Навигация
Реклама
Реклама

Громадянство і ПМЖ за інвестиції: порівняння програм | Партнерський матеріал | Forbes.ru

 1. Громадянство і ПМЖ за інвестиції: порівняння програм Карибське громадянство VS паспорт ЄС
 2. Скільки коштує європейський паспорт?
 3. Громадянство Мальти за інвестиції
 4. Громадянство Кіпру за інвестиції
 5. Карибське громадянство за інвестиції: простіше і дешевше
 6. Громадянство Сент-Люсії
 7. Громадянство Сент-Кітс і Невіс
 8. громадянство Домініки
 9. Громадянство Антигуа і Барбуда
 10. ПМЖ і ВНЖ в Європі: вся увага на Мальту
 11. ПМЖ Мальти за інвестиції
 12. Вибір програми громадянства за інвестиції: рекомендація Мігроніс.
 13. Громадянство і ПМЖ за інвестиції: порівняння програм
 14. Скільки коштує європейський паспорт?
 15. Громадянство Мальти за інвестиції
 16. Громадянство Кіпру за інвестиції
 17. Карибське громадянство за інвестиції: простіше і дешевше
 18. Громадянство Сент-Люсії
 19. Громадянство Сент-Кітс і Невіс
 20. громадянство Домініки
 21. Громадянство Антигуа і Барбуда
 22. ПМЖ і ВНЖ в Європі: вся увага на Мальту
 23. ПМЖ Мальти за інвестиції
 24. Вибір програми громадянства за інвестиції: рекомендація Мігроніс.
 25. Громадянство і ПМЖ за інвестиції: порівняння програм
 26. Скільки коштує європейський паспорт?
 27. Громадянство Мальти за інвестиції
 28. Громадянство Кіпру за інвестиції
 29. Карибське громадянство за інвестиції: простіше і дешевше
 30. Громадянство Сент-Люсії
 31. Громадянство Сент-Кітс і Невіс
 32. громадянство Домініки
 33. Громадянство Антигуа і Барбуда
 34. ПМЖ і ВНЖ в Європі: вся увага на Мальту
 35. ПМЖ Мальти за інвестиції
 36. Вибір програми громадянства за інвестиції: рекомендація Мігроніс.

Громадянство і ПМЖ за інвестиції: порівняння програм

Карибське громадянство VS паспорт ЄС

Карибське громадянство VS паспорт ЄС

Скільки коштує європейський паспорт?

В Європі вид на проживання і громадянство за інвестиції видають кілька країн, зокрема, Португалія, Болгарія, Мальта, Кіпр. Уже кілька років запустити таку програму намагається також Чорногорія.

Скажімо, на Мальті для того, щоб претендувати на ПМЖ, досить купити державні облігації на суму від 250 тис. Євро, купити нерухомість від 270 тис. Євро або орендувати її за 10 тис. Євро в рік. Сам статус оформляється протягом 3-5 місяців. У Португалії для ВНЖ досить вкласти в нерухомість не менше 350 тис. Євро (процедура отримання посвідки на проживання займає 4-7 місяців). У Греції можна купити нерухомість на 250 тис. Євро - і вже через 2-3 місяці отримати ВНЖ.

Купівля повноцінного європейського паспорта, як правило, набагато дорожче, ніж ВНЖ.

Наймасовішими і популярними є мальтійська і кіпрська програми отримання громадянства за інвестиції. Тенденція не дивна, адже ці країни пропонують максимально комфортні умови за порівняно невеликі гроші.

Наприклад, паспорт Мальти дозволяє його власнику в'їжджати без візи або отримувати візу по прибуттю в 167 країн світу (ЄС, Австралія, США, Великобританія та ін.). Крім того, він надає всі переваги громадянства Євросоюзу - право на роботу, навчання, ведення бізнесу, податкові преференції та ін. Сам процес отримання другого громадянства в цій країні є суворо конфіденційним, і при цьому претендентові не обов'язково знаходиться на Мальті.

Порівняння програм громадянства ЄС за інвестиції

Громадянство Мальти за інвестиції

Для одного інвестора мальтійський паспорт обійдеться в 1.158 млн. Євро, якщо купувати нерухомість, і 888.2 тис., Якщо її орендувати.

● Безповоротна частина складе в першому випадку 658.2 тис., А в другому - 738.2 тис.

● Для сім'ї з двох дорослих і двоє дітей (10 і 20 років) загальний бюджет буде варіюватися від 999.7 тис. До порядку 1.3 млн. Євро.

● Для сім'ї з 4 дорослих і дітей 10 і 20 років - від 1.11 млн. До 1.39 млн. Євро.

● За набагато менші гроші - 320 тис. Євро - можна претендувати на отримання ВНЖ, маючи яке реально отримати громадянство через 10 років.

Громадянство Кіпру за інвестиції

В останні роки все більше іноземних інвесторів вибирають громадянство Кіпру . До недавнього часу ця країна, крім вільного пересування по світу, політичної та економічної стабільності, давала своїм громадянам безперечний бонус - право користуватися всіма перевагами офшору. Зараз в світі міжнародної боротьби з корупцією і відмиванням коштів безподаткової гавані прикрили, але деякі пільги все ж залишилися.

Відповідно до одного з найбільш авторитетних рейтингів The World Bank, в категорії «Ведення бізнесу -2017» Кіпр потрапив в топ-10.

Паспорт Кіпру відкриває перед його власниками всі плюси європейського громадянства - можливість жити і працювати на території ЄС, їздити без віз в більш ніж 150 країн світу. Кіпр визнає подвійне громадянство і готовий гарантувати конфіденційність про свої нові «підопічних».

Щоб претендувати на кіпрське громадянство, потрібно вкласти не менше 2 млн. Євро в покупку місцевої нерухомості, облігацій або акцій, причому інвестиція повинна знаходиться на території країни не менше 3 років.

Варто відзначити, що в минулому році в кіпрську програму були внесені зміни, що зробило її більш вигідною для потенційних громадян. Скажімо, суму мінімальних інвестицій знизили з 2,5 млн. До 2 млн. Євро, а в заявку дозволили включати батьків інвестора (якщо вони куплять нерухомість вартістю від 500 тис. Євро).

Кіпрська програма отримання громадянства за інвестиції демонструє чудові результати: всього паспортів було видано - 1223, повідомляє Phileleftheros. Найбільше паспортів було придбано росіянами - 630, слідом йдуть китайці - 162, замикають трійку українці - 63. Якщо в 2016 році було видано понад 400 паспортів, то з початку 2017 року процес прискореної натуралізації в обмін на інвестиції вже пройшли 213 іноземців. Швидше за все, цей рік стане рекордним.

Карибське громадянство за інвестиції: простіше і дешевше

Серед іноземних інвесторів множиться армія і тих, хто вибирає паспорта карибських країн (Сент-Кітс і Невіс, Сент-Люсія, Домініка, Антигуа і Барбуда, Гренада та ін.).

Їх головні плюси - простота отримання і дешевизна. І так як конкуренція за нових заможних громадян між сусідніми державами посилюється, вони постійно коригують програми, роблячи їх більш доступними.

Громадянство Сент-Люсії

Ця програма отримання громадянства за інвестиції є однією з наймолодших, з цього року зняті обмеження по кількості виданих паспортів (раніше - 500 на рік), скасовано необхідність декларувати наявність не менше $ 3 млн. У претендентів і необхідність відвідувати держава, щоб отримати паспорт. Крім того, громадянство за інвестиції тут є одним з найдешевших - $ 100 тис. Для одного і $ 190 тис. - для сім'ї до 4 осіб. Процедура отримання громадянства займає не більше 3 місяців, а паспорт дозволяє в'їжджати без віз майже в 130 країн світу.

Громадянство Сент-Кітс і Невіс

Але, мабуть, найвідомішою на Карибах, та й в усьому світі є програма отримання громадянства Сент-Кітс і Невіс. За понад три десятиліття її роботи паспорта цієї острівної держави встигло отримати понад 11 тис. Чоловік.

Основні плюси, які гарантує Сент-Кітс і Невіс своїм новим громадянам, - в'їзд без віз в більш ніж 150 країн світу, сувора конфіденційність подвійного громадянства, податкові преференції.

А недавно влади цієї острівної держави піднесли світу новий сюрприз. В кінці вересня, після накрили Кариби руйнівних ураганів «Ірма» і «Марія», уряд Сент-Кітс і Невіс прийняло рішення про створення фонду по боротьбі з наслідками урагану (Hurricane Relief Fund).

Щоб максимально швидко зібрати гроші в цей фонд, влади безпрецедентно знизили вартість отримання другого громадянства за інвестиції. До кінця березня 2018 року паспорт цієї країни можна купити дешевше на 40%, а для сім'ї витрати знижені на 50%. Якщо раніше паспорт для одного заявника обходився майже 300 тис. Дол., То зараз розмір дотації становить всього 150 тис. При цьому громадянство для сім'ї з 4-х чоловік з усіма, збори й тарифи обійдеться менше 180 тис. Дол.

Дол

Залишається доступним ще один варіант отримання громадянства Сент-Кітс і Невіс за інвестиції - через покупку нерухомості. Він має на увазі вкладення $ 400 тис. Плюс інші додаткові збори (за перевірку на благонадійність, обробку заяв, паспортний збір).

громадянство Домініки

У Співдружності Домініка умови отримання другого паспорта також спростилися, правда, трохи раніше - в 2016 році. Там знижені платежі за внесених до заявки дорослих утриманців і неповнолітніх дітей. Якщо раніше за перше потрібно було платити по $ 50 тис. За кожного, а за друге - по $ 25 тис., То тепер сума становить $ 20 тис. Мінімальні інвестиції за програмою громадянства цієї країни варіюються від $ 100 тис. (Пожертвування) до $ 200 тис. ( нерухомість).

Громадянство Антигуа і Барбуда

Вартість громадянства Антигуа варіюється від $ 100 тис. (пожертвування) до $ 400 тис. покупка нерухомості. Оформлення паспорта Антигуа займає 3-5 місяців, а сам паспорт дозволяє їздити без віз в більш, ніж 130 країн світу, включаючи весь ЄС, Великобританії та ін.

Не так давно в цій країні відкрилася можливість отримання статусу податкового резидента. Правда, є умови: потрібно мати постійне місце проживання на Антигуа (купити або орендувати нерухомість), знаходиться в країні не менше 30 днів на рік, підтвердити дохід від $ 100 тис. На рік і платити фіксований щорічний податок $ 20 тис. Після чого ви зможете отримати сертифікат постійного резидента Антигуа (Certificate of Permanent Resident of Antigua) та ідентифікаційний податковий номер (Tax Identification Number), що дає широкі податкові переваги. Антигуа є єдиною країною з такою пропозицією на Карибах. Також на Антигуа можна отримати водійські права.
Не так давно в цій країні відкрилася можливість отримання статусу податкового резидента

ПМЖ і ВНЖ в Європі: вся увага на Мальту

Крім громадянства за інвестиції в Європі можна оформити також постійне місце проживання (ПМП) або вид на проживання (ВНЖ).

ВНЖ дає право проживання в країні протягом певного часу (до 5 років). При цьому для володаря карти ВНЖ передбачений вільний в'їзд / виїзд з країни, чого не дає, наприклад, звичайна віза, а також можливість подорожувати по Шенгену без віз. Є обмеження по проживанню на постійній основі в інших країнах Європи. Але ВНЖ підходить, якщо з часом ви плануєте отримати ПМЖ або друге громадянство, прагнете створити «другий аеродром» або шукайте можливість змінити податкову резидентність.

Вид на проживання можна отримати декількома способами, скажімо, зареєструвавши компанію або інвестувавши в цінні папери та нерухомість. Найбільш популярні програми ВНЖ за інвестиції працюють в Португалії, Іспанії, Греції та на Мальті.

Наприклад, в Португалії вид на проживання можна отримати або при покупці нерухомості вартістю від 350 тис. Євро, або вклавши 1 млн. Євро в цінні папери, або створивши 10 робочих місць. В Іспанії потрібно або придбати нерухомість на суму від 500 тис. Євро, або купити державні облігації на 2 млн. Євро, або відкрити депозит у банку на 1 млн. Євро. А в Греції для ВНЖ необхідно купити нерухомість за 250 тис. Євро.

ПМЖ Мальти за інвестиції

Мальтійська програма - найпопулярніша на сьогоднішній день. Умови отримання ПМЖ на Мальті - покупка державних облігацій на 250 тис. Євро, сплата адміністративного збору в 30 тис. Євро. Необхідно також купити або орендувати нерухомість. У першому випадку витрати складуть від 270 тис. Євро (нерухомий об'єкт можна продати через п'ять років), у другому - від 10 тис. Євро в рік в залежності від регіону. Претендент також повинен мати документальне підтвердження річного доходу на рівні не нижче 100 тис. Євро на рік або наявності капіталу в 500 тис. Євро.

ПМЖ потрібно продовжувати раз в п'ять років. Втім, програм отримання ПМЖ за інвестиції в Європі не так багато. По суті, після того, як закрилася угорська програма, повноцінно працює лише програма на Мальті. Там ПМЖ можна отримати всього за 2-4 місяці і всією сім'єю, включаючи батьків. Решта країн пропонують тимчасову посвідку на проживання.

Вибір програми громадянства за інвестиції: рекомендація Мігроніс.

На сьогоднішній день існує більше 20 варіантів отримати друге громадянство через інвестиції. Щоб зробити правильний вибір, варто звернути увагу на наступні питання:

1. У які країни не потрібна віза, в яких країнах можливо постійне проживання і які права дає громадянство?

2. Чи дає паспорт можливість скористатися податковими перевагами або, навпаки, накладає додаткові податкові зобов'язання?

3. Хто з членів сім'ї може отримати громадянство разом з інвестором, який віковий поріг для отримання паспорта дітьми і батьками інвестора?

4. Чи потрібно підтверджувати джерело походження доходу і які документи необхідно надати?

5. В якій програмі можуть взяти участь держслужбовці?

6. На якому етапі оформлення необхідно вносити інвестицію, чи можливо це після схвалення заявки?

7. Чи є гарантія повернення інвестицій?
7

«Для того, щоб зробити правильний вибір програми ми аналізуємо більше 10 критеріїв і робимо розрахунок вартості за всіма програмами. Це дає можливість порівняти всі варіанти і прийняти дійсно точне рішення, »- Христина Ружила, керуючий партнер компанії Мігроніс.

Інформація надана компанією Мігроніс .

+ 7 499 350 21 37

+44 7549 800324 (WhatsApp)

E-mail: [email protected]

* На правах реклами

Громадянство і ПМЖ за інвестиції: порівняння програм

Карибське громадянство VS паспорт ЄС

Карибське громадянство VS паспорт ЄС

Скільки коштує європейський паспорт?

В Європі вид на проживання і громадянство за інвестиції видають кілька країн, зокрема, Португалія, Болгарія, Мальта, Кіпр. Уже кілька років запустити таку програму намагається також Чорногорія.

Скажімо, на Мальті для того, щоб претендувати на ПМЖ, досить купити державні облігації на суму від 250 тис. Євро, купити нерухомість від 270 тис. Євро або орендувати її за 10 тис. Євро в рік. Сам статус оформляється протягом 3-5 місяців. У Португалії для ВНЖ досить вкласти в нерухомість не менше 350 тис. Євро (процедура отримання посвідки на проживання займає 4-7 місяців). У Греції можна купити нерухомість на 250 тис. Євро - і вже через 2-3 місяці отримати ВНЖ.

Купівля повноцінного європейського паспорта, як правило, набагато дорожче, ніж ВНЖ.

Наймасовішими і популярними є мальтійська і кіпрська програми отримання громадянства за інвестиції. Тенденція не дивна, адже ці країни пропонують максимально комфортні умови за порівняно невеликі гроші.

Наприклад, паспорт Мальти дозволяє його власнику в'їжджати без візи або отримувати візу по прибуттю в 167 країн світу (ЄС, Австралія, США, Великобританія та ін.). Крім того, він надає всі переваги громадянства Євросоюзу - право на роботу, навчання, ведення бізнесу, податкові преференції та ін. Сам процес отримання другого громадянства в цій країні є суворо конфіденційним, і при цьому претендентові не обов'язково знаходиться на Мальті.

Порівняння програм громадянства ЄС за інвестиції

Громадянство Мальти за інвестиції

Для одного інвестора мальтійський паспорт обійдеться в 1.158 млн. Євро, якщо купувати нерухомість, і 888.2 тис., Якщо її орендувати.

● Безповоротна частина складе в першому випадку 658.2 тис., А в другому - 738.2 тис.

● Для сім'ї з двох дорослих і двоє дітей (10 і 20 років) загальний бюджет буде варіюватися від 999.7 тис. До порядку 1.3 млн. Євро.

● Для сім'ї з 4 дорослих і дітей 10 і 20 років - від 1.11 млн. До 1.39 млн. Євро.

● За набагато менші гроші - 320 тис. Євро - можна претендувати на отримання ВНЖ, маючи яке реально отримати громадянство через 10 років.

Громадянство Кіпру за інвестиції

В останні роки все більше іноземних інвесторів вибирають громадянство Кіпру . До недавнього часу ця країна, крім вільного пересування по світу, політичної та економічної стабільності, давала своїм громадянам безперечний бонус - право користуватися всіма перевагами офшору. Зараз в світі міжнародної боротьби з корупцією і відмиванням коштів безподаткової гавані прикрили, але деякі пільги все ж залишилися.

Відповідно до одного з найбільш авторитетних рейтингів The World Bank, в категорії «Ведення бізнесу -2017» Кіпр потрапив в топ-10.

Паспорт Кіпру відкриває перед його власниками всі плюси європейського громадянства - можливість жити і працювати на території ЄС, їздити без віз в більш ніж 150 країн світу. Кіпр визнає подвійне громадянство і готовий гарантувати конфіденційність про свої нові «підопічних».

Щоб претендувати на кіпрське громадянство, потрібно вкласти не менше 2 млн. Євро в покупку місцевої нерухомості, облігацій або акцій, причому інвестиція повинна знаходиться на території країни не менше 3 років.

Варто відзначити, що в минулому році в кіпрську програму були внесені зміни, що зробило її більш вигідною для потенційних громадян. Скажімо, суму мінімальних інвестицій знизили з 2,5 млн. До 2 млн. Євро, а в заявку дозволили включати батьків інвестора (якщо вони куплять нерухомість вартістю від 500 тис. Євро).

Кіпрська програма отримання громадянства за інвестиції демонструє чудові результати: всього паспортів було видано - тисячі двісті двадцять три, повідомляє Phileleftheros. Найбільше паспортів було придбано росіянами - 630, слідом йдуть китайці - 162, замикають трійку українці - 63. Якщо в 2016 році було видано понад 400 паспортів, то з початку 2017 року процес прискореної натуралізації в обмін на інвестиції вже пройшли 213 іноземців. Швидше за все, цей рік стане рекордним.

Карибське громадянство за інвестиції: простіше і дешевше

Серед іноземних інвесторів множиться армія і тих, хто вибирає паспорта карибських країн (Сент-Кітс і Невіс, Сент-Люсія, Домініка, Антигуа і Барбуда, Гренада та ін.).

Їх головні плюси - простота отримання і дешевизна. І так як конкуренція за нових заможних громадян між сусідніми державами посилюється, вони постійно коригують програми, роблячи їх більш доступними.

Громадянство Сент-Люсії

Ця програма отримання громадянства за інвестиції є однією з наймолодших, з цього року зняті обмеження по кількості виданих паспортів (раніше - 500 на рік), скасовано необхідність декларувати наявність не менше $ 3 млн. У претендентів і необхідність відвідувати держава, щоб отримати паспорт. Крім того, громадянство за інвестиції тут є одним з найдешевших - $ 100 тис. Для одного і $ 190 тис. - для сім'ї до 4 осіб. Процедура отримання громадянства займає не більше 3 місяців, а паспорт дозволяє в'їжджати без віз майже в 130 країн світу.

Громадянство Сент-Кітс і Невіс

Але, мабуть, найвідомішою на Карибах, та й в усьому світі є програма отримання громадянства Сент-Кітс і Невіс. За понад три десятиліття її роботи паспорта цієї острівної держави встигло отримати понад 11 тис. Чоловік.

Основні плюси, які гарантує Сент-Кітс і Невіс своїм новим громадянам, - в'їзд без віз в більш ніж 150 країн світу, сувора конфіденційність подвійного громадянства, податкові преференції.

А недавно влади цієї острівної держави піднесли світу новий сюрприз. В кінці вересня, після накрили Кариби руйнівних ураганів «Ірма» і «Марія», уряд Сент-Кітс і Невіс прийняло рішення про створення фонду по боротьбі з наслідками урагану (Hurricane Relief Fund).

Щоб максимально швидко зібрати гроші в цей фонд, влади безпрецедентно знизили вартість отримання другого громадянства за інвестиції. До кінця березня 2018 року паспорт цієї країни можна купити дешевше на 40%, а для сім'ї витрати знижені на 50%. Якщо раніше паспорт для одного заявника обходився майже 300 тис. Дол., То зараз розмір дотації становить всього 150 тис. При цьому громадянство для сім'ї з 4-х чоловік з усіма, збори й тарифи обійдеться менше 180 тис. Дол.

Дол

Залишається доступним ще один варіант отримання громадянства Сент-Кітс і Невіс за інвестиції - через покупку нерухомості. Він має на увазі вкладення $ 400 тис. Плюс інші додаткові збори (за перевірку на благонадійність, обробку заяв, паспортний збір).

громадянство Домініки

У Співдружності Домініка умови отримання другого паспорта також спростилися, правда, трохи раніше - в 2016 році. Там знижені платежі за внесених до заявки дорослих утриманців і неповнолітніх дітей. Якщо раніше за перше потрібно було платити по $ 50 тис. За кожного, а за друге - по $ 25 тис., То тепер сума становить $ 20 тис. Мінімальні інвестиції за програмою громадянства цієї країни варіюються від $ 100 тис. (Пожертвування) до $ 200 тис. ( нерухомість).

Громадянство Антигуа і Барбуда

Вартість громадянства Антигуа варіюється від $ 100 тис. (пожертвування) до $ 400 тис. покупка нерухомості. Оформлення паспорта Антигуа займає 3-5 місяців, а сам паспорт дозволяє їздити без віз в більш, ніж 130 країн світу, включаючи весь ЄС, Великобританії та ін.

Не так давно в цій країні відкрилася можливість отримання статусу податкового резидента. Правда, є умови: потрібно мати постійне місце проживання на Антигуа (купити або орендувати нерухомість), знаходиться в країні не менше 30 днів на рік, підтвердити дохід від $ 100 тис. На рік і платити фіксований щорічