Навигация
Реклама
Реклама

До яких країн не потрібна віза в 2018 році росіянам, українцям, білорусам і т.д.

Немає нічого простіше! Просто відвідайте спеціалізований сайт і знайдіть всю необхідну інформацію (насправді, її буде навіть більше, ніж здається).

Просто відвідайте спеціалізований сайт і знайдіть всю необхідну інформацію (насправді, її буде навіть більше, ніж здається)

Нещодавно в інтернеті з'явився цікавий сайт - VisaDB . Його власник на ім'я Лана збирає дані про безвізові країнах.

Все, що від вас буде потрібно - ввести назву своєї країни, вказати мету візиту (туризм без візи) і вибрати напрямок (Азія, Америка, Африка, Європа або Океанія), після чого натиснути на клавішу Search.

Все, що від вас буде потрібно - ввести назву своєї країни, вказати мету візиту (туризм без візи) і вибрати напрямок (Азія, Америка, Африка, Європа або Океанія), після чого натиснути на клавішу Search

Сайт видасть список відповідних країн і супроводить його корисною інформацією:

  • Які країни просять візу, а які - ні;
  • Де видають візу (в аеропорту після прибуття або їй необхідно потурбуватися заздалегідь) і як довго вона буде діяти;
  • Наскільки дешевше / дорожче там, куди ви хочете поїхати, обійдеться зняти житло, сходити в ресторан і переміщатися по місту на транспорті. Натискання на кнопку Details виведе на екран докладний звіт-порівняння;

Натискання на кнопку Details виведе на екран докладний звіт-порівняння;

  • Порівняння погодних умов у вашій країні і там, куди ви плануєте вирушити (Weather comparison).

Для отримання інформації про країни, для в'їзду в які потребують візи, натисніть синю посилання з текстом «countries required visa».

В даний час сервіс VisaDB знаходиться в режимі тестової версії (статус - «альфа»). Дані про візові умовах збираються вручну з офіційних сайтів і з заслуговують на довіру сторонніх джерел. В майбутньому також з'явиться можливість шукати країни, в яких найкраще відкривати свій стартап, вчитися, отримувати громадянство і т.п.

Звичайно, інформацію з сайту завжди краще перевіряти в консульствах потрібного вам держави. І тим не менше, перед нами - відмінний сервіс для швидкої перевірки тієї чи іншої країни на «візовій».

Дивіться також:

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.