Навигация
Реклама
Реклама

Скромна чарівність природи Техасу: частина 2

2 вересня 2013 р 12:53 Техас, Остін, Сан-Антоніо - США Май 2013

За Техасу на автомобілі з заїздом в Новий Орлеан: як все починалося За Техасу на автомобілі з заїздом в Новий Орлеан: як все починалося

В Х'юстон не за наші діла

Ласкаво просимо в Новий Орлеан - діамант Сполучених Штатів Америки

Даллас: краще, ніж ми думали

Скромна чарівність природи Техасу: частина 1

Поїздка в заказник Hamilton Pool в графстві Тревіс - природний водний басейн в 37 км від Остіна - була запланована нами ще в Москві. На поїздку надихнули побачені в Інтернеті фотографії басейну, утвореного в результаті обвалення зводу тунелю, по якому протікала підземна річка. З огляду на, що поїздка в Техас припадала на теплий травень, ми розраховували ще й скупатися. Судячи з інтернетівських фотографій, вода в незвичайне природне басейні була дуже красивого ніжно-аквамаринового відтінку. Так це чи ні, нам потрібно було дізнатися на власному досвіді.

Щоб дістатися до заповідника, потрібно проїхати на захід від Остіна по шосе № 71 і згорнути на Гемільтон-роуд. Біля заповідника є парковка для автомобілів з вельми обмеженим числом машиномісць: в будній день народу майже не було, а ось у вихідний краще приїхати раніше.

Сам заповідник невеликий за розмірами. Спочатку потрібно спуститися вниз по стежці до розвилки і повернути праворуч безпосередньо до самого басейну.

До 19 століття в цій місцевості жили племена індіанців апачів. У 1860-х рр. землю купив брат губернатора Техасу Морган К. Гамільтон. Потім володіння придбала сім'я іммігрантів з Німеччини, щоб вирощувати тут овець і велику рогату худобу. За легендою, саме їх 8-річний син і знайшов знаменитий басейн з його мальовничим гротом і водоспадом.

До басейну веде цілком стерпна туристична стежка, однак без зручного взуття не обійтися.

Стежка настільки хороша, що ноги самі йдуть у танок :)

Через 15 хвилин ми нарешті добралися до басейну і побачили те, заради чого приїхали: кам'яний півмісяць, оброслий деревами, мохом і папороттю, і падає з його з краю на ідеально відполіровані камені прозору воду.

Але вода падала не в привабливе для купання аквамаринову дзеркало озера, а в якусь рідину з коричневими розводами на поверхні. Викупатися нам не вдалося: всюди були розвішані попереджувальні таблички High bacteria! Мабуть, це означало, що в воді активно розмножується хтось недружній людині.

Про те, що тут все ж іноді купаються, нагадували рятувальні круги і містки, що ведуть до води. Просто нам не пощастило, так як плавальний сезон ще не настав (дайте хоча б в травні бактеріям поразмножаться!).

З кам'яного стелі звисають сталактити. Деякі з них приймають вельми двозначні форми в сприйнятті людини.

Наприклад, ось цей сталактит ми дуже довго розглядали і обговорювали;)

А ця кам'яно-Мохова скульптура, створена самою природою, нагадала чимось обриси коня.

Ось так виглядає грот зсередини: природний водний басейн, укритий зверху кам'яною стелею, з якого ллється невеликий водоспад і звисають сталактити. Оточують басейн кручі з вапняку і болотні кипариси.

Грот, який має форму півмісяця, можна обійти по колу і повернутися на стежку по підвісному мосту.

У місцевій річечці навіть водиться якась жівоних. Мабуть, не всі поглинула High bacteria.

Я вже писала про те, що у Техасу і Росії є багато спільного. Хтось із співвітчизників не втримався і залишив патріотичну напис на техаської лавці.

Для туристів, які втомилися підніматися по горбках і горбочку, дерев'яні лавки встановлені на всьому протязі шляху.

Вище я писала, що на розвилці потрібно повернути праворуч, щоб потрапити до басейну. Якщо повернути ліворуч, то стежинка вас виведе до невеликої річки, в яку впадає струмок Гемільтон Крик. Нічого примітного вона собою не представляє, але туди-зворотна дорога до неї, в 2 рази за часом перевищує дорогу до басейну, неабияк нас вимотала.

Щоб якось виправдати цей гак, ми наостанок зробили ще кілька фотографій місцевої флори і фауни.

Дорога назад до розвилки по жарі і задусі та ще й в гору дався нам не так просто, як спуск до води на самому початку.

Поруч з паркуванням в об'єктив потрапила ділова білочка. Взагалі білок в Техасі ми зустрічали у великій кількості, відчувають вони себе тут привільно і майже не бояться людей.

На галявині бачених нами раніше жовтих квітів з червоною серцевиною затишно розташувалася дерев'яна «сарайчик», як сказали б у нас в Сибіру :)

Заповідник Hamilton Pool нам дуже сподобався: в першу чергу, звичайно, справляє враження сам басейн. Перед відвідуванням заздалегідь дізнайтеся на сайті https://parks.traviscountytx.gov/find-a-park/hamilton-pool , Можна купатися чи ні, тому що тоді відпочинок буде більш активним і насиченим.

Провівши в заповіднику півдня, ми вирушили далі на південь в сторону Сан-Антоніо. По дорозі нам траплялося безліч аутлетов - груп брендових бутіків, розташованих зазвичай на деякому віддаленні від міст. Як правило, товари в аутлетах продаються за нижчими цінами, ніж в торгових центрах-моллах. В одному з таких аутлетов ми і зупинилися для дуже плідного шопінгу. На практиці ціни між аутлет і моллом дійсно відрізняються не на користь останніх, тому рекомендую робити покупки в аутлетах.

Наша терпляча "робоча конячка"

Після шопінгу в Сан-Антоніо ми приїхали вже ввечері. Готель Red Roof Inn Downtown San Antonio зручно розташована в крокової доступності від основних визначних пам'яток.

Перше, що ми побачили, коли вийшли на вулицю, - це Вежу Америк (Tower of the Americas) - самий високий і найвідоміша будівля Сан-Антоніо, своєрідний символ міста. Стиль 60-х, коли була побудована вежа, накладає відбиток на її зовнішній вигляд, нагадуючи про той час, коли людство тільки починало «борознити простори Всесвіту».

Сан-Антоніо. Вид на Вежу Америки (Tower of the Americas)

Залишивши машину на парковці готелю, ми вирушили в серце міста - на знамениту набережну RiverWalk, щоб відзначити День народження Юри смачною вечерею в якомусь автентичному мексиканському ресторанчику. Адже Сан-Антоніо - це місто, заснований іспанськими місіонерами, і тут вже виразно відчувається гаряче дихання сусідньої Мексики.

Про набережну RiverWalk, отстренную в іспано-мексиканському стилі, я напишу докладніше в наступному звіті, присвяченому виключно Сан-Антоніо. Скажу тільки, що потрібно обов'язково прогулятися по ній як днем, так і вночі - і її чарівність розкриється повною мірою.

Незважаючи на пізній час, багато ресторанів продовжували працювати, закликаючи всередину такими, що розпалюють апетит вітринами.

Іспанські місіонери натрапили на поселення індіанців в цих землях якраз в день пам'яті Святого Антонія Падуанського, тому в Сан-Антоніо частенько можна зустріти його зображення.

Не втомлююся повторювати, що між Техасом і Росією існує незримий зв'язок :)

Вечір завершився там, де ми і хотіли, - в мексиканському ресторані. Рекомендую: мережевий ресторан Iron Cactus з цілком демократичними цінами і повним спектром страв традиційної мексиканської кухні, а також алкогольних напоїв.

Вперше Юра відзначав День народження не граючи в футбол в рідній Сходні, а в Техасі - спочатку на природі, а потім в ресторані за келихом солоної Маргарити, насолоджуючись смаком соковитих реберець :)

У наступному відкликання я розповім про Сан-Антоніо, який ще називають «Венецією Сполучених Штатів Америки».

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.