Навигация
Реклама
Реклама

Де відпочити з дітьми влітку 2019 Росії

 1. Подорож на Алтай
 2. Поїздка з дітьми на Чорне море
 3. Сочі
 4. Анапа
 5. Геленджик
 6. Відпочинок з дітьми на Азовському морі
 7. Єйськ
 8. селище Кучугури
 9. Станиця Голубіцкая
 10. кримські канікули
 11. Запитайте у дитини

З настанням літа у всіх навчальних закладах наступають тривалі канікули. Більшість батьків докладають масу зусиль, щоб дитина відпочила, набрався сил і розширив кругозір за час літнього відпочинку.

У Росії існує чимало місць, де провести канікули дітям буде цікаво і корисно для здоров'я.

Де відпочити влітку, не виїжджаючи за межі країни, з дітьми недорого? Вибір напрямків досить великий і різноманітний. Організувати для хлопчиків і дівчаток різного віку цікаве дозвілля можна навіть при скромних матеріальних можливостях.

Організувати для хлопчиків і дівчаток різного віку цікаве дозвілля можна навіть при скромних матеріальних можливостях

Подорож на Алтай

Де можна відпочити влітку в незвичайній обстановці з дітьми? Покажіть підростаючому поколінню всю красу російської природи - організуйте тур на Алтай.

З хлопчиками і дівчатками підліткового віку можна сміливо зайняти дозвілля пішим туризмом, підкорити гірські піки, відправитися на прогулянку на коні, побродити по мальовничих ущелинах і вивчити природні печери в величних скелях З хлопчиками і дівчатками підліткового віку можна сміливо зайняти дозвілля пішим туризмом, підкорити гірські піки, відправитися на прогулянку на коні, побродити по мальовничих ущелинах і вивчити природні печери в величних скелях.

Хлопці від 6 років можуть нарівні з дорослими взяти участь в туристичних прогулянках і сплавах базового рівня по бурхливих гірських річечка.

Бірюзові озера, красиві гірські хребти, зелені долини - від величі природи маленькі туристи будуть в повному захваті. Вони зможуть поплавати в теплому Манжерокском озері, відправитися в плавання по Катуні, побачити Камишлінського водоспад і Телецкое озеро. Відправитися в подорож можна дикунами, зупинившись в наметовому містечку, або поєднати відпочинок з оздоровленням на курорті Белокуриха, де для лікування використовують мінеральні і прісні води, а також цілющі грязі.

Відправитися в подорож можна дикунами, зупинившись в наметовому містечку, або поєднати відпочинок з оздоровленням на курорті Белокуриха, де для лікування використовують мінеральні і прісні води, а також цілющі грязі

Хлопці шкільного віку будуть захоплені прогулянкою в екстрим-парк, що знаходиться в селищі Уст-Сема. Тут прямо в сосновому бору облаштована смуга перешкод на висоті 6 м. Разом з інструкторами дитина зможе спробувати свої сили і пройти по маршрутах різних рівнів складності.

Поїздка з дітьми на Чорне море

Де відпочити влітку 2019 року зі дітьми різного віку на море? Зробивши вибір на користь курортів чорноморського узбережжя Краснодарського краю, ви не пошкодуєте.

Традиційно, високий сезон тут припадає на липень і серпень, але туристи починають з'їжджатися на узбережжі вже в кінці травня або початку червня Традиційно, високий сезон тут припадає на липень і серпень, але туристи починають з'їжджатися на узбережжі вже в кінці травня або початку червня.

Чудова погода без опадів, найчистіші пляжі і тепле Чорне море, велика кількість свіжих овочів і фруктів, шикарні можливості для поєднання дозвільного відпочинку та оздоровлення - це далеко не всі переваги, які очікують великих і маленьких мандрівників, які вирішили провести літні канікули на благодатній землі Краснодарського краю.

Сочі

Де відпочити на Чорному морі з дитиною влітку 2019 роки? Сочі - динамічне місто, де обов'язково варто побувати хоча б раз у житті. Ще з радянських часів Сочі вважався елітним курортом, куди звичайній людині було досить важко потрапити. Сьогодні це місто хоч і залишився досить дорогим, проте цілком доступний для проведення літнього сімейного відпочинку з дітьми.

Тут знайдуться цікаві заняття для дітей різного віку. Вони обов'язково повинні досліджувати всі навколо і звернути увагу на наступні об'єкти:

 • новий Сочі-парк, де є атракціони різної тематики, ігрові майданчики, дельфінарій;
 • найбільший акваріум країни, де зібрані різні мешканці Азовського і Чорного морів, а також екзотичні представники підводного світу - Sochi Discovery World Aqvarium;
 • парк культури та відпочинку «Рів'єра»;
 • аквапарки «АкваЛоо», «Маяк», «Наутілус», «Морська Зірка»;
 • парк SkyPark, розташований в Охтирському ущелині, де хлопці зможуть пройтися по найдовшому в світі підвісному мосту, а найсміливіші підлітки спробують банджі-джампінг.

новий Сочі-парк, де є атракціони різної тематики, ігрові майданчики, дельфінарій;  найбільший акваріум країни, де зібрані різні мешканці Азовського і Чорного морів, а також екзотичні представники підводного світу - Sochi Discovery World Aqvarium;  парк культури та відпочинку «Рів'єра»;  аквапарки «АкваЛоо», «Маяк», «Наутілус», «Морська Зірка»;  парк SkyPark, розташований в Охтирському ущелині, де хлопці зможуть пройтися по найдовшому в світі підвісному мосту, а найсміливіші підлітки спробують банджі-джампінг

У Сочі варто поїхати і для екскурсії по Олімпійським об'єктів, зведеним до Сочинської Зимової Олімпіади.

Анапа

Ще один чорноморський курорт, полонить неглибоким морем, відмінним кліматом і сухий сонячною погодою. Задумалися, де відпочити влітку 2019 року зі дітьми недорого і без зайвого клопоту? Сонячна Анапа з травня по вересень рада всім юним і дорослим відпочиваючим!

У місто-курорт їдуть мандрівники, які бажають відпочити добре, але економно У місто-курорт їдуть мандрівники, які бажають відпочити добре, але економно. Тут багато варіантів для розміщення: можна жити і в дорогих апартаментах, і в доступних за вартістю готелях, і в санаторіях, що пропонують широкий вибір оздоровчих процедур, і в бюджетних гостьових будинках в приватному секторі практично на березі моря.

Розважальна інфраструктура Анапи орієнтована на маленьких туристів. Тут три аквапарки значних розмірів, для наймолодших працює аквапарк «Осьминожек». Неймовірні враження отримають діти в дельфінаріях: «Немо» знаходиться в центрі Анапи поруч з однойменною океанаріумом, а іншому розташувався прямо в морській акваторії в Великому Утрише.

Рекомендуємо хлопцям і дівчатам відвідати також крокодилячу ферму, океанаріум, парки «Сонячний острів» і «Хоробре серце» - нудьгувати буде ніколи!

Геленджик

Це невелике містечко славиться найчистішими пляжами і красивою природою. Сюди варто приїхати разом з дітками, щоб помилуватися бурхливою, схожою на тропічну, рослинністю, навколишнього територію курорту, і відвідати найцікавіші розважальні об'єкти:

 • парк «Місто Казок»;
 • аквапарки «Бегемот», «Дельфін», «Золота бухта»;
 • прокотитися по канатній дорозі, з висоти пташиного польоту милуючись красою Геленджика.

Відпочинок з дітьми на Азовському морі

Про азовських курортах ви напевно чули багато інформації. Однак, вирушаючи сюди з маленькими туристами, на них доведеться подивитися свіжим поглядом.

Азовське море замість закордонних узбереж рекомендують відвідати навіть педіатри Азовське море замість закордонних узбереж рекомендують відвідати навіть педіатри.

Тут прекрасний клімат, що дозволяє оздоровити органи дихання і зміцнити імунітет, а купання в морських водах, в унікальному складі яких переважає йод, є відмінною профілактикою захворювань ендокринної системи. Де відпочити на Приазов'ї з дітьми влітку, щоб канікули запам'яталися тільки з позитивного боку і пішли на користь хлопцям?

Єйськ

Великий місто має всі необхідні благами, що гарантують насичений відпочинок для дітей. Це недорогий курорт, який приваблює помірними цінами і просторими піщаними пляжами. Температура води в морі вже в червні прогрівається до +23 градусів, вхід з берега в прибережну акваторію пологий і дрібний, що дозволяє батькам не турбуватися про безпеку дітей.

В Єйську прекрасно розвинена розважальна інфраструктура. Тут до послуг відпочиваючих запропоновані:

 • дельфінарій;
 • аквапарк;
 • океанаріум;
 • Крокодиловий каньйон;
 • міський парк з атракціонами.

Єйськ вважається одним з кращих курортів для сімейного відпочинку на Приазов'ї.

селище Кучугури

Ще один відповідний курорт для відпустки в колі сім'ї. У Кучугурах відмінний пляж, а всього в 3 км від селища розташований грязьовий вулкан, вхід на територію якого вільний.

Для дітей працює парк з атракціонами, а також влаштовуються екскурсії в Долину лотосів.

Станиця Голубіцкая

Саме відповідне місце для проведення літніх канікул з маленькими дітьми.

У Голубіцкой завжди спокійно і тихо, адже тут практично відсутні розважальні центри, які могли б залучити молодь У Голубіцкой завжди спокійно і тихо, адже тут практично відсутні розважальні центри, які могли б залучити молодь.

У станиці воліють відпочивати сім'ї, метою відпочинку яких є оздоровлення.

Батьки зможуть прийняти грязьові ванни в Голубицький озері, розташованому прямо на березі моря, а діти отримають справжнє задоволення від пляжних забав і купання на теплому мілководді.

кримські канікули

Крим - одне з найбільш затребуваних туристичних напрямків у жителів нашої країни. Де відпочити влітку також захоплююче і насичено з дітьми як не в Росії?

Найбільш придатними для канікул з дитиною названі такі кримські міста:

 • Ялта, де чекає на відвідувачів Ластівчине гніздо;
 • Євпаторія - унікальне місце, де знаходиться славнозвісний дитячий табір «Артек»;
 • Феодосія, вражаюча пам'ятками;
 • місто-герой Севастополь.

Тут просторі пляжні території, покриті галькою і піском, прозоре Чорне море, п'янкий повітря, насичене фітонцидами і морськими солями.

Відпочивати в Криму корисно для здоров'я - проведені на чорноморському березі літні дні є ефективною профілактикою простудних захворювань.

Хлопців на Кримському півострові чекає цікава екскурсійна програма, яка передбачає прогулянки по унікальних пам'яток, а також відвідування вражаючих місць:

 • Нікітського ботанічного саду;
 • Ялтинського зоопарку;
 • Сафарі-парку в Феодосії і багатьох інших.

У Криму навіть простий відпочинок на пляжі перетворюється в пригоду. Тут представлено досить безпечних для малюків водних розваг, а також пропонуються морські прогулянки на яхтах і катерах.

Для проведення літніх канікул можна вибрати і ПБК. Ціни на проживання і розважальні заходи в цій частині півострова досить високі, проте і можливостей для яскравого відпочинку набагато більше.

Запитайте у дитини

Якщо не знаєте, де провести літо, куди поїхати можете запитати у дитини. Одні діти вважають за краще проводити канікули на морських берегах, кому до вподоби активні прогулянки по природним заповідникам та риболовля в алтайських або карельських озерах, а деякі хочуть більше дізнатися про історію батьківщини і вважають за краще на канікулах побувати в великих містах Російської Федерації.

Тури по Золотому кільцю Росії, поїздка в Санкт-Петербург, Москву, Калінінград або Казань, знайомство з визначними пам'ятками Волгограда і Вологди - літній відпочинок може бути надзвичайно цікавим і запам'ятається надовго!

Тури по Золотому кільцю Росії, поїздка в Санкт-Петербург, Москву, Калінінград або Казань, знайомство з визначними пам'ятками Волгограда і Вологди - літній відпочинок може бути надзвичайно цікавим і запам'ятається надовго

Де відпочити влітку, не виїжджаючи за межі країни, з дітьми недорого?
Задумалися, де відпочити влітку 2019 року зі дітьми недорого і без зайвого клопоту?
Де відпочити на Приазов'ї з дітьми влітку, щоб канікули запам'яталися тільки з позитивного боку і пішли на користь хлопцям?
Де відпочити влітку також захоплююче і насичено з дітьми як не в Росії?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.