Навигация
Реклама
Реклама

8 кращих варіантів бюджетного відпочинку в травні

8 кращих місць для недорогого відпочинку в травні - куди поїхати відпочивати в травні недорого?

Не за горами травневі свята. А це, як мінімум, канікули для кожного робочого людини. Як максимум - повноцінну відпустку.
У цьому році на Першотравень ми відпочиваємо з 1 по 4 число, а на День Перемоги з 9 по 11. А між ними 4 робочих дня. Якщо набрати відгулів, то можна вирушати у відпустку на 11 днів. Якщо такої можливості не буде, то можна просто з користю провести 3 - 4 вихідних дня.

Де економно відпочити навесні? Куди відправиться туристам напередодні літа?

Куди відправиться туристам напередодні літа

 1. У травні гарні екскурсійні тури по Європі
  Найбільш бюджетними будуть напрямки Чехія, Польща та Угорщина. Також непогано буде відвідати Латвію, Литву, Францію і Німеччину. Влітку там нестерпно жарко і оглядати старовинні міста з каменю некомфортно, а взимку в цих країнах холодно. Весна ж наповнює старий світ квітучими рослинами, сонцем, яскравими фарбами і весняним настроєм. Навіть рідкісний дощ не в змозі зіпсувати враження від подорожі.
  Прибалтика в травні зустріне прохолодою. Зате корисний буде свіже морське повітря, а споглядання історичних місць старих міст підніме настрій.

  Вартість травневих турів до Європи:
  • Відпочинок в Чехії на 7 днів скласти приблизно 20 000 руб.
  • Відпочинок в Угорщині на 7 днів - близько 22 000 руб.
  • Польща, як не дивно, обійдеться дорожче - від 30000 руб.
  • Відпочити у Франції можна буде приблизно за 40-50 000 руб.
  • Ціни на подорож по Німеччині приблизно такі ж, як і у Франції.

  Травень деяких країнах - сезон знижок. Тому що основна маса людей вважає за краще відпочивати в літні місяці. Виняток - ті держави, де теж святкують День Перемоги, там на першу половину травня ціни роздувають заздалегідь.

 2. Травневий відпочинок з дітьми в Діснейленді
  Для відпочинку з дітьми рекомендується відвідати Діснейленди Європи - німецький, французький, іспанський та італійський.

  У цих парках розваг можна відпочити за 40 000 - 50 000 руб. за 6 ночей.
 3. Пляжний недорогий відпочинок в травні
  У любителів пляжного відпочинку на початку травня мало вибору. Всі бюджетні тури починаються з середини червня, коли вода прогрівається до оптимальної температури 25-27 градусів С.
  • Жарко в цей час в Таїланді, Індонезії та інших, не менш дорогих, острівних курортах.
  • Єдині економні варіанти - це Туреччина, Єгипет і Туніс. Відпочинок на 7 днів в цих країнах, в кращому випадку, обійдеться в 10 000 руб. Читайте також: Їдемо в відпустку на море - як виглядати надзвичайно?
  • Піклуючись про бюджет, не варто забувати і про рідний Росії. Ви економите, як мінімум на візі, закордонному паспорті, не потрібно оплачувати страховку і турбується за мовний бар'єр. У разі нездужання на батьківщині легше буде знайти ліки. До того ж, набагато зручніше по Росії подорожувати з дітьми.
 4. У травні - це недорогі лікувальні тури на Чорноморське узбережжя і в Крим

  Велика кількість санаторіїв і пансіонатів чекає своїх відвідувачів саме навесні. Свіже морське повітря корисне людям із захворюваннями дихальних шляхів, гори радують око і допомагають підлікувати нерви. З чорноморських курортів люди повертаються відпочили і повними сил.
 5. Хороший варіант бюджетного травневого відпочинку - це круїзи
  Наприклад - круїз по Волзі. Одне подорож дозволяє побачити велику кількість міст, розташованих на самій знаменитій річці Росії. Новгород, Казань, Самара, Астрахань - і це ще не повний список.

  Не потрібно буде витрачатися на проживання в готелі. Ваша каюта завжди з вами, а перед очима будуть пропливати міста і краси рідної країни. У травні практично на все плавання діє знижка приблизно в 20% від річної ціни. Тижневий відпочинок на круїзному лайнері обійдеться в 20 000-30 000 руб.
 6. Травневі недорогі подорожі по містах Росії
  Класичні російські напрямки екскурсійного характеру - Золоте кільце, Санкт Петербург і північні міста.

  Це - живе і відчутне спадщина. Подорожуючи по містах Росії з дітьми, ми виховуємо в них дух патріотизму. Травневі свята як раз створені для того, щоб пізнати історію «в картинках», побувати в древніх і славних місцях Батьківщини.
 7. Травневі недорогі подорожі до Святинь
  Можна взяти тур по святим місцям, здійснити паломництво. Дивеєво, Санаксарський монастир, острів Кижи, Валаам, Соловки і багато іншого.

  За часом такі поїздки можуть зайняти від одного дня до п'яти діб. Ціна паломницьких подорожей коливається від 500 руб. до 20 000 руб.
 8. Активний бюджетний відпочинок в травні
  Любителям активного відпочинку можна порадити Карелію , Алтай, Байкал і курорти Пермського краю. Такий природи більше ніде немає. Ці місця славляться своєю риболовлею, національними забавами та сплавами по буйним річках.

  З усіх російських турів вони - найдорожчі. У травні там можна буде відпочити від 35 000 руб. за 7 днів на одну людину. Але за такий ексклюзив і насичений російський колорит не шкода і заплатити. Це унікальні місця, які користуються попитом навіть у іноземців. А що ж ми, жителі Росії, не побачимо своїх красот?

Травневі свята - це ще одні канікули. Нудно сидіти вдома, коли надається така можливість цікаво відпочити і побачити нові місця!

Опубліковано в рубриці: туризм ;

Кращих місць для недорогого відпочинку в травні - куди поїхати відпочивати в травні недорого?
Де економно відпочити навесні?
Куди відправиться туристам напередодні літа?
А що ж ми, жителі Росії, не побачимо своїх красот?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.