Навигация
Реклама
Реклама

Екскурсія в головні музеї Флоренції

 1. Палац Пітті, Капели Медічі, Академія, Барджелло ... .Головні музеї Флоренції Живопис - Скульптура -...
 2. Національний Музей Барджелло - скульптура Відродження
 3. Музей «Опера дель Дуомо» - Музей кафедрального собору
 4. Музей Палаццо Веккьо - де Зал п'ятисот
 5. Капели Медічі - усипальниця великого роду
 6. Галерея Академія - Давид!
 7. Сан Марко - мистецтво і духовність

Палац Пітті, Капели Медічі, Академія, Барджелло ... .Головні музеї Флоренції Живопис - Скульптура - Архітектура у музеях, церквах і в палацах Флоренції

Головні музеї - цим можна присвятити окрему екскурсію або іноді їх відвідування до екскурсії по місту, для того, щоб поглибити знайомство з Флоренцією і її спадщиною. Завжди екскурсію проводимо з урахуванням інтересів різної аудиторії: від школярів до більш досвідчених знавців.

Як все добре знають, Флоренція - одне з перших міст в світі по концентрації пам'яток мистецтва. Багато з визначних пам'яток минулих століть до цих пір знаходяться там, де спочатку їх встановили, на площах або в церквах, інші були перенесені в різні музеї міста. Деякі з цих музеїв були утворені як зібрання творів мистецтва, інші є палацами, стіни і інтер'єри яких свідчать про їхню історію. По мимо відомої Галереї Уффіці, Флоренція виставляє свої скарби і в інших, не менш важливих музеях.

Палатинская Галерея - резиденція і колекція Медічі

Палатинская Галерея Палаццо Пітті - збори картин, народжене з колекції  Медічі  і збільшене протягом століть Палатинская Галерея Палаццо Пітті - збори картин, народжене з колекції Медічі і збільшене протягом століть. Рафінований смак великих герцогів і інших представників цього роду визначив вибір творів XVI і XVII століть. Серцем колекції є 11 найвідоміших шедеврів Рафаеля. Жоден інший музей в світі не може пишатися настільки великим зібранням його картин. Екскрсія проходить в розкішних покоях цієї королівської резиденції, самі по собі стали шедеврами стилю бароко, де виставляються і найважливіші твори Караваджо, Тіціана, Андреа дель Сарто, Джоржоне, Рубенса, Ван Дейка.

Національний Музей Барджелло - скульптура Відродження

Флоренція - батьківщина багатьох великих скульпторів Флоренція - батьківщина багатьох великих скульпторів. В музей Барджелло шедеври, що дозволяють простежити шлях зародження мистецтва скульптури в XV столітті, в якому Донателло був головною дійовою особою. Його «Давид» і «Св. Георгій », поруч з іншими його пройзведеніямі, розкривають як конкретність скульптурної форми стає виразом нового ідеалу епохи Відродження. Верроккьо також представлений своїм юним «Давидом». У залах Барджелло можна зустріти в другому поколінні скульпторів, серед яких височить абсолютний геній Мікеланджело. Тут п'ять його статуї, серед яких його рання скульптура «Вакх» і зріле твір «Брут». Бенвенуто Челліні і Джамболонья запрошують нас піднятися на вершини досконалості та майстерності, досягнуті ними в XVI столітті. Значущими є також колекції кераміки майстерні Делла Роббен, медалей, античного зброї, робіт зі слонової кістки і багато ще, що дозволить нам дізнатися про мистецтво різних століть, з X до XVIII століть, і різних культур: візантійської, лангобардской, французької та мавританської.

Музей «Опера дель Дуомо» - Музей кафедрального собору

«Опера дель Дуомо» - і до цього дня діюча установа самоврядування собору - була заснована разом з початком будівництва собору в 1296 році «Опера дель Дуомо» - і до цього дня діюча установа самоврядування собору - була заснована разом з початком будівництва собору в 1296 році. Музей «Опера дель Дуомо», собор Санта Марія дель Фіоре і Баптистерій є нероздільною частиною єдиного цілого. Сама назва музею говорить про те, що в його залах виставляються твори з Дуомо (собору) і Баптістерія. Тут виставлені заради їх збереження бронзові золочені горельєфи «Врата Раю» Лоренцо Гіберті, чудові по майстерності перспективи і по витонченості фігур; скульптури Донателло, серед яких вражає своєю аскетичностью Марія Магдалина; хвилююча і трагічна «П'єта» Мікеланджело , Задумана їм для свого ж надгробки, - красномовне, хоча і передчасне заповіт. У залах цього музею можна також побачити, відновлену в натуральній величині, модель першого фасаду, і те, що проілюструє процес будівництва купола, сконструйованого генієм Брунеллески, і створення сегодняшего фасаду Собору в кінці позаминулого століття. Екскурсія в музей «Опера дель Дуомо» - це подорож по світу скульптури і архітектури з XIII до XIX століття.

