від 2 до 2.30 годин. Квитки коштують приблизно 20-25 євро на людину.

Як дістатися до Дрездена з Карлових Вар

В Дрезден можна також доїхати на поїзді з Карлових Вар. Однак це не прямий маршрут, буде необхідна зупинка в чеському місті Усті-над-Лабем. Квиток з Карлових Вар до Усті-над-Лабем буде коштувати приблизно 7 євро, і поїздка по часу займе близько 2 годин. З міста Усті-над-Лабем кожні дві години слід поїзд до німецького міста Бад Шандау. Вартість квитка близько 6-7 євро, час в дорозі - приблизно 40 хвилин. Поїзд обов'язково зупиняється в Дрездені.

Автобусів, на жаль, з Карлових Вар до Дрездена немає, хіба що їхати через Прагу. Однак одним із найкомфортніших та недорогих способів подорожі по вказаному маршруту є оренда автомобіля. Ця подорож особливо вигідно, коли їде кілька пасажирів. Наприклад, якщо четверо мандрівників орендують автомобіль на день за 60 євро, то вийде досить вигідна поїздка. Час у дорозі становить 2 години.

Пошук авіаквитків
в Дрезден

Пошук попутників
на BlaBlaCar

Трансфери
в Дрезден

Пошук автомобіля
в прокат

Клімат і погода в Дрездені

Прогноз погоди

середа
29.05

+ 16 ° C

+6 ... + 16 ° C

+ 16 ° C

99%

99%

с, 4 м / с

четвер
30.05

+ 18 ° C

+11 ... + 18 ° C

0%

0%

сз, 3 м / с

П'ятниця
31.05

+ 20 ° C

+13 ... + 20 ° C

18%

18%

сз, 4 м / с

субота
01.06

+ 22 ° C

+14 ... + 22 ° C

19%

19%

сз, 2 м / с

неділя
02.06

+ 25 ° C

+16 ... + 25 ° C

6%

6%

юв, 3 м / с

Понеділок
03.06

+ 26 ° C

+17 ... + 26 ° C

0%

0%

ю, 4 м / с

Погода в Дрездені на 10 і 14 днів

на «Погода.Турістер.Ру»

Погода в Дрездені по місяцях

Відгуки по місяцях

транспорт

Вид на Дрезден з Тераси Брюля

©

У Дрездені є багато різновидів транспорту, що курсують по цікавих місцях міста. Старе місто можна легко обійти пішки, відвідавши всі визначні пам'ятки Альтштадте. Але для тих, хто віддає перевагу комфортному транспорт пішим прогулянкам, є налагоджені лінії автобусів і трамваїв. Іноді, в годину пік, вони бувають перевантажені, але все одно транспорт циркулює за розкладом з німецькою точністю. Багато лінії працюють навіть ночами.

Громадський транспорт Німеччині , В основному, покладається на чесність пасажирів, і тому кондуктори в трамваях і автобусах відсутні. Однак іноді проходять контролери з перевіркою на наявність квитків. На зупинках і в трамваях є спеціальні апарати, де можна придбати квиток. Вони приймають монети. Куплені квитки обов'язково слід компостувати. Штраф за безквитковий проїзд становить 40 євро.

Існують особливі проїзні: квиток на день, квиток на кілька годин, сімейний квиток на день і інші. Вигідніше мати квиток на день, так як він дає відносну свободу пересування. Такі проїзні дійсні до 4:00 ранку наступного дня, і дають можливість користуватися будь-якими автобусами, трамваями, і навіть поромами по Ельбі або міськими електричками. Метро в Дрездені немає.

Комфорт і практичність дрезденських автобусів і трамваїв заслуговує на особливу увагу. Практично весь транспорт в місті, починаючи з 1996 року, оснащений низькою платформою, що полегшує посадку не тільки інвалідам, а й людям з дитячими колясками, велосипедами і т. Д. Місця для людей з обмеженими можливостями і в віці знаходяться відразу біля дверей. Також люди з обмеженими можливостями та їх супроводжуючі користуються транспортом безкоштовно при наявності спеціального документа. Крім цього, в Дрездені є автобуси-гібриди, які працюють на дизелі і електриці, виробляючи його за допомогою гальмування. Інша ознака комфорту і розвиненості транспорту в Дрездені - це спеціально відведені місця для велосипедистів в громадському транспорті.

На всіх зупинках є барвисті стенди з розкладом транспорту, так що про прибуття потрібного рейсу можна дізнатися на місці. Як правило, транспорт ходить з невеликим інтервалом, приблизно в 8 хвилин. На багатьох зупинках є також електронне табло, що показує час, що залишився до наступного автобуса. У Дрездені також існують спеціальні лінії під назвою «На добраніч» (GuteNachtlinie), на яких транспорт циркулює до раннього ранку.

