Навигация
Реклама
Реклама

Відпочинок на Кубі. Все що потрібно знати про Кубу: клімат, курорти, кухня, віза

Куба займає однойменний острів в Карибському морі, а також кілька невеликих островів по сусідству

Куба займає однойменний острів в Карибському морі, а також кілька невеликих островів по сусідству. На Кубі тепло круглий рік: близько + 20 ° С взимку і +30 ... 35 ° С в літні місяці. Кращий час для відпочинку на Кубі - з грудня по квітень, коли в цій країні закінчується сезон дощів, а літня спека ще не настала. Температура морської води біля берегів Куби не опускається нижче 22 ° С.

Тури на Кубу

Наведено ціни турів на 2 чоловік на 7 ночей з вильотом з Москви

Найвідоміші курорти Куби: Варадеро , Гавана , Ольгин. Пляжі Варадеро входять в число самих чистих у світі, а Гавана цікава своїми визначними пам'ятками (для купання краще вибрати інші курорти).

Є цілих 5 причин поїхати на Кубу

При виборі туру на Кубу пам'ятайте, що місцевий час відстає від московського на 9 годин взимку і на 8 годин влітку. Переліт Москва - Гавана триває близько 12 годин. Також з Москви можна безпосередньо долетіти до Варадеро. Трансфер з аеропорту Гавани до Варадеро займе близько 2 годин. Путівки і ціни ви можете подивитися на нашому сайті.

Авіаквитки на Кубу туди і назад

Наведено ціни квитків на 1 людину з вильотом з Берліна

Валюта Куби - песо, яке складається з 100 сентаво. У листопаді 2015 роки за один песо давали 1 долар. Крім місцевих песо (CUP) на Кубі є ще й туристична валюта CUC (кук / куки). Це конвертована валюта. 1 CUC практично дорівнює 1 євро (2015 рік), а в одному Кука приблизно 22 місцевих песо.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.