Навигация
Реклама
Реклама

Mriya Resort & SPA: США пояснили, чому ввели санкції проти готелю в Криму - економічні новини - фото

США включили в новий список санкцій кримський готель Mriya Resort & SPA. Такі заходи в Мінфіні країни пояснили зв'язками з російським "Ощадбанком", включеним до списку секторальних санкцій 12 вересня 2014 року.

У міністерстві відзначили, що найбільший російський банк "Сбербанк" вклав близько 300 млн доларів в розвиток готелю Mriya Resort & SPA, передає "Крим.Реаліі". На сайті російського фінустанови інформація про цей готель опублікована в розділі "Компанії Ощадбанку".

У Мінфіні США повідомляють, що готель Mriya Resort & SPA належить компанії "Гарант-СВ", яка в кінцевому рахунку належить "Ощадбанку". Товариство з обмеженою відповідальністю "Гарант-СВ", зареєстроване по вулиці Генерала Острякова в селі Оползневе неподалік від Ялти, теж включено до списку санкцій США.

Товариство з обмеженою відповідальністю Гарант-СВ, зареєстроване по вулиці Генерала Острякова в селі Оползневе неподалік від Ялти, теж включено до списку санкцій США

У Міністерстві фінансів США відзначили, що готель Mriya Resort & SPA є місцем проведення "Ялтинської міжнародного економічного форуму", щорічного бізнес-заходу на території включеного півострова, який названий "основний російської майданчиком для демонстрації інвестиційних можливостей в Криму".

як повідомляв OBOZREVATEL , 8 листопада Міністерство фінансів США оприлюднило новий список санкцій проти фізичних та юридичних осіб через події в включеному Росією Криму та на непідконтрольних Києву територіях Донбасу. Він включає три людини і дев'ять підприємств, в тому числі, які працюють на півострові.

Після внесення до списку санкцій все майно і інтереси у власності компаній, що підпадають під юрисдикцію США, блокуються. Американським громадянам заборонено брати участь в угодах з ними.

Ти ще не підписаний на наш Telegram ? Швидко тисни!

Читайте все "Новини Росії" на OBOZREVATEL.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.