Навигация
Реклама
Реклама

Де краще відпочити в Чорногорії. Куди поїхати в Чорногорії?

  1. Незвичайність - відмінна риса відпочинку в Монтенегро
  2. Відпочинок в Чорногорії: вибирай за потребами
  3. Фотографії відпочинку в Чорногорії


Туристи, що побували колись на відпочинку в Югославії і вирішили провести свою відпустку в Чорногорії (ця країна - частина канула в лету Югославії), будуть невимовно здивовані. І не без причини. Ця маленька і юна країна (незалежність була отримана тільки в 2006 році), з депресивного регіону колишньої Югославії перетворилася на найбільше і популярне місце для туризму і відпочинку. І якщо запитати туристів, хоча б раз побували в цьому надзвичайно красивому краї, де краще відпочивати в Чорногорії, різноманітність відповідей вразить. Це і справді досить складне питання. Що краще - море чи гори, величезні сосни або оливкові гаї, затоки і бухти або бурхливі річки? Кожен турист в Чорногорії може отримати саме той відпочинок, який йому найбільше до душі.

Незвичайність - відмінна риса відпочинку в Монтенегро

Унікальною є сама територія Чорногорії. Її умовно можна розділити на три зони - прибережну, центральну і східну з її засніженими гірськими вершинами. В якій ще країні світу можна влітку позасмагати на пляжі, а після обіду відправитися на горонолижний курорт? У Чорногорії можна. З кожним роком привабливість цієї країни-курорту для любителів пляжного відпочинку стає все більш очевидною.

Відпочинок в Чорногорії: вибирай за потребами

  • Одним з найпопулярніших міст-курортів по праву вважається Будва. Це місце чудово підійде для молоді. Адже місто славиться своєю вируючим нічним життям в численних барах, ресторанах, дискотеках, клубах.
  • Городок Котор - для любителів спокійного відпочинку всією сім'єю і шанувальників екскурсійних програм. Це місце, мабуть, чемпіон по визначних пам'ятках. Та й ціни тут досить демократичні.
  • Тим, кого не приваблює старина, але хто любить спорт і активних відпочинок, слід направитися в Бечічі - місто з найсучаснішими будівлями в Чорногорії.
  • Любителям розкоші і комфорту треба неодмінно відвідати Святий Стефан. Раніше він був фортом, покликаним захищати узбережжя від нападу піратів. При повністю збереглися зовнішніх архітектурних формах, його приміщення перетворені в фешенебельні готелі, здатні догодити найвимогливіший смак.
  • Модними в останні роки стають гірськолижні курорти Чорногорії, наприклад, Колашин або Жаляк.

Є в Чорногорії і місця для любителів повного злиття з природою без особливих умовностей: країна славиться своїми нудистськими пляжами. У деяких містечках (наприклад, на острові Ада Бояна) оголеним можна здатися не тільки на пляжі, але в будь-якому громадському місці - в ресторані, на спортивному майданчику, тенісному корті.


Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 11.06.2014

Фотографії відпочинку в Чорногорії

Популярні статті


Відео


Чорногорія Інша відео про Чорногорію

Що краще - море чи гори, величезні сосни або оливкові гаї, затоки і бухти або бурхливі річки?
В якій ще країні світу можна влітку позасмагати на пляжі, а після обіду відправитися на горонолижний курорт?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.