Навигация
Реклама
Реклама

Де найкращий відпочинок з дітьми?

На питання "WELCOME TO THE WORLD"
Відповіла генеральний директор
Компанії «ПОДОРОЖ З ДИТИНОЮ»
Римма Янушкевич.

Де найкращий відпочинок з дітьми взимку?

На це питання однозначно відповісти не можна .... Пізня осінь і зима - складний сезон в туризмі. Вибрати країну для подорожі з дитиною особливо проблематично. Наприклад, Швеція. Прекрасна скандинавська країна, багато цікавого для дітей. Але в цей період там дуже погана погода. Якщо дитина не міцний в плані здоров'я, то, швидше за все, додому повернеться застудженим.

Може, в такому випадку, краще поїхати в жаркі країни?

Навіть дорослій людині далеко не завжди рекомендується міняти клімат. Але кожна ситуація, звичайно ж, індивідуальна. Якщо дитина не болючий, якщо він досвідчений мандрівник, якщо батьки знають його реакцію на такі зміни, то немає приводу відмовляти собі в задоволенні. Якщо ж малюк часто хворіє, а досвіду поїздок мало або взагалі немає, то їхати з зими в літо не варто. Особливо на курорти, де вологий клімат, наприклад, в Таїланд. Тим, хто неодмінно вирішив поїхати, ми рекомендуємо тури в країни з сухим кліматом. Це, наприклад, Єгипет, Емірати, в певний період часу - Мальдіви.

А в Єгипет з дітьми Ви рекомендуєте їхати?

В Єгипті сухий клімат і є непогані курорти для відпочинку з дітьми . При бажанні можна знайти хорошу няню, навіть російськомовну. Там є готелі з прекрасними дитячими клубами, з якісним харчуванням. Але є деякі проблеми з санітарними умовами та медичною допомогою. Якщо дитина перший раз їде на море, якщо він маленький - до трьох років - то Єгипет небажаний. Ми щотижня оновлюємо інформацію станом єгипетських готелів, з якими працюємо. Побоюємося, що з'являться якісь інфекції або проблеми з харчуванням. Доводиться дотримуватися таких методів роботи - постійно контролювати якість.

Яка альтернатива Єгипту?

Найближчою альтернативою Єгипту щодо перельоту і кліматичних умов є Емірати. Там умови для дітей краще і клімат також не викликає заперечень. Але тільки в тому випадку, якщо дитина один. Якщо дітей двоє, то поїздка обходиться занадто дорого. Умови готелів такі, що розміщення 2 + 2 виявляється, мало не в два рази дорожче, ніж 2 + 1. таким чином, за два тижні відпочинку сім'ї з чотирьох осіб доведеться заплатити 7-8 тисяч доларів.

А екзотичні курорти привабливі для сімейного відпочинку?

Ми рекомендуємо сім'ям відвідати Мальдіви, Балі, Гоа, Таїланд Ми рекомендуємо сім'ям відвідати Мальдіви, Балі, Гоа, Таїланд. Плюс полягає в тому, що тут багато цікавого для дітей. Але в Таїланді і на Балі можуть виникнути серйозні проблеми зі зміною клімату, особливо в зимовий час. В цьому плані дуже привабливі Мальдіви, де з листопада по березень сухий клімат. Сюди можна рекомендувати їхати сім'ями з дітьми від 5 років. Крім того, Мальдіви унікальне місце, де природна чистота. Не треба боятися, що дитина побіжить і настане на якусь гидоту - немає ні змій ні павуків. Але дитина тут «коштує дорого», доплата іноді досягає 80% від вартості туру на дорослого. При цьому умови для малюків створені далеко не у всіх готелях. Лише деякий обладнані дитячими майданчиками. Тільки в одному є дитячий клуб, і, природно, не російською мовою. Так що за розвагами на Мальдіви їхати не варто - готелів з гірками, клубами там немає. Тільки чудова природа.

А Гоа?

На Гоа кліматичні умови також досить сприятливі. Але тут передбачається більш бурхливий, більш активний відпочинок, ніж на Мальдівах, - екскурсії, розваги, спілкування. Доплата за дитину поменше - відсотків 30. для багатьох привабливо те, що Гоа знаходиться в нижньому ціновому сегменті, а не в верхньому - як Мальдіви.

Чи можна порадити батькам брати дітей на гірськолижний курорти?

Якщо дорослим цікавий гірськолижний спорт, то вони обов'язково поїдуть. І вони не питають нас, взяти дитину. Вони запитують, де кращий відпочинок з дітьми - тобто, яким чином і куди поїхати, щоб дитині було зручно. Слід враховувати, що багато гірськолижних курортів не пристосовані для дитячого відпочинку. Там немає умов для навчання дітей катанню і немає ніяких розваг. А якщо батьки припускають, що дитина буде вчитися кататися, то потрібні хороші гірськолижні школи. Бажано, щоб були спеціальні дитячі снігові атракціони. На таких атракціонах маса цікавого для малюків - від гумових іграшок до виліплених зі снігу динозаврів.

В яких країнах є гірськолижні курорти, орієнтовані на дітей?

Такі курорти є в Австрії, Фінляндії, Швеції. Але Австрія приваблива ще й своїми погодними умовами. Тут сонячно навіть взимку. Ще одна перевага - якісна європейська їжа: дитину не страшно годувати в будь-якому кафе. Австрійці дуже добре ставляться до сімей з дітьми. Створені всі умови для комфортного відпочинку, навіть спеціалізовані кіндер-готелі. Сюди можна привезти однорічної дитини - і не буде ніяких проблем. У кіндер-готелях є теплі басейни з маленькими горочки, спеціальне дитяче меню, бейбіфони - відеомагнітофони, за якими можна спостерігати за тим, що робить дитина в іншій кімнаті. Є дитячі майданчики, дитячі кімнати - окремо для маленьких дітей і окремо для тих, хто постарше. Але це досить дороге задоволення. Хороший кіндер-готель, якщо брати в пікову дату, може коштувати в добу до 400 євро за номер на сім'ю. Є дешевші варіанти готелів цієї ж системи - за 250-300 євро на добу.

А крім гір і моря, куди можна поїхати сім'єю?

Альтернатива жарким країнам і гірськолижним курортам - міські тури, відвідування цікавих місць. Ми рекомендуємо Стокгольм, Гельсінкі, Берліна, Цюріх, Париж, Прагу, Мюнхен. Лондон для дітей постарше - четвертий-п'ятий клас. Можна з'їздити до Швейцарії, в Цюріх - це міста не із'езжена нашими туристами. Варто відвідати прекрасний швейцарський зоопарк, один з кращих в Європі. Менше року тому тут був створений незвично цікавий центр для дітей до 12 років - в перекладі його назва означає «Грай та вивчай». Там же є центр для дітей від 12 років і для дорослих - «Загадки цивілізації». В основному, поїздки з дітьми - це індивідуальні тури. Люди хочуть подорожувати - два дня провести у величезному місті, три - в іншому. Ми не рекомендуємо більше трьох змін готелів, курортів або міст. Інакше це може серйозно втомити дитини. Планувати маршрути по двом-трьом містам має сенс, якщо дитині більше 6 років. Він уже має бути організованим, що не вередувати: «мама, не хочу в цьому готелі залишатися!». Неодмінно треба, щоб у малюка в цій поїздці були яскраві враження. Він може витримати Ейфелеву вежу, Лувр, але тільки в тому випадку, якщо потім обов'язково буде щось на зразок Діснейленду або аквапарку. Чисто екскурсійні тури ми рекомендуємо дітям від 8 років.

Розвинена чи сфера відпочинку для батьків з дітьми в Підмосков'ї?

У Підмосков'ї всього кілька пансіонатів високого рівня, де добре розвинені подібні послуги. Є басейни з гірками, прекрасна анімація, спеціальне дитяче меню. Зараз з'явився новий пансіонат такого типу. Крім того, є кілька недорогих будинків відпочинку, які орієнтовані на батьків з дітьми. Але при цьому абсолютно очевидний недолік пропозицій по Підмосков'ї. Ті кілька якісних пансіонатів, які існують, ведуть нерозумну цінову політику. Тобто вона розумна, але тільки для них. Рівень цін занадто високий, і такий відпочинок не доступний для звичайних сімей. На жаль, зараз за нашими даними на один пансіонат не перебуває у процесі будівництва. Є якісь проекти, зачатки, але будівництва як такого немає.

Чи вдасться Вам якось вплинути на розвиток сервісу в області дитячого відпочинку?

Так. Наприклад, коли ми почали працювати в Анапі три роки тому, дитячих ліжечок там не було в помині. Питання «Чи є в пансіонаті дитяче ліжечко» ставив людей в глухий кут. Притому, що це спочатку дитячий курорт. А малюки до трьох років пропонувалося розміщувати або без місця і без харчування, або платити за них як за дорослих. Зі знижкою буквально 20-30 відсотків. Поступово нам вдалося змінити ситуацію. У кілька пансіонатів ми поставили дитячі ліжечка. У нинішньому році був відкритий пансіонат «Рів'єра», який орієнтований саме на сімейний відпочинок з дітьми. У цьому пансіонаті є непогана клубна анімація, в тому числі дитяча. Створена спеціальна система харчування - зовсім домашня: сирники, млинчики, фрикадельки ... Ми поставили туди свій бейбі-комплекти: ванночки, ліжечка, стільчики для годування і коляски. Таким чином були створені всі умови для комфортного сімейного відпочинку.

Як Ви вважаєте, чи потрібно серйозно ставитися до проблеми відпочинку з дітьми?

Так, і звичайно люди до цієї проблеми дуже серйозно ставляться. Адже діти - найважливіше на світі. Батьки завжди турбуються, як і куди з ними їхати. Але якщо їм пропонують варіанти, які продумані до дрібниць, то побоювань ставати менше.

Може, в такому випадку, краще поїхати в жаркі країни?
А в Єгипет з дітьми Ви рекомендуєте їхати?
Яка альтернатива Єгипту?
А екзотичні курорти привабливі для сімейного відпочинку?
А Гоа?
Чи можна порадити батькам брати дітей на гірськолижний курорти?
В яких країнах є гірськолижні курорти, орієнтовані на дітей?
А крім гір і моря, куди можна поїхати сім'єю?
Розвинена чи сфера відпочинку для батьків з дітьми в Підмосков'ї?
Чи вдасться Вам якось вплинути на розвиток сервісу в області дитячого відпочинку?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.