Музей Палаццо Веккьо - де Зал п'ятисот

Палаццо Синьорія або  Палаццо Веккьо  - символ Флоренції з 1302 року Палаццо Синьорія або Палаццо Веккьо - символ Флоренції з 1302 року. Палац уряду Республіки, сьогодні - міське правління, завжди був цивільним центром міста. Його могутні стіни, споруджені Арнольфо ді Камбіо, бачили апофеоз флорентійської республіки і зміну влади з встановленням герцогства Медічі. У залі канцелярії цього палацу Макіавеллі «ткав» політику республіки, сюди ж Козімо I Медічі на початку свого правління переніс двір і заснував герцогство. Інтер'єри - внутрішні дворики, покої апартаментів, зали прийому - показують, як зі зміною політичного ладу змінюється оформлення і, як мистецтво стає рупором різних ідеалів, так наприклад Зал п'ятисот. Музей Палаццо Веккьо - унікальна можливість відвідати інтер'єри XV і XVI століть. Чимало шедеврів виставлені в цих залах: серед них «Юдіф» Донателло і «Геній Перемоги» Мікеланджело. Палац, і конкретніше Зал п'ятисот, стали фоном численних фільмів і пройзведеніі літератури, серед них: «Ганнібала» Рідлі Скотт і «Інферно» Дана Брауна.

Капели Медічі - усипальниця великого роду

Створені в різні епохи, як усипальниці для поховання  Медічі  при церкві Сан Лоренцо, Капели Медічі дозволяють пройтися по двохсотлітньої історії цього прославленого роду Створені в різні епохи, як усипальниці для поховання Медічі при церкві Сан Лоренцо, Капели Медічі дозволяють пройтися по двохсотлітньої історії цього прославленого роду. Перша з них - Нова Ризниця, місце поховання Лоренцо Прекрасного, - це єдине місце на світі, де геній Мікеланджело знайшов одночасно свою реалізацію як скульптор і як архітектор. Тільки тут є можливість побачити його скульптури в архітектурній рамі їм, і для них, задуманої. «Ранок», «День», «Вечір» і «Ніч» гармонійно переплітаються з простором, укладаючи в собі весь Всесвіт. Друга усипальніца- Капела Принців, меморіал великих герцогів роду Медічі, демонструє, як мармур і напівкоштовні камені служать поданням вічної слави, якої жадають панують особи. Особливо примітними є зразки флорентійської мозаїки.

Галерея Академія - Давид!

Галерея утворилася як колекція Академії Мистецтв і складається з ікон, картин і скульптур Галерея утворилася як колекція Академії Мистецтв і складається з ікон, картин і скульптур. Багато представлені і гіпсові моделі, що дозволяють зрозуміти процес створення скульптур. Але з тих пір, як в кінці XIX століття «Давид» Мікеланджело був перенесений в ці стіни з площі Синьйорії, галерея Академії стала синонімом музею скульптур великого Буонарроті. Тут виставляються також його «Св. Матвій »і чотири« Раба ». Ці шість творів Мікеланджело роблять це зібрання одним з найважливіших в світі. Воно дозволяє простежити той творчий шлях, що привів скульптора від ідеалів Відродження, виражених «Давидом», до більш зрілим видінь людської долі, затвердженим в могутніх «Рабах».

Сан Марко - мистецтво і духовність

Рідкісний приклад монастиря XIV століття, який чудово зберігся Рідкісний приклад монастиря XIV століття, який чудово зберігся. Сан Марко - це музей Фра Анджеліко . Сам він був ченцем домініканського ордена, жив в стінах цього монастиря і розписував для своїх побратимів келії. У приміщеннях, що ілюструють строгий спосіб життя ченців, були зібрані твори, створені Фра Анджеліко протягом десятиліть для різних церков. Сан Марко - найголовніше зібрання творів Фра Анджеліко - майстри, чия кисть перетворює форму в дух і, одночасно, являє очам невидиме. Вівтарні частини, фрески в келіях показують як ідеал Відродження виявився плідним не тільки для творів світського призначення, але і для робіт глибоко духовних за змістом. Сан Марко також монастир Савонароли , І зберігає пам'ять свого настоятеля, того, що втілював у своїй долі і вогонь політичної пристрасті, і вершину віри.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.