Навигация
Реклама
Реклама

Від прем'єра президенту: Кінотеатр «Гавана» не хочуть віддавати КВН

  1. Кінотеатр «Ударник» стане концертним залом
  2. У Москві створять мережу дешевих кінотеатрів
  3. фото: bigcache

Скандал з кінотеатром «Гавана» продовжує набирати обертів. Нагадаємо, що в честь п'ятдесятиріччя Клубу веселих і кмітливих прем'єр-міністр Росії Володимир Путін пообіцяв президенту КВН Олександру Маслякову передати клубу кінотеатр «Гавана», який зараз орендує ЗАТ «Люксор Интертейнмент».

На жаль компанії-орендаря, що займає кінотеатр вже 11 років, прем'єр не вважав за потрібне дізнатися думку «Люксор Интертейнмент» про майбутній акт передачі. У листі меру Сергію Собяніну орендар просить градоначальника переглянути рішення прем'єра. У записці сказано, що сьогодні «Гавана» є комерційно успішним кінотеатром, який зберігає пільгові ціни для пенсіонерів і студентів, і закривати саме його нелогічно. Один із співвласників «Люксор Интертейнмент» Євген Ленський розповів « Газете.Ру », Що розумніше було б передати КВН один з нефункціонуючих кінотеатрів на кшталт« Бреста »або« Кунцево ».

Компанія займає «Гавану» з 2000 року, з урядом Москви у них укладений договір оренди до 2017 року. Кінозал одним з перших в Росії був обладнаний цифровим кінопроектором, що дозволяє показувати кіно у форматі 3D. За час оренди компанія вклала в «Гавану» близько 1 мільйона доларів. У листі меру орендар також повідомив про те, що компанія хотіла б продовжувати інвестиції в кінозал. У планах у «Люксор Интертейнмент» створення дитячого кіноцентру на місці колишнього казино, що знаходився в будівлі «Гавани».

Скандал з кінотеатром «Гавана» продовжує набирати обертів Кінотеатр «Ударник» стане концертним залом
8 кінотеатрів під відкритим небом
У Москві створять мережу дешевих кінотеатрів

У свою чергу прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що розмови про те, що КВН отримає в дар саме «Гавану», на зустрічі Маслякова, Собяніна і прем'єр-міністра не було. Фотографію «Гавани» показали як приклад приміщення, і не факт, що клубу передадуть саме його.

Сьогодні столичній владі належить 81 кінотеатр, з яких 31 не працює. Відродження занедбаних кінозалів включено до держпрограми «Культура Москви» - на ці цілі мерія планує виділити 19 мільярдів рублів. Як стало відомо зовсім недавно, в наступному році на реконструкцію закриється кінотеатр «Художній»: ремонт триватиме близько двох років, за цей час головного залу повернуть вигляд столітньої давності (кінотеатр запрацював в 1909 році). У майбутньому «Художній» повинен стати головним російським центром кінопрем'єр.

фото: bigcache

НА ОСТАННЬОМУ ДИХАННІ:
нехай КІНОТЕАТРИ
МОСКВИ І ПЕТЕРБУРГУ

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.