Навигация
Реклама
Реклама

Пляж Амато - Путівник по острову Крит, Греція

Перший пляж в Ксерокамбос із західного боку називається Ліманікі (Порт) Амато. Тут формується природна гавань зі спокійним морем, в якій місцеві жителі прішвартовівают свої човни. Це місце вважається хорошим місцем для риболовлі. У Ліманакі є 2-3 дерева, які можуть надати вам тінь, пляж з камінням і піском. Крім того, тут є сколская поверхню, де ви можете залишити вашу човен, хоча є і добра ґрунтова дорога, яка веде в Ліманакі. Звідси починається і дорога, що веде в Агія Іріні.

Слідуючи по дорозі, ведучого від Ліманакі в селище Ксірокамбос, через 100 м ви побачите одну відокремлену бухту з дрібною галькою, недалеко від єдиного будинку в районі і ще однієї невеликої бухти поруч з ним. Це місце називається Лігіяс Лаккос, звідси йде одна кам'яна стежка до пляжу. Пейзаж навколо прекрасний, з величезними скелястими горами позаду вас, тиха гавань справa від вас і три острівця Кавала зліва від вас.

Пейзаж навколо прекрасний, з величезними скелястими горами позаду вас, тиха гавань справa від вас і три острівця Кавала зліва від вас

See in Google Maps

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.