Навигация
Реклама
Реклама

Неаполь. Галерея Умберто. . Обговорення на LiveInternet

Галерея Умберто У центрі Неаполя, недалеко від оперного театру Сан-Карло (teatro San Carlo) і Королівського палацу (Palazzo Reale), знаходиться помпезний критий пасаж, що носить ім'я другого короля Італії, Умберто I. У Неаполі навіть існує приказка, по аналогії з римської версією: «Всі дороги ведуть в Галерею Умберто (Galleria Umberto I)» - епіцентр неаполітанської життя.

У Неаполі навіть існує приказка, по аналогії з римської версією: «Всі дороги ведуть в Галерею Умберто (Galleria Umberto I)» - епіцентр неаполітанської життя

Це розкішне і велична будівля, що вважається шедевром італійської індустріальної архітектури, було побудовано в 1890 році, на місці густонаселених кварталів, в так званий «період оздоровлення», з метою викорінення вогнищ епідемій.

Головним архітектором став Еммануеле Рокко, який вибрав стиль неокласицизму, але, в наступні часи, пасаж був доповнений деякими елементами неоренесансу архітекторами Антоніо Куррі і Ернесто ді Мауро. Ще одна реставрація була проведена після Другої світової війни, в період якої пасаж сильно постраждав.

Галерея Умберто побудована в формі восьмикутного хреста з ортогональними крилами великої довжини. Значний фасад, високий портал і колонада з травертину - відмінні риси цього знаменитого будинку. На колонах встановлені статуї, уособлюють 4 пори року і 4 континенти, а на фасаді - скульптури, присвячені Труду, Генію науки, торгівлі та Промисловості, Багатства, Фізики, Хімії, Пару, Телеграфу і достаток, все - роботи скульптора Карло Николи.

На колонах встановлені статуї, уособлюють 4 пори року і 4 континенти, а на фасаді - скульптури, присвячені Труду, Генію науки, торгівлі та Промисловості, Багатства, Фізики, Хімії, Пару, Телеграфу і достаток, все - роботи скульптора Карло Николи

Внутрішній простір галереї настільки велике, що вміщає дві вулиці, криті скляною стелею у вигляді купола і пересічні під прямим кутом. Ще одна визначна пам'ятка - майстерний мозаїчна підлога з зображенням знаків Зодіаку і, згідно з повір'ям, необхідно посидіти або полежати на своєму Знаку, щоб супроводжувала удача.

В даний час Галерея Умберто - це величезний торговий комплекс, з численними магазинами, модними бутіками, ресторанами і кафе, чиї вишукані вітрини - ще одна прикраса Галереї. На третьому поверсі знаходяться престижні приватні квартири.

У Мілані є подібна Галерея Вітторіо Еммануеле II (батька короля Умберто I), але неаполітанці вважають, що їх Галерея вище і пишаються цим. Крім того, в Різдво в тутешніх величезну Ялинку Бажань, проводять різні розважальні заходи, танцювальні конкурси та концерти.

Галерея Умберто внесена до Списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і це одне з найбільш відвідуваних туристами місць у Неаполі, де можна непогано провести час: зайнятися шопінгом, насолодитися знаменитої неаполітанської піцою або просто побродити по прекрасному будинку.

З 15 по 17 квітня в комуні (Vico Equense) пройде триденний фестиваль піци (Pizza Vico Equense 2018).

З 15 по 17 квітня в комуні (Vico Equense) пройде триденний фестиваль піци (Pizza Vico Equense 2018)

Головною подією фестивалю стане участь 25-ти місцевих піцерій, пиццайола яких приготують вам найсмачнішу піцу з продуктів місцевого виробництва.

Приготування піци почнеться з 18:00 вечора і триватиме до 23:00. Крім піци, на фестивалі будуть присутні різноманітні гастрономічні продукти місцевого виробництва, вироби ручної роботи, перформанс, музика і анімація для дітей.

Фестиваль пройде в історичному центрі міста. Захід організовано Асоціацією (Pizza a Vico) у співпраці з муніципальною адміністрацією.

Захід організовано Асоціацією (Pizza a Vico) у співпраці з муніципальною адміністрацією

Неаполь прийнято вважати важливим торговельно-промисловим центром Італії і одним з головних портів Середземномор'я. Але це місто також може пишатися численними художніми скарбами і свідченнями свого далекого минулого, яке разом з природними красотами роблять цей регіон привабливим туристичним місцем. Кожна епоха, починаючи від греко-романської і закінчуючи правлінням Бурбонів, залишала значний слід у розвитку міста, його культуру, мистецтво і архітектурі. На території Неаполя збереглися унікальні історичні пам'ятки: відроджені древні міста Помпеї і Геркуланум, є безперечним символом римського присутності в Неаполі і одними з найбільш відвідуваних місць в Італії.

Територія Неаполя тягнеться уздовж Тірренського узбережжя. На місці «старого міста» в V столітті до н.е. існувало поселення Неаполіс ( «нове місто»), зване так грецькими колоністами, щоб відрізнити його від стародавнього Палеполіса. За часів Римської імперії міський план Неаполіса був «шахівницю». Зі сходу на захід йшли три широкі дороги, звані «декуманус». З півночі на південь їх перетинали «кардо». Головний декуманус проходив на місці сучасної вулиці Tribunale.

