Навигация
Реклама
Реклама

Лікування гастриту в санаторіях Чехії, Угорщини та Словаччини, ціни 2019

  1. Переваги лікування в Європі
  2. Лікування в Чехії
  3. Лікування в Словенії
  4. Лікування в Угорщині

Гастрит чи не найпоширеніша недуга серед усіх захворювань травного тракту. Хвороба характеризується запаленням слизової шлунка. Гастрит може бути з підвищеною і зниженою кислотністю. Якщо його не лікувати, то захворювання може стати передвісником інших, більш серйозних проблем для здоров'я людини. Наприклад, велика ймовірність появи виразки шлунка. Лікувати гастрит багато росіян вважають за краще на курортах Східної Європи - в Чехії, Словенії, Угорщини, країнах Прибалтики.

Переваги лікування в Європі

У санаторіях європейських курортів з гастритом борються переважно немедикаментозними методами, які виявляються не менш ефективними, ніж лікарські препарати. Там сильна лікувальна база з сучасним обладнанням, що спирається, переважно, на використання природних лікувальних факторів. Медперсонал профільних курортних здравниць Європи має високу кваліфікацію і великий досвід роботи в питаннях лікування захворювань травної системи.

Основою терапії гастриту є мінеральні води. На різних курортах застосовується питної курс свій мінеральної води, яка знімає запалення в слизовій шлунка, нормалізує моторику, покращує обмін речовин. Цілющу воду не тільки призначають для пиття, але і додають в лікувальні ванни, роблять інгаляції. При певному виді гастриту використовуються різні схеми прийому води, які розписує санаторний лікар.

При болях в епігастрії призначаються грязьові процедури - ванни і аплікації. У деяких випадках проводять купірування болю шляхом застосування парафіну та терапії, гальвано- і термолеченія, електрофорезу. Для нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту проводяться масажі, лімфодренаж, інгаляції і т.п.

Невід'ємною частиною комплексної терапії гастриту є дієтичне харчування.

Програма курортного лікування гастриту в європейських санаторіях має різну тривалість, в середньому вона становить 2-3 тижні.

Лікування в Чехії

Підлікувати гастрит, який часто буває супутнім захворюванням, можна на багатьох чеських курортах, де є гастроентерологічні програми. Але головним курортом з поглибленим лікуванням органів травлення є Карлові Вари, в минулому знаменитий Карлсбад.

Тут дуже багато санаторіїв різних категорій. Серед російських туристів популярні KRIVAN , ASTORIA, IMPERIAL, CAJKOVSKIJ PALACE , AQUA MARINA , OLYMPIC PALACE та ін. Тут пропонуються програми лікування гастриту на 7, 14 або 21 день.

Основою терапевтичного лікування в карловарських санаторіях є мінеральні води 12 джерел з різним вмістом вуглекислого газу і температурою від +30 до +72 градусів. Більшість з них використовуються для пиття. Санаторний лікар після обстеження призначить прийом води з того джерела, яке найбільше підходить пацієнту з певним типом гастриту. Вуглекислі, хлоридно-натрієві і хлоридно-гідрокарбонатні води посилюють секрецію шлунка, а гідрокарбонатні і гідрокарбонатно-сульфатні води, навпаки, загальмовують процеси в шлунку. При підвищеній кислотності призначають теплі води, а мінералкою кімнатної температури лікують гастрит зі зниженою кислотністю.

Деякі води застосовуються тільки для бальнеологічних процедур. З карловарской мінералкою роблять вуглекислі, перлинні і інші ванни, її використовують для промивань кишечника і купання в басейні.

У комплексному лікуванні гастриту в санаторіях виконують різні масажі, грязьові ванни і аплікації, лікувальну фізкультуру, електро- і світлолікування. Дієтичне харчування є найважливішою складовою в терапії при гастриті.

Лікування в Словенії

На знаменитому курорті Рогашка Слатіна лікують майже весь спектр захворювань травного тракту, в тому числі гастрити. Тут багато природних джерел з вуглекислої, хлоридно-натрієвої, борово-кислої, залізною водою. У місцевих санаторіях (рекомендуємо Grand Hotel Sava, Grand Hotel Rogaska, Zagreb, Grand Hotel Donat, Alexsander) в питному курсі використовують воду «Донат» з високим вмістом магнію, що має чудовий смак. Вода усуває спазми і хворобливі відчуття, нормалізує моторику шлунку, покращує обмін речовин.

У комплексному лікуванні гастриту на курорті застосовуються різні методики, в тому числі авторські. Поряд з бальнеологічними процедурами пацієнтам призначають різні ванни, масажі, душ Шарко, фізіолікування, світло-, електротерапію.

При надходженні в санаторій кожен хворий проходить обстеження, і протягом всього терміну перебування на курорті він знаходиться під цілодобовим медичним контролем. З ним працюють різні фахівці, включаючи гастроентеролога, терапевта, дієтолога.

Лікування гастриту на курорті Рогашка Слатіна дає можливість ґрунтовно підлікуватися, провести діагностику організму і відмінно відпочити, адже санаторії мають сучасну розвинену інфраструктуру.

Лікування гастриту на курорті Рогашка Слатіна дає можливість ґрунтовно підлікуватися, провести діагностику організму і відмінно відпочити, адже санаторії мають сучасну розвинену інфраструктуру

Лікування в Угорщині

Термальні води угорських курортів Харкань і Хевіз підходять для лікування гастриту і деяких інших захворювань шлунково-кишкового тракту.

У санаторіях Хевиза (рекомендуємо EUROPA FIT , AQUAMARIN , ERZSEBET , DANUBIUS HEALTH SPA RESORT AQUA , AGNES , HOLIDAY CLUB HEVIZ , SPA HOTEL HEVIZ , NaturMed Carbona, DANUBIUS HEALTH SPA RESORT HEVIZ , EUROPA FIT та ін.) сульфатні і гідрокарбонатні води призначають для пиття і купання. Регулярний прийом водних процедур нормалізують діяльність шлунка, знімає запальні процеси в слизовій. У певних випадках лікар може призначити грязьові ванни і аплікації з сульфидного мулу з дна озера Хевіз.

У харканьскіх санаторіях THERMAL HOTEL HARKÁNY , HARKÁNY PSORIASIS CENTRUM , DRAVA HOTEL THERMAL RESORT для лікування гастриту використовують слабосульфідні, гідрокарбонатні і хлоридно-крем'янисті води, що володіють сильним знеболюючим ефектом. Ними наповнюють басейни і купальні, на їх основі готуються лікувальні ванни, знімають спазми і запалення.

Для секторальних аплікацій на курорті Харкань застосовуються сульфідні грязі. У комплексному лікуванні гастриту використовуються масажі, електро-і фізіопроцедури.

Угорські санаторії пропонують широкий спектр оздоровчих послуг у сучасних велнес-центрах. Навіть в рамках 1-2-тижневого курсу лікування гастриту тут можна добре відпочити.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.