Навигация
Реклама
Реклама

Де в Криму чисте море у вересні

На цікавить наших читачів питання «Де в Криму чисте море у вересні» відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру» Питання:

Хочу вивезти маму до Криму, до моря, в вересні. Підкажіть, будь ласка, на якому курорті буде саме прозоре і незабруднене море?

01.08.2018 vitalyyatsenkov


На цікавить наших читачів питання «Де в Криму чисте море у вересні» відповідає редакція сайту «В Отпуск

Вересня частини називають четвертим місяцем літа в Криму. Тут починається оксамитовий сезон, під час якого всі ще можна купатися. Де в цей період буде найчистіше море?

У вересні температура води у кримських берегів трохи знижується і тримається на позначці в +20 градусів. Вчені стверджують, що вона не підходить для розмноження шкідливих бактерій, тому море буде набагато чистіше, ніж спекотним літом.

Очисні споруди розташовані у багатьох кримських курортів. Правда, добре справляються зі своїми обов'язками лише деякі: вони знаходяться в Алушті , Ялті , Саках і Євпаторії .

Є в Криму унікальні місця, поруч з якими немає взагалі великих населених пунктів і промислових підприємств, а значить, в воду не зливаються нечистоти. Це мис Тарханкут на західному узбережжі півострова і миси Чауда і Опук на південно-східному березі. Тут біля берега можна побачити дельфінів, які приходять за косяками риб, що віддають перевагу тільки чисту воду.

Недалеко від мису Тарханкут розташовується селище Оленівка, де можна виявити саме затьмарена море в Криму. Поруч немає річок, що впадають в море, та й хвилі сприяють переміщенню сміття в інше місце. Пляжі з сірим піском можуть призвести непривабливе враження, але прозорість моря переважує усіма «мінуси» відпочинку в цьому селищі.

Підкажіть, будь ласка, на якому курорті буде саме прозоре і незабруднене море?
Де в цей період буде найчистіше море?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.