Навигация
Реклама
Реклама

ЯХТ-КЛУБ "Сімеїз" Яхт-клуб в Сімеїзі, база відпочинку для всієї родини! Готель біля моря!

Відпочинок в Сімеїзі - заряд енергії на весь рік!

Відпочинок в Криму сім'єю   - краще, що можна придумати Відпочинок в Криму сім'єю - краще, що можна придумати! Південний берег приваблює туристів чудовими пейзажами і неймовірно чистим повітрям, тут відпочивають не тільки тілом, а й душею. Сімеїз - казковий куточок природи, розташований у відрогів знаменитої гори Кішки на самому березі моря. У 20 км від нього знаходиться зоряний курорт Ялта. У Сімеїзі вас зустріне химерний лабіринт изгибающихся середньовічних вуличок, кристально чисте повітря і, звичайно ж, містика Стародавнього Криму, що таїться в комплексі дольменів на горі Кішці. У цьому чарівному місці і знаходиться наш готель біля моря. База відпочинку «Яхт Клуб» була створена, щоб зробити ваше проведення часу на ПБК безтурботним, яскравим і незабутнім.

Відпочити в Сімеїзі цікаво кожному

Сімеїз - це соковита пестить погляд зелень, прохолода свіжого вітру, що пом'якшує полуденну спеку, а також пестять морські хвилі, обрамлені мальовничими скелями Сімеїз - це соковита пестить погляд зелень, прохолода свіжого вітру, що пом'якшує полуденну спеку, а також пестять морські хвилі, обрамлені мальовничими скелями. Селище захищений від холодних вітрів завдяки горам, найпопулярніші з яких - Панеа, Лебедине крило, Дива і Кішка. Відпочинок в Сімеїзі 2017 доведеться до душі кожному. У вашому розпорядженні сучасний аквапарк, а також найчистіші галькові пляжі, найпотрібніші зі яких розташовані у Голубій Затоці і біля підніжжя загадкової Кішки. Тут є все для комфортного відпочинку - роздягальні, душові, кафе, а також запальні нічні дискотеки. Наша база відпочинку розташована на набережній, в 20-ти метрах від моря. Тому ви зможете вдосталь насолодитися всією інфраструктурою курортного селища. Сімеїз припаде до душі і любителям відокремленого відпочинку, які зможуть порадувати себе тишею і спокоєм на дикому пляжі, оточеному чарівними гірськими вершинами Ай-Петрі, Ат-Баш, а також кручами Нішан-кая і Чака-тиш. А ось цінителі архітектури обов'язково повинні відвідати віллу «Мрія» в псевдомавританському стилі і дачу Сельба, що має свою романтичну і трагічну історію.

Сімеїз 2017 готовий прийняти вас!

Подорож на ПБК - кращий спосіб гідно провести відпустку Подорож на ПБК - кращий спосіб гідно провести відпустку. Сімеїз готовий прийняти вас в будь-який час року завдяки рівномірному доброчинного клімату. Наша база відпочинку чекає вас з розпростертими обіймами 12 місяців в році. Привітний персонал готелю «Яхт Клуб» зробить все за вас, щоб максимально полегшити відпочинок. Південний берег Криму 2017 - це те, що перетворить ваш відпустку в вихор позитиву, радості і веселощів!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.