Навигация
Реклама
Реклама

Як підібрати краватку

  1. Що потрібно знати
  2. Як підібрати краватку до сорочки
  3. Модні краватки фото

Краватка - це одна з небагатьох деталей гардеробу, причому не тільки чоловічого, а й жіночого. Він допомагає людині висловити свою індивідуальність. Тому важливо знати, як підібрати краватку правильно: щоб він підходив до ситуації, до конкретного костюму та образу людини взагалі. Краватка - це одна з небагатьох деталей гардеробу, причому не тільки чоловічого, а й жіночого

Краватка для чоловіка означає майже те ж, що для жінки сумочка

Краватки бувають різні, чорні, білі, червоні ...

Зміст статті

Що потрібно знати

Ми вже писали про те, як правильно зав'язувати і вибирати чоловічий шийну хустку , Але сьогодні поговоримо про краватку.

Правильно обраний краватка повинна зробити вигляд чоловіка завершеним, а можливо навіть і досконалим. Аксесуар, який прийнято носити сьогодні, з'явився десь на межі дев'ятнадцятого-двадцятого століть. Але, виявляється, історія його сягає в далеке минуле. Він практично не виходить з моди, починаючи з Стародавнього Риму.

Прийнято вважати, що родоначальник нинішнього вигляду - звичайний шарф або простий шийну хустку, який був в обмундируванні римських легіонерів. Від них мода на шийну хустку була перейнята європейцями: спершу хорватами, а потім - французами.

За часів Людовика XIV в моді були дорогі хустки з мережива, а з XVIII століття з'явилася мереживна прісобранная косинка, яка м'якими складками лежала на грудях і називалася жабо. Згодом воно перекочувало і в жіночий модний гардероб. А вже через кілька десятків років у європейському одязі з'явилися відкладним коміром, разом з якими увійшли в моду прототипи сучасних моделей - довгі, гладкі і вузькі, в різних кольорах. Вони називалися «four in hand», або «управління четвіркою». Це назва прийшла з лексикону аристократів, які були запеклими любителями коней. Тому виходить, що такий аксесуар тому чи іншому вигляді існував завжди.

Правильно підібрана краватка задає тон всьому костюму

У правилах підбору, носіння та зберігання цієї деталі гардероба є свої нехитрі рекомендації. Отже, краватка потрібно вибирати з таким розрахунком, щоб він поєднувався з сорочкою і костюмом. А якщо практика користування їм не настільки значна, щоб розраховувати на свій смак або інтуїцію, то можна скористатися класичними правилами.

Загальний випадок: краватка з малюнком підходить до однотонної сорочці, однотонний - до сорочці в смужку чи в клітку, а відтінок його в такому випадку - збігається з відтінком смужок.

Як підібрати краватку до сорочки

Суперечка про те,, все одно призводить до стандартних загальноприйнятим законам. Так, довжина зав'язаного вироби повинна бути такою, щоб його куточок припадав якраз по центру пряжки від ременя. До сорочці підбирається варіант, що поєднується з нею за фактурою і кольором. Важливим правилом є також те, що краватка підбирається темніше кольору сорочки, а сорочка при цьому підбирається світліше кольору піджака. Модель з принтом традиційно підходить до однотонної сорочці, а однотонний варіант - до картатої або смугастої сорочці.

Відтінок краватки повинен бути однієї колірної гами з тоном смужок. Чорний костюм і біла сорочка підходить до світлого краватці в дрібний малюнок. Однак він не може різко відрізнятися, хоча створювати урочистий настрій все-таки повинен. Якщо обраний костюм темного тону і світла сорочка, то колір краватки повинен відповідати відтінку костюма або ж сорочки. Вибір їх поєднання - особиста справа кожного, важливо тільки, щоб при цьому людина відчувала себе впевнено, а не озирався на некомфортний мезальянс сорочки, костюма і краватки.

Особлива елегантність - підібрати краватку одного кольору і фактури тканини з хусткою

Кожен чоловік, який носить класику, зобов'язаний знати, як підібрати краватку до сорочки. Це, звичайно, справа смаку, але певні правила такого підбору, все-таки, існують. Наприклад, до світлого річному костюма і світлої сорочки можна надіти легкий шовковий образі з тканини соковитого яскравого тону. До темної сорочки краватку потрібно підбирати до кольору костюма. Світла строката сорочка вимагає світлого краватки або однотонного. А ось до однотонної сорочці необхідний саме строкатий малюнок. Ну, і так далі: темний вовняний костюм - г-к щільний, шовковий, вовняний або навіть в'язаний. Гладкий однотонний костюм - г-к у великий яскравий малюнок. Картатий костюм - г-к одноколірний; костюм темного тону з гладкою темної сорочкою - г-к світліше і яскравіше костюма і сорочки, костюм і сорочка строкаті - г-к однотонний, нейтрального кольору.

Краватка підібраний за всіма правилами

Довгий краватку-самовяз сьогодні абсолютно нормально сприймається чоловіками. Вони являють собою невичерпну комору можливостей при підборі тканини, кольору і малюнка. А вузол краватки відображає індивідуальність власника, м'яко натякаючи на наявність культури в його манері одягатися. Багатьом коронованим особам, політикам, зіркам кіно або естради вдалося зарекомендувати себе як шанувальника цього вишуканого аксесуара. Досить згадати імена Роберта Мітчема, Марселя Пруста, герцога Віндзорського або лорд Маунтбаттена, Оскара Уайльда, Рудольф Валентіно і Фреда Астера. Яскравою ілюстрацією правильного вибору краваток є наші і світові політики. Так прем'єр-міністрам Ентоні Іден, Тоні Блеру або канцлеру Герхарду Шредеру, а також президентам Кеннеді, Бушу, Форду, Картеру, Жаку Шираку і Рейгану завжди подобалося з'являтися на заходах різного рівня в цікавих моделях. Звичайно, це диктувалося правилами етикету, проте та міра гідності, з якою цим чоловікам, які звикли бути постійно на виду, вдавалося носити цей символ мужності, ні за які гроші не купити.

Існує невеликий звід універсальних законів того, як підібрати краватку до костюму з оптимальною шириною, довжиною і забарвленням, що багато в чому залежить і від особливостей фігури. А правильно підібрана краватка, вигідно підкреслює достоїнства статури людини і гармонує з його костюмом, - це вже справа честі.

Отже:

  • ширина краватки підбирається з таким розрахунком, щоб вона співвідносилася з шириною лацкана піджака;
  • чоловік з широкими плечима повинен підбирати широкий г-к, щоб він гармонійно виглядав з великими формами людини і розміром піджака;
  • чоловікові з вузькими плечима краще вибрати варіант вужче, щоб він вигідніше виглядав на його субтильних статурі;
  • г-к, знову ж таки, наполовину повинен прикрити пряжку ременя. Більш модний варіант - покупка такого краватки, розширений кінець якого трохи не доходить до лінії пояса;
  • що стосується того, як підібрати колір аксесуара, то краще дотримуватися загальноприйнятих колірних поєднань. Але універсальним правилом в такому виборі є те, що забарвлення краватки потрібно вибирати на один тон темніше, ніж сорочка, і на один тон світліше, ніж костюм.

Малюнок краватки перегукується з хусткою і навіть з кольором підкладки - ось вже воістину увагу до деталей!

А останнім віянням є яскрава кольорова гамма і контрастний малюнок. Можна вибрати варіант з яскравою екстравагантної вишенькою по центру світлого полотна аксесуара. До повсякденних костюмах потрібно купувати оразци в темній забарвленням з дрібним принтом. Яскравий колір з великими малюнками підійде для самих неординарних випадків. Наприклад - на день народження фірми.

Сучасна мода встановлює свої канони, допускаючи краватки будь-яких забарвлень

Секретом естетики цього аксесуара багато в чому є зав'язування вузла. Але мало кому відомо, що його потрібно підбирати в залежності від виду коміра. Наприклад, вузол віндзор найкраще буде виглядати зі зрізаним комірцем, і це пояснюється просто. Цей вузол досить об'ємний, і від нього не стануть стовбурчитися лише широко розправлені куточки на зрізаному комірці. Класичний вузол виглядає гармонійно з будь-яким типом комірця, так як є абсолютно універсальним.

При такому зав'язуванні ні щільність вироби, ні тип комірця не зіпсують остаточний результат - він в будь-якому випадку буде відмінним. Витягнутої формою вузла візуально подовжується шия, а якась діагональ створює певну асиметричність між частинами краватки.

Витягнутої формою вузла візуально подовжується шия, а якась діагональ створює певну асиметричність між частинами краватки

Зав'язувати краватку нескладно, головне - побільше вправлятися

Вузол потрібно робити під коміром, а не тримаючи краватку в руці. Кінець його не повинен вийти довший або коротший норми: два сантиметри нижче рівня пояса - це стандартна довжина. Краватка пропускається під комір таким чином, щоб його вузький край був на половині довжини його широкого кінця. Яким би не був вузол, його потрібно в'язати обережно і акуратно, щоб його тканина не перетягнув. Одночасно його потрібно робити настільки тугим, щоб він не виглядав пухким. На простому вузлі не повинно бути складок. Що ж стосується подвійного Віндзорського вузла, то освіту на ньому складки цілком нормально, але вона на вузлі не обов'язково повинна бути. Великий чоловік, який має широке обличчя і товсту шию, повинен віддавати перевагу широким вузлів, того ж «Віндзор». А ось худий чоловік може вибрати тонкий акуратний вузол, наприклад, простий або «Напіввіндзор».

Бувають і такі вишукані вузли

Сьогодні в тренді краватку-метелик. Елегантна чоловіча сорочка під таку модель дозволить чоловікові виглядати цілком солідно і підкреслить його значимість під час перебування на світських заходах або просто на модних вечірках. Але чоловіча сорочка під метелика є не просто новим трендом, а класичним одягом, яку повинен мати в своєму гардеробі кожен успішний молодий чоловік.

Метелик стане модним акцентом у вашому образі

Модні краватки фото

Модні краватки фото

Ах, цей метелик ...

Ах, цей метелик

Морські мотиви так чи інакше завжди в моді

Кольорові краватки - справжній тренд сезону

Якщо ви не в строгому костюмі, то довжина краватки може бути довільною

Останній тренд сезону - краватка з квадратним кінцем

Відео

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.