Навигация
Реклама
Реклама

Музичні фестивалі

Музика, сонце і море, щовечора свято і пляжі на 850 км: одне з кращих поєднань в музичних фестивалях в Португалії. Є й інші програми, в яких тихе звучання в повній гармонії зливається з історичною спадщиною і пасторальними пейзажами.
Крім гарної музики, фестивалі дають можливість познайомитися з новими місцями в атмосфері повного розслаблення і веселощів. З року в рік Лісабон і Порту визнавалися ідеальними місцями для проведення міні-відпустки, з вельми жвавими вечорами, які є природним продовженням святкової обстановки.

Photo: Alentejo © fffbarrada
Photo: Alentejo © fffbarrada

На узбережжі концерти поєднуються з пляжами, симпатичним народом і вечорами, триваючими до світанку. Від півночі до півдня проходить безліч фестивалів, організованих у кромки моря з усіма перевагами, яке воно може дати, наприклад, можливість зануритися або взяти уроки серфінгу на кращих спотах португальського узбережжя.
На узбережжі концерти поєднуються з пляжами, симпатичним народом і вечорами, триваючими до світанку
Photo: Festival Músicas do Mundo | Sines © Câmara Municipal de Sines
У внутрішній частині країни проводяться фестивалі, організовувані в оточенні райського пейзажу на лоні природи. Велосипедні прогулянки, гірський туризм, веслування на каное та купання на річці - ось лише деякі з видів активного відпочинку, які можуть стати відмінним завершенням добре проведених днів. У деяких святкується мистецтво і свобода, а в інших -Сам населення, мобілізувати на організацію цього заходу з тим, щоб представити найкраще, що є в музиці і в цьому регіоні.

Photo: Paredes de Coura
Photo: Paredes de Coura

У всіх музичних жанрів є свій фестиваль. Від класичної музики до джазу і фаду, музика заповнює історичні центри населених пунктів і навіть національних монументів, наприклад, замків, церков і монастирів. Це унікальна можливість дозволяє побувати на сценічних виставах в стінах будівель незвичайної краси. А для повного занурення в місцеву культуру іноді є можливість взяти участь в програмах, які дозволяють познайомитися з португальськими ремеслами і традиціями.

Photo: Festival Terras sem sombra | Beja
Photo: Festival Terras sem sombra | Beja

Якщо Ви любите музику, приїжджайте до Португалії, і тут ви безсумнівно потрапите на Ваш фестиваль. Починаючи спектаклями за участю великих талантів і закінчуючи важливими заходами в міжнародному календарі подій, завжди є програма в будь-якій частині країни, яка однозначно Вам припаде до смаку. Немає нічого простішого, ніж звернутися за інформацією на portuguesemusicfestivals.com або подивитися в календар подій, щоб дізнатися, хто буде виступати, і потім ... всього лише піти за мелодією!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.