Навигация
Реклама
Реклама

Де знаходиться Маврикій на карті світу? - COMMODORE

Мало хто з людей зможе дати точну відповідь про місцезнаходження острова Мавркій на карті світу

Мало хто з людей зможе дати точну відповідь про місцезнаходження острова Мавркій на карті світу. Втім, в цьому немає нічого дивного, адже це крихітне за своїми розмірами держава знаходиться дуже далеко в Індійському океані, далеко від основних туристичних маршрутів.

На карті Маврикій являє собою лише маленьку точку, ледь помітну оці. Щоб знайти острів Маврикій, необхідно рухатися в східному напрямку від африканського континенту і минути на своєму шляху Мадагаскар. Маврикій на карті буде перебувати на сході від Мадагаскару. Також Ви можете спробувати знайти Маврикій на карті в південно-західній частині Індійського океану, в північному напрямку від тропіка Козерога. Цей дивовижний клаптик суші має вулканічне походження і спочатку був безлюдним, поки його берегів не досягнули колоністи з Голландії, а слідом за ними Франції та Англії. Трохи пізніше інтернаціональний склад мешканців острова поповнився африканськими неграми, індійцями і навіть китайцями, яких привозили на Маврикій для використання в якості дешевої робочої сили. Слід зазначити, що всі ці нації і донині живуть на острові дуже мирно і гармонійно. В силу досить великої відстані від материкової частини суші, у багатьох людей виникають цілком зрозумілі сумніви з тим, до якого континенту відноситься Маврикій. На карті він практично рівновіддалений від Азії і Африки, проте офіційно він зараховується до останньої.

Відпочинок на Маврикії відрізняється високим рівнем сервісу, який за своєю якістю в рази перевершує багато інших популярні туристичні місця. Іншим безперечною перевагою є те, що острів з усіх боків оточений океаном і мальовничими кораловими рифами. Питання скільки летіти до Маврикія зазвичай впирається у вибір тієї чи іншої точки відправлення. Наприклад переліт від Парижа займе трохи менше 12 годин, але до слова сказати це буде один з найприємніших і комфортних перельотів в Вашому житті, оскільки Маврикійські авіалінії входять в рейтинг кращих компаній-авіаперевізників у світі. Квитки на Маврикій ви без зусиль зможете придбати, незалежно від відправної точки і дати вильоту, з тим невеликим умовою що зробите це завчасно. Карта Маврикію включає в себе готелі різного рівня, комплекси СПА і відкриває широкі можливості для шопінгу для всіх шанувальників даного часу.

квитки на Маврикій , карта Маврикія , Маврикій на карті , острів маврикій , відпочинок на маврикії , скільки летіти до Маврикія

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.