Вартість проїзду в громадському транспорті Дрездена досить дорога. Один квиток в середньому коштує 2 євро. З таким квитком можна їздити на будь-яких автобусах і трамваях протягом однієї години. Набагато вигідніше купувати проїзний або квиток відразу на кілька поїздок. Наприклад, чотириразовий квиток коштує не 8 євро, а 7,20, а проїзний на день - всього 5 євро. Інший проїзний, під назвою «сімейний», варто 7,50 євро. Він включає проїзд двох дорослих і трьох дітей. Є також проїзні на цілий місяць. Вартість такого проїзного приблизно 50 євро, а для малозабезпеченого населення міста - 38 євро.

Дороги в Дрездені ідеальні, тому багато хто не проти проїхатися по ним на особистому автомобілі. У центрі міста є багато місць для стоянки машин. Однак з 10:00 і до 20:00 місць може поменшати, так як саме в цей час працюють магазини, і можна зустріти багато туристів і місцевих жителів. На стоянках є спеціальні електронні покажчики, які показують, скільки залишилося вільних місць.

У годину пік кращим транспортом є велосипеди. Вони досить популярні в Дрездені. На тротуарах велосипедні лінії відмічені червоним кольором, або білою картинкою велосипеда на синьому тлі. Єдиний мінус велосипедів, це те, що центр міста вимощена бруківкою, на яких не дуже зручно пересуватися таким видом транспорту. У дощову погоду це навіть небезпечно.

Примітно те, що в Дрездені багато альтернативного транспорту. Наприклад, байк-таксі з гідами, кінні екіпажі і двоповерхові екскурсійні автобуси.

Поради про транспорт

Що подивитися в Дрездені

Літературним назвою Дрездена є Флоренція-на-Ельбі, і не дарма. Дрезден славиться великим культурним спадком. У місті величезна кількість художніх цінностей, які зберігаються в численних музеях. А благодатна атмосфера міста творчими людьми завжди сприймалася як окремий твір мистецтва.

Пройшовши по посиланнях в тексті, ви можете отримати більш детальну інформацію про конкретний об'єкт (опис, розташування на карті, вартість вхідних квитків, час роботи, способи дістатися, фотографії, відгуки туристів і т. П.). Якщо вас цікавлять памятки Німеччини в цілому, без поділу на міста, для цього є спеціальний розділ. Пройшовши по посиланнях в тексті, ви можете отримати більш детальну інформацію про конкретний об'єкт (опис, розташування на карті, вартість вхідних квитків, час роботи, способи дістатися, фотографії, відгуки туристів і т

пам'ятки Дрездена

Опера Земпера на Театральній площі Дрездена

©

Найголовнішою пам'яткою Дрездена є палац Цвінгер . Ця будівля архітектури XVIII століття вважається родзинкою саксонського бароко і спадщиною королів Саксонії, яких також називають курфюрстами.

На особливу увагу заслуговує Дрезденська картинна галерея , Розташована в Цвінгері, в якій зберігається одна з найбільш унікальних колекцій картин в світі. Однією з перлин Дрезденської картинної галереї є шедевр Рафаеля - «Сикстинська мадонна».

Важливою пам'яткою Дрездена є опера Земпера , Або як її називають німці - Semperoper.

Особливе місце в архітектурі Дрездена відведено численним церквам, які відрізняються не тільки по стилям споруди, а й по релігійних напрямків. Найвідомішими і виділяються на тлі інших є Церква Кройцкірхе , Католицька церква Хофкирхе і Євангельська церква Фрауенкірхе .

Унікальною пам'яток міста є Панно «Княжа процесія» , Або як його величають жителі міста - Фюрстенцуг. Це найбільше панно з Мейсенським порцелянових плиток у всьому світі. На ньому зображені 35 саксонських правителів династії Веттинів, яка правила безперервно протягом 800 років.

Одним з найбільш відвідуваних символів Дрездена є Тераса Брюля , Що простягнулася вздовж знаменитої річки Ельби. Тераса Борюля - це набережна Дрездена, яка простягається від мосту Августа до моста Кароли. З XIX століття тераса носить також назву «Балкон Європи». Звідси відкривається чудовий вид на протилежну сторону Ельби.

Музеї Дрездена

Панно «Княжа процесія»

©

Дрезден, безперечно, є культурною столицею Німеччини, тому як такої кількості музеїв більше ні в якому іншим місті країни годі й шукати. Тут розташовано більше 30 музеїв, багато з яких мають світове значення.

Одним з найбільших і найбільш відвідуваних музеїв Дрездена є Військово-історичний музей , Який розташований в районі Альбертштадт.

Іншим знаменитим музеєм міста є Дрезденська збройова палата , В якій представлено всесвітньо відоме зібрання парадного зброї, обладунків та історичного текстилю.

Найзнаменитіша колекція скарбів Дрездена зберігається в музеї «Зелені склепіння» , Також відомому як «Грюнес Гевёльбе». Цей музей має найбагатше зібрання коштовностей в Європі.

Одним з найбільших і найстаріших музеїв Дрездена і всієї Європи є Дрезденський зоологічний музей . Початок музею було покладено ще в XVI столітті, коли перші цікаві природні знахідки збиралися в Кунсткабінете правлячого курфюрста.

Одним з оригінальних музеїв Дрездена є Німецький музей гігієни , Відомий також під назвою «Музей людини». Музей відкрився в 1912 році в якості народного навчального центру гігієни.

Ще одним цікавим і часто-відвідуваним музеєм в Дрездені є музей транспорту , Де представлений залізничний транспорт, трамваї, авіація, водний транспорт, автомобілі, мотоцикли та велосипеди.

Незвичайним спорудою є Японський палац у Дрездені . Це споруда в стилі бароко в центральній частині міста, між Двірцевій площею і нёйштадтскім берегом Ельби. На сьогоднішній день, в Японському палаці розташовані три цікаві музеї: Музей народознавства, Музей первісної історії і Зенкенбергская колекція з природознавства.

Куди сходити в Дрездені

55 туристів було тут

Дрезденська картинна галерея старих майстрів (Gemäldegalerie Alte Meister) є одним з ...

23 турістa були тут

Панно «Хода князів» або «Княжа процесія» (Fürstenzug) -...

11 туристів було тут

«Зелені склепіння» в Дрездені (Грюнес Гевёльбе) - це музейна збірка коштовностей, ...

48 туристів було тут

Палац Цвінгер, побудований в 18 столітті, є одним з найяскравіших будівель бароко. Цвінгер ...

Незвичайним спорудою є Японський палац у Дрездені. Це споруда в стилі бароко в ...

Це споруда в стилі бароко в

1 турист був тут

В історичному районі Дрездена - Фрідріхштадт знаходиться одна з найважливіших пам'яток ...

Всі пам'ятки Дрездена

Цікаві місця в Дрездені

пам'ятки

Музеї та галереї

Де поїсти і випити

Парки та зони відпочинку

Магазини та ринки

покупки

Завдяки тому, що Дрезден знаходиться в Східній Німеччині, ціни на шопінг відносно невисокі, і ходити по магазинам одне задоволення. Однією з головних вулиць для шопінгу є Празька вулиця, або так звана Праґер - штрассе. Вона бере початок в Старому місті і з'єднує його з Головним вокзалом. Ця вулиця є однією з кращих торгових алей Німеччини. Праґер-штрассе знаменита великою кількістю універмагів і філій брендових магазинів. Іншою популярною шопінг вулицею є Вільсдруффер - штрассе. На ній розташований величезний центр ТЦ «Альтмаркт-галереї», в ньому більше 200 магазинів, але немає продукції місцевого виробництва. Любителям фешенебельних магазинів класу люкс сподобається вулиця Кеніг - штрассе, яка розташована в центрі Нового міста. Вулиця вибудувана в стилі бароко і рясніє магазинами легендарних лейблів і відомих кутюр'є. Одна з найстаріших вулиць Дрездена - Хаупт -штрассе, також пропонує можливості для шопінгу. Ця пішохідна вулиця славиться найстарішим критим ринком в Дрездені і розташованим на ній Пасажем ремісників.

Одним з переваг здійснення шопінгу в Дрездені є значні знижки в кінці кожного сезону, що доходять до 70%. А двічі на рік наступають тотальні розпродажі зі знижками в 90%. Це час, як правило, випадає на січень і липень місяці. В результаті, якість товарів у багато разів перевищує ціну. З популярних сувенірів в Дрездені рекомендується купувати вироби зі шкіри, годинник з зозулею, скляний посуд, мейсерскій фарфор, фігурки з дерева, унікальні ляльки, вина і сир. Більшість магазинів в Дрездені відкрито в будні дні з 9.00 до 20.00. Деякі магазини працюють і в суботу з 9.00 до 16.00. Неділя вважається офіційним вихідним днем.

 • Одним з кращих торгових центрів Дрездена є Altmarkt-Galerie , Яка розташована в центрі міста.
 • Іншим великим торговим центром на кшталт Altmarkt-Galerie є Centrum Galerie (Центральна галерея).
 • Однією з найбільших мереж торгових центрів в Німеччині є Karstadt .
 • Ще одним великим торговим центром в Дрездені є Elbepark .
 • Одним з істинно-німецьких магазинів модного одягу є магазин Steinbruch на Праґер-штрассе.
 • Ще один магазин молодіжного одягу на Праґер-штрассе - це Streetpoint .
 • У Дрездені є ще один великий і корисний торговий центр - Gorbitz-Center , Але він розташований віддалік від центру міста.
 • Цікавим є для відвідувачів торговий центр Neustädter Markthalle .

їжа та напої

Ресторан «Дрезден -1900»

©

Закономірно, що велика частина ресторанів в Дрездені пропонує страви істинно саксонської кухні. Одним з найпопулярніших страв в місті є печеня з яловичини, де м'ясо перед приготуванням ретельно вимочується в оцті з прянощами. Також, в числі самих затребуваних страв, галушки з червоною капустою, картопляний суп і ростбіф в ізюмних соусі. Не залишить нікого байдужим і Дрездені випічка. У багатьох ресторанах міста відвідувачам на десерт пропонують покуштувати тістечко Eierschecke з сиром та родзинками або сирники Quarkkäulchen.

На Різдво в тут випікаються ароматні пряники Dresden Christstollen або знаменитий дрезденський Різдвяний пиріг - Christstollen, рецепт якого існує з XV століття. Національна кухня Дрездена не славиться великою кількістю делікатесів або вишуканих страв. У більшості ресторанів повсякденними стравами є овочеві салати, рагу, телячі відбивні, супи і т. Д. А на десерт подають фруктові салати або нехитру випічку. Однак, крім закладів національної кухні, в місті багато і інших ресторанів. Наприклад, ресторани італійської, іспанської, французької, і навіть східної кухні. Кращі фешенебельні ресторани та гастрономічні заклади міста розташовані в районі під назвою Нойштадт.

 • Одним з кращих ресторанів національної кухні є Kahnaletto .
 • Особливою популярністю у відвідувачів міста користується ресторан з французькою атмосферою шику Blumenau .
 • Найвідомішим рестораном турецької кухні в Дрездені є ресторан Sofra .
 • Популярним закладом в Дрездені є ресторан Ayers Rock .
 • Одним з ресторанів, що передають істинний дух Дрездена, є Alte Meister .
 • Ще одним рестораном саксонської кухні в Дрездені є Cafe zur Frauenkirche .
 • На Театральній площі міста розташований чудовий ресторан італійської кухні Bellotto .
 • Оригінальним рестораном в Дрездені є Mama Africa , Де використовуються різні традиції народів африканського континенту.

Зв'язок в Дрездені

Дрімс - інноваційна симкарта і прорив в світі зв'язку. Унікальність сімки полягає у відсутності її приналежності до певного оператора і, як наслідок, більш низька вартість спілкування: Дрімс працює в 197 країнах світу і автоматично підключається до місцевих операторам. Більше немає необхідності шукати вигідний роумінг або купувати симкарту в кожній новій країні, так як Дрімс готова до роботи відразу після перемикання Вашого мобільного телефону з авіарежіма в звичайний. Крім смартфона універсальна симкарта адаптована до планшетів і роутера.

Відстежувати і поповнювати баланс можна за допомогою безкоштовного мобільного застосування як в ручному, так і в автоматичному режимі. Більше не потрібно розорятися на пакети послуг і абонентську плату, так як гроші почнуть списуватися з рахунку тільки за секунди розмови і витрачені мегабайти. Дрімс - це стабільний доступ в інтернет, вигідні дзвінки, прозора тарифікація і ціни, що мало відрізняються від місцевої вартості зв'язку. Все це дозволяє спілкуватися з близькими, ділитися фотографіями, будувати маршрути і дізнаватися багато корисної інформації про країну без побоювання витратити всі гроші на роумінг.

Купити сім-карту

Де зупинитися в Дрездені

компанія Booking.com пропонує до бронювання понад 470 готелів Дрездена . Ви зможете підібрати готель, використовуючи різноманітні фільтри: зірковість готелю, тип готелю (готель, апартаменти, вілла, хостел і т.д.), вартість, розташування готелю, оцінки людей, які відвідали готель, наявність Wi-Fi і багато іншого. Перейти в сервіс підбору та бронювання готелю в Дрездені .

Останні заброньовані готелі в Дрездені

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.