Навигация
Реклама
Реклама

Гавана браун

Родина прабатьків сучасних представників породи Гавана - Сіам (на сьогоднішній день Таїланд) Родина прабатьків сучасних представників породи Гавана - Сіам (на сьогоднішній день Таїланд). У Великобританії Вона з'явилася в 1952 році, де заводчики вивели кішку сіамського типу, але з рівним шоколадним забарвленням. В результаті проведеної селекції отримана порода отримала назву «каштаново-коричнева іноземна». Чи не забагато пізніше цих кішок завезли до Сполучених Штатів, але чому то реєструючи їх під назвою «Гавана-браун» аж до 1973 року, коли Асоціація любителів кішок визнала цю орієнтальну короткошерстну породу. З того часу її стали реєструвати під назвою «каштанова орієнтальна короткошерста».

Існує багато думок чому саме «Гавана-браун», одні кажуть, що це за назвою знаменитих сигар, під колір тютюну з якого і виготовляють їх. Інші стверджують, що назва вийшло від гаванського кролика шерсть якого має чудовий насичений шоколадний колір, як і у кішок породи Гавана. Треті кажуть, що у Великобританії спочатку такий колір називався Гавана. Так це чи ні думаю ми вже не дізнаємося.

Сьогодні ці кішки елегантні і граціозні, є прекрасними верхолазами. Кішка високоногая, тіло досить важке для тваринного такої величини.

У кошенят і молодих кішок є відмітини таббі, з віком зникають, так що виробляється рівномірний інтенсивний коричневе забарвлення. На інтенсивність прояву коричневого кольору можна впливати, справа в тому, що якщо кошенята ростуть в умовах низької температури навколишнього середовища, то колір буде більш насиченим.

Вуха великі, широко і прямо поставлені. Очі мигдалеподібні, колір зелений. Голова довга, невелика, мордочка вузька. Вуса повинні бути коричневими або ліловими, щоб гармоніювати з кольором шерсті. Тіло середньої довжини, рівне. Хвіст середньої довжини і товщини, звужується до кінчика. Лапи овальні, компактні.

Дуже ніжні і люблячі, прив'язуються до своїх господарів, милі і товариські, прекрасно уживаються з усіма членами сім'ї, а також з тваринами Дуже ніжні і люблячі, прив'язуються до своїх господарів, милі і товариські, прекрасно уживаються з усіма членами сім'ї, а також з тваринами. Шукають уваги і можуть, з часом, стати дуже вимогливими до Вас. Цікаві, так що якщо кішка живе в квартирі, де не так багато нового, кішка вимагатиме активних ігор, щоб хоч якось витрачати свою енергію. Любить все нове, відмінною рисою цих кішок є можливість вигулювання їх на повідку (можна вигулювати і представників інших порід, але кішки цієї породи дуже легко привчаються до повідця). Оскільки кішки хороші верхолази, бажано давати можливість лазити по деревах, якщо Ви живете в квартирі бажано придбати спеціальне дерево, якщо в приватному будинку, то кішка сама знайде собі дерево, де буде проводити частину свого часу. Але більшість часу кішки проводять поруч зі своїм господарем, завжди відповідаючи величезною любов'ю на будь-які ласки. Не дивлячись на бажання проводити багато часу з господарем, гавани не нав'язливі, що якісно відрізняє від дійсно прилипливих порід кішок. Кішки прекрасно навчаються і разюче розумні, в виховання такого кошеня труднощів не буде, досить один раз пояснити правила поведінки в будинку і кішка із задоволенням їх прийме.

Особливого догляду не вимагають, досить розчісувати шерсть один раз в тиждень, дивитися за чистотою і здоров'ям очей і вух. Годування повинне бути збалансовано по вітамінах, білках і вуглеводах. Своєчасна вакцинація, дегельмінтизація захистять вашого вихованця від вірусних інфекцій і гельмінтів. Як правило, живуть довго, хворіють рідко.

стандарт

Загальна характеристика: Загальне враження від ідеальної Гавани Браун - середнього розміру кішка з багатим, рясним цвітом вовни і хорошою мускулатурою. Вона відрізняється від інших порід завдяки її відмінною формі голови, кольором вовни, блискучим і виразним очам і великим нахиленим вперед вухам.

Голова: При погляді зверху, голова більше в довжину, ніж в шіріну.Верх голови звужується до закругленою морді з помітним вискер-брейком. Клиноподібна закруглена морда і вискер-брейк - відмітні характеристики породи і повинні бути видні. При огляді в профіль видно помітний стоп на рівні очей. Кінець морди виглядає майже квадратним. Це враження підкреслюється добре розвиненим підборіддям, так що лінія голови в профіль скоріше квадратна, ніж кругла. В ідеалі лінія носа становить перпендикуляр з лінією від мочки носа до кінчика підборіддя. Коти можуть мати більш розвинені щоки і скули, ніж кішки.

Шия: Середньої довжини, пропорційна тілу.

Вуха: Великі, з круглими кінчиками, в основі мають форму чашечки, широко поставлені, але не виділяються, нахилені вперед, що створює насторожене вираз. Покриті всередині і зовні короткою шерстю.

Очі: Овальні за формою, середнього розміру, поставлені широко один від одного, уважні, блискучі і виразні.

Колір очей: будь-який відтінок зеленого, і чим глибше і більш насиченим, тим краще.

Корпус: Корпус середньої довжини, сильний і мускулистий. Коти зазвичай декілька більше, ніж кішки. Загальна гармонійність і пропорційність важливіше, ніж просто розміри. Загальна статура - середнє між приземистим і важким типом і легким і витонченим.

Кінцівки і лапи: Ідеальний постав кінцівок Гавани Браун порівняно високий для тваринного середніх пропорцій тулуба і хвоста. Кінцівки прямі, у кішок - тонкі і витончені, що менш очевидно для більш об'ємних і м'язистих зрілих котів. Задні кінцівки трохи довші за передні, лапи овальні і компактні.

Хвіст: Середньої довжини, в пропорції до тіла, тонкий, не надто широкий в підставі і загострюється на кінчику, але не хлистообразного.

Шерсть: Від середньої (для короткошерстих) довжини до короткої, м'яка, з глянцевим блиском.

Забарвлення: Будь-який насичений відтінок теплого коричневого кольору, що наближається скоріше до червоно-коричневого, ніж до коричнево-чорного. Мочка носа коричнева з рожевим відблиском; подушечки лап - гармонійного рожевого кольору; вуса і брови коричневі, що поєднуються з кольором шерсті. Позволітелен тіньової залишковий малюнок теббі для кошенят і молодих тварин.

Дискваліфікація: Злам хвоста, біла пляма на будь-якій ділянці тіла або медальйон; ні Зелений колір очей; невідповідна стандарту забарвлення вусів, мочки носа або подушечок лап.

Схрещування з іншими породами не допускається.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.