Навигация
Реклама
Реклама

Гавана або Варадеро?

  1. вибираємо крила
  2. Море і пляжі
  3. Про культурну спадщину

Якщо ви вирішили відправитися на острів Свободи, щоб відпочити на карибських пляжах і насолодитися кубинським чарівністю, вам доведеться вирішити, куди летіти: прямим рейсом на один з курортів або в столицю.
У першому випадку найпопулярніший варіант - це Варадеро, де відпочиває велика частина туристів з Росії. Вибираючи пункт призначення, ви будете шукати інформацію, чим відрізняється Гавана від Варадеро, і ми вам в цьому допоможемо.

вибираємо крила

Прямий переліт зі столиці Росії в Гавану або Варадеро займає приблизно однаковий час - 11-12 годин в залежності від того, туди або назад летить літак. В іншому умови перельоту дещо відрізняються:

  • Регулярні прямі рейси до столиці Куби роблять компанії Аерофлот і кубинські авіалінії. Вартість квитка в обидва кінці становить 40 тисяч рублів і вище, залежно від того, наскільки завчасно ви бронюєте переліт.
  • Трохи дешевше вдасться дістатися до столиці острова Свободи з пересадкою в одному з європейських аеропортів. Зазвичай найвигідніші варіанти у Air France - від 35 тис. Рублів за переліт зі стикуванням у Парижі.
  • Якщо ви плануєте самостійну подорож без участі турфірм, дістатися до Варадеро ви зможете лише з пересадками і майже вдвічі дорожче, ніж в Гавану. Найнижчі ціни - у канадських авіаліній, але для того, щоб купити квиток на Air Canada, вам буде потрібно віза Канади. Транзитних зон в аеропортах країни кленового листа немає.
  • Дешевше полетіти в Варадеро ви зможете лише чартером, а тому майже напевно доведеться купувати тур.

Єдиний варіант організувати самостійну подорож в Варадеро і не платити при цьому понад 1000 $ за квитки - летіти до столиці Куби, а потім дістатися з Гавани в Варадеро наземним транспортом.

Море і пляжі

Варадеро і Гавана розташовані на північному узбережжі Куби. Атлантичний океан в цих широтах дуже теплий і купатися ви зможете практично цілий рік. Влітку температура води на пляжах північній частині острова досягає + 28 ° С, а взимку може опускатися до + 20 ° С. Однак, організувати пляжний відпочинок набагато зручніше в Варадеро. Саме там білосніжна смуга піску простяглася більш ніж на 20 км, а готелі, які стоять прямо на березі моря найбільш підходять для безтурботного відпочинку і релаксу.
У Гавані в межах міста пляжів в загальному розумінні цього сенсу немає, якщо не брати до уваги скелястий берег, що тягнеться уздовж набережної. Там зазвичай купаються лише місцеві хлопчаки. Щоб позагоряти на цьому кубинському пляжі, туристам в Гавані доводиться їхати кілька кілометрів на автобусі. Дорога займає близько півгодини, квиток обійдеться в пару євро. Таксі обійдеться на порядок дорожче, але трохи швидше.
Майте на увазі, що особливої ​​інфраструктури гаванські пляжі, на відміну від пляжів Варадеро, не пропонують. Парасольки і лежаки там рідкість, а щоб купити води або коктейль, вам доведеться шукати придорожній магазин або кафе. Зате природних принад в таких місцях хоч відбавляй! Відсутність готелів та інших благ цивілізації дозволяє відчути себе Робінзоном.

Про культурну спадщину

Летіти за багато тисяч кілометрів лише заради пляжного відпочинку мало хто хоче. В якості основного переваги Гавани перед Варадеро, допитливі туристи назвуть велика кількість архітектурних пам'яток. Старий центр столиці Куби занесений ЮНЕСКО в списки Всесвітньої спадщини, а тому екскурсії по місту виявляться приємним доповненням до пляжного відпочинку. Багато летять на Кубу і зовсім заради гаванської колоніальної архітектури, подібної до якої в світі мало, де знайдеш.
У Варадеро милуватися особливо нічим і оглядова екскурсія на курорті на відкритому автобусі займає всього годину. Втім, відпочиваючи на пляжах Варадеро, ви завжди можете купити дводенний тур до Гавани, де познайомитеся з усіма принадами кубинської столиці.

Згорнути текст Згорнути текст

Якщо ви вирішили відправитися на острів Свободи, щоб відпочити на карибських пляжах і насолодитися кубинським чарівністю, вам доведеться вирішити, куди летіти: прямим рейсом на один з курортів або в столицю.
У першому випадку найпопулярніший варіант - це Варадеро, де відпочиває велика частина туристів з Росії. Вибираючи пункт призначення, ви будете шукати інформацію, чим відрізняється Гавана від Варадеро, і ми вам в цьому допоможемо ....

Показати весь текст Показати весь текст

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.