Навигация
Реклама
Реклама

Аеропорт великий, але літати нікуди. Новий Уренгой в числі міст, що мають найбільшу залежність від Москви

Сервіс подорожей OneTwoTrip проаналізував продажу авіаквитків з вильотом з тридцяти найбільших аеропортів РФ і порівняв їх за часткою авіаквитків, які передбачають стикування в Москві. Метою дослідження було виявити міста, транспортна система яких має найбільшу залежність від авіавузла столиці. Першу сходинку в рейтингу міст за найбільшою часткою перельотів через Москву в загальному обсязі продажів зайняв Нижній Новгород. На другому місці опинився Челябінськ, на третьому - Новий Уренгой. У топ-10 рейтингу потрапили ще два міста Тюменського регіону - Тюмень і Сургут.

У 2018 році через Нового Уренгоя зі стикуванням в Москві пасажири найчастіше літали навіть в Санкт-Петербург. Крім того в Сочі, Краснодар, Мінеральні Води, Мінськ, Ростов-на-Дону, Сімферополь, Уфу, Калінінград і Самару. Їх рішення могло бути пов'язано як з відсутністю в розкладі місцевого аеропорту прямих рейсів в потрібний населений пункт, так і суттєвою різницею в ціні між прямим і стикувальним перельотом, відзначають експерти сервісу. Тобто навіть при наявності прямих рейсів, летіти з пересадкою в Москві для жителів газової столиці виходить дешевше і зручніше.

- Висока частка перельотів через Москву з того чи іншого міста говорить про наявність у його жителів незадоволених прямими повітряними зв'язками потреб у перевезенні. В останні роки авіасполучення між регіонами активно розвивається, проте в деяких випадках відсутність прямих рейсів або їх високу вартість варто визнати об'єктивною реальністю, - коментує Леонід Рябоштан, керівник авіанаправленія сервісу OneTwoTrip.

При цьому експерти вважають показовим той факт, що лідерами рейтингу стали великі міста з високими доходами населення. Це говорить про високу потребу їх жителів в повітряних перевезеннях і різноманітною географії поїздок, для забезпечення якої пасажири використовують стикувальні рейси.

Варто зазначити, що можливостями аеропорту Нового Уренгоя користуються не тільки жителі газової столиці округу, а й інших населених пунктів.


Рейтинг новини:
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.