Старий центр Неаполя сильно відрізняється від інших італійських міст. На його території розміщуються споруди, зведені за часів багатьох династій, що змінювали один одного. Після падіння Римської імперії містом володіли остготи і візантійці. У 1139 Неаполь визнав владу правителя Сицилійського королівства Рожера II норманської. Для охорони міста з боку затоки був побудований оборонний замок - Кастель дель Ово. Через 20 років за наказом короля Вільгельма I Злого біля в'їзду в «старе місто» був зведений кріпак замок Капуано. У 1224 році в Неаполі Фрідріхом II з династії Гогенштауфенів був заснований перший в південній частині півострова університет, згодом розташувався в монастирському комплексі Сан Доменіко Маджоре.

У 1224 році в Неаполі Фрідріхом II з династії Гогенштауфенів був заснований перший в південній частині півострова університет, згодом розташувався в монастирському комплексі Сан Доменіко Маджоре

У 1268 році Карл I Анжуйський прийняв рішення перенести столицю своїх земель з Палермо в Неаполь. Під час його правління було розпочато будівництво пам'ятника, який більше, ніж будь-який інший, символізує красу Неаполя, а саме Маскио Анджоіно, інакше відомого як Кастель Нуово. До анжуйской епохи відноситься будівництво кафедрального собору Сан Дженнаро. При Роберта Мудрого було закладено монастирський комплекс Санта-К'яра, чия церква слугувала усипальницею для правителів Анжуйской династії. У XIV столітті на пагорбі Вомеро був споруджений замок Сант Ельмо.

В кінці 1503 року Неаполітанське королівство було приєднано до іспанських володінь, що включав в себе також Сицилію. У XVI столітті був перебудований найдавніший монастирський комплекс з церквою святого Григорія Вірменського. У 1601 року відбулося освячення церкви Gesù Nuovo, чиї дивовижні інтер'єри до сих справляють незабутнє враження. Важливим свідченням епохи іспанської гілки династії Габсбургів є Королівський палац з безліччю творів мистецтва, побудований для короля Філіпа III на площі Плебішіто. У 1814 році королівська резиденція стала домом для Національної бібліотеки Неаполя.

Ті, що прийшли до влади в 1734 році іспанські Бурбони правили Неаполітанським королівством, пізніше увійшов до складу Королівства обох Сицилій, аж до революційних подій 1860 року. Під час прогулянок по місту зверніть увагу на численні палаццо XVIII-XIX століть, зведені під час економічного і політичного підйому Неаполя. Зокрема, помилуйтеся на елегантні палаци Calabritto, Partanna і Nunziante, що обрамляють площа Мучеників. За наказом Карла III Бурбона в 1737 році почалася будівництво театру Сан Карло, який став самим грандіозним концертним залом в Європі. Після 1860 в державну власність перейшов музей Бурбонів, через століття перейменований в Національний археологічний музей. У ньому представлені знахідки археологічних розкопок в Помпеях, Стабія і Геркулануме: скульптури, фрески, мозаїки. Також в музеї зібрана колекція єгипетських старожитностей і коштовностей античної епохи, зброя гладіаторів, монети та інші цінні експонати. Унікальна колекція музейних картин склала основу експозиції галереї Каподімонте. Збори включає в себе твори великих художників: Тиціана, Рафаеля, Караваджо, Боттічеллі, Мікеланджело, Брейгеля, Луки Джордано та інших.

У роки Другої світової війни багато будинків були зруйновані і пошкоджені бомбардуваннями. У 1995 році відновлений історичний центр Неаполя був внесений до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Навіть просто прогулюючись уздовж вулиці Tribunale, ви побачите безліч збережених пам'яток історії: церква Санта Марія Маджоре алла Пьетрасанта, базиліку Сан Паоло Маджоре, базиліку Сан Лоренцо Маджоре, обеліск Сан Дженнаро, церква Піо Монте делла Мізерікордіа і багато інших.

Особливий інтерес представляють катакомби міста: Сан Гаудіозо і Сан Дженнаро. Відвідавши підземний Неаполь, ви ознайомитеся з давньоримськими акведуками і водосховищами, дізнаєтеся про таємні ранньохристиянських церквах і похованнях, побачите збереглися старовинні фрески і мозаїки.

Поціновувачам сучасного мистецтва буде цікаво відвідати музей MADRE, де представлені роботи актуальних художників-концептуалістів і скульпторів. Театрали не залишаться байдужими до того, що пропонує неаполітанська сцена. Коштувати звернути увагу на репертуар театру Белліні, театру Сан Фердінандо і проекти театру Стабіле. Неаполь багатий не тільки своєю історичною спадщиною. Ви можете відкрити для себе його особливі природні ландшафти. Гідні відвідування сади «Вілла Комунале», що простягнулися вздовж берега, парк «Вірджіліано» на пагорбі Позілліпо, заповідник вулкана Монте Нуово і національний природний пам'ятник «Верджіліано а Пьедігрота». Неаполь пропонує надихаючі види на затоку і Тірренське узбережжя, похмуру красу Везувію, лікувальні води та клімат курортів Искья і Капрі,

сонячні пляжі Амальфитанского узбережжя сонячні пляжі Амальфитанского узбережжя.

На окрему увагу заслуговує особлива неаполітанська кухня. Не відмовте собі в задоволенні спробувати місцеву піцу, пасту, морепродукти і рибні страви, різноманітні десерти, а також вино навколишніх виноробів і прославлений італійський лімончелло.

Неаполь дбайливо зберігає стародавні та середньовічні культурні традиції, численні художні та архітектурні твори високої і унікальної історичної цінності. Він не поступається популярним містах Італії і здатний вас здивувати.

Неаполь (Кампанія) - Міський портал: https://www.napoli.ru/citta/informazioni-generali

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.