Навигация
Реклама
Реклама

Де в Празі купити люстру? на порталі Паблік Тревел Володимир

Де в Празі купити люстру?

Якщо ви роздумуєте над тим, де купити люстру в Празі, то, швидше за все, вас цікавить саме люстра з кришталю, а не якась звичайна люстра, яку можна купити в Росії.

Мрія будь-якої господині - кришталева люстра з Чехії. Такі розлогі, немов крижані, прикраси важать в концертних залах, музеях і квартирах тих, хто любить і цінує класику в інтер'єрі. Така красуня стане відмінною прикрасою будь-якого приміщення і стане джерелом не тільки світла і тепла, але і натхнення. Якщо ви зважитеся привезти з поїздки додому кришталеву люстру з Праги, ви привезете тепло і енергію надр Чехії.

Якщо ви хочете купити люстру в Празі, то вам краще спочатку подумати про те, як ви її будете перевозити, адже кришталь є досить крихким матеріалом.

Де в Празі купити люстру?

Будемо думати, що ви подбаєте про те, щоб куплена люстра дісталася до будинку в цілості й схоронності.

Де в Празі купити люстру?

Де ж тоді купити люстру в Празі?

У Празі отримають своє і ті, яких більше ніж пам'ятники цікавлять покупки.

Весь колір празького модного шопінгу зосереджений на Паризькому бульварі (Parizska) в районі Прага 1. Тиха, тінистий і дуже пряма на відміну від безлічі старопражскіх провулків, ця вулиця виходить з одного боку на набережну річки Влтави, а з іншого - прямо на Староместкой площа.

По обидва її боки розташовані філії найвідоміших модних бутиків, великі універмаги і розкішні парфумерні та ювелірні магазини. Там Ви знайдете безліч антикварних магазинів, художніх галерей і магазинчиків, що пропонують традиційні чеські вироби. Вулиця застовпила за собою звання найгламурнішій, дорогою і престижною в місті, тому нові магазини фешн-будинків, які раніше не були присутні в Празі, відкриваються саме на Паризькому бульварі.

Чеські ж модельєри Паризького бульвару цураються і відкривають свої резиденції на інших вулицях в околицях Староместкой площі.

Магазини простіше зосереджені навколо іншої головній площі Праги - Вацлавській. На неї виходять вітрини Marks & Spencer, C & A, Debenhams. На розі Mustek продаються речі молодіжних марок - Clockhouse, Kenvelo, H & M, New Yorker. З протилежного боку на той же Mustek, прямо біля виходу з метро, дивиться палац чеської взуття Bata. Велику споруду в кілька поверхів, де легко заплутатися в різноманітті асортименту. Серед продавців-консультантів багато вихідців з російської, української та білоруської глибинки, так що процес покупок виходить зовсім «домашнім».

Від Mustek відходить ще один торговий пішохідний бульвар - Na Prikope. Тут зосереджений стандартний набір, характерний для будь-якого європейського міста - всюдисущий Mango, Zara, Benetton, Promod, Lacoste.

Любителям робити покупки у великих торгових центрах доведеться скористатися таксі або метро, оскільки вони знаходяться досить далеко від старого міста. Наприклад, торговий центр Novy Smichov (Новий Сміхов) розташований в районі Прага 5, на лівому березі Влтави, а молл Florra - в районі Прага 3.

Головною принадою для росіян в Чехії вважається богемский і мозерского кришталь. У багатьох наших співвітчизників ще з радянських часів збереглося уявлення про чеському склі як атрибуті розкоші, необхідному в пристойному будинку. Чехи про це знають і активно заманюють російськомовних туристів в магазини скляних фабрик. Вважається, що на відміну від звичайних магазинів, де зустрічається багато підробок під кришталь, фабрики гарантують якість свого товару. Але виграти в ціні не вдасться - і в сумнівному магазині, і на фабриці за набори келихів, люстри і бра просять чималі суми.

Решта від закупи дорогоцінного скла гроші можна витратити на інші предмети чеської національної гордості - сережки, намиста, кільця, браслети з гранатів. При покупці таких ювелірних виробів не варто втрачати пильності - аж надто великий ризик придбати підробку. Майте на увазі, що справжній чеський камінь дуже невеликий - розмірів від трьох до п'яти міліметрів, а благородство походження повинен засвідчувати відповідний сертифікат.

Вважається, що на відміну порівняно дешеві музичні диски - перш за все класика - і книги, з яких на особливу увагу заслуговують чудові монографії з мистецтва та фотоальбоми. Бібліофіли можуть іноді зробити дуже цінне придбання в численних букіністичних магазинах.

Найпростіший, недорогий і популярний чеський сувенір - алкогольний. Не доводиться сумніватися в подліннності і якості місцевого пива, лікеру «Бехеровка», настоянки «Фернет», горілки «Сливовиця» і абсенту.

Крім спиртного добре привезти звідси коробку карловарських вафель, які роблять з різними начинками - шоколадної, ванільною, яблучної, горіхової і т.д. Ці вафлі сильно скрашують досить одноманітне життя туристів в Карлових Варах. Запивати вафлі прийнято цілющою водою з джерел.

Ринок. Овочі та сувеніри можна купити на вулиці Havelska, між Вацлавській площею і Староміської площею.

Незважаючи на те, що ціни на ринках і в магазинах поза центральній частині Праги є досить низькими, рекомендуємо все ж трохи переплатити і купити люстру в одному з відомих магазинів кришталю, які розташовані недалеко від Староміської або Вацлавській площі.

Де в Празі купити люстру?

У таких магазинах продаються виключно якісні вироби з кришталю.

Де в Празі купити люстру?

Крім того, тут обов'язково подбають про те, щоб добре упакувати куплену люстру для транспортування.

Де в Празі купити люстру?

Де в Празі купити люстру?
Де в Празі купити люстру?
Де в Празі купити люстру?
Де ж тоді купити люстру в Празі?
Де в Празі купити люстру?
Де в Празі купити люстру?
Де в Празі купити люстру?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.