Навигация
Реклама
Реклама

Де знаходиться острів Майорка на карті світу та Іспанії? Детальна карта Майорки з курортами і містами російською мовою

  1. Де знаходиться острів Майорка на карті світу?
  2. Де знаходиться Майорка на мапі Іспанії та Європи?
  3. Інтерактивна карта Майорки c вулицями, готелями, ресторанами і кафе

В якій країні знаходиться Майорка? Показати на карті Майорку. Детальна карта Майорки російською мовою. Карта доріг, вулиць, пам'яток, готелів, ресторанів і кафе на інтерактивній карті Майорки.

Де знаходиться острів Майорка на карті світу?

Майорка - острів, знаходиться він в Середземному морі і належить Іспанії. Курорт здобув популярність завдяки піщаним пляжам, мальовничу природу, першокласному сервісу, а також чудовим умовам для дайвінгу та серфінгу. Географічні координати Майорки: 39 ° 30 'пн. ш. і 03 ° 00 'східної довготи. д.

д

Майорка на карті світу

Де знаходиться Майорка на мапі Іспанії та Європи?

Майорка - найбільший острів, що входить в архіпелаг Болеарскіх островів, і розташований він на південь від материкової частини Іспанії. Пальма-де-Мальорка - столиця острова і автономного співтовариства Балеарських островів.

Пальма-де-Мальорка - столиця острова і автономного співтовариства Балеарських островів

Острів Майорка на карті Європи

Острів Майорка на карті Європи

Острів Майорка на мапі Іспанії

Інтерактивна карта Майорки c вулицями, готелями, ресторанами і кафе

Острів - один з найпопулярніших курортів Іспанії як для любителів спокійного, так і для шанувальників активного відпочинку. Молодята і сімейні пари вибирають відокремлені бухти і піщані пляжі Кала-д'Ор. Відпочиваючим з дітьми також може сподобатися туристична зона в Пальма-Нова або в Санта-Понса. Більш люксовий відпочинок варто шукати в Ільетас, Плая-де-Пальма або Кан-Пастіль. А в Ареналь навпаки переважно 2-х і 3-х зіркові готелі та роздолля для тусовок і активного відпочинку, що підійде для більш бюджетного варіанту поїздки. Найбільш відомим серед російських туристів вважається курорт Магалуф - тут добре розвинена інфраструктура і багато розваг.Де знаходиться острів Майорка на карті світу?
Де знаходиться Майорка на мапі Іспанії та Європи?
Де знаходиться острів Майорка на карті світу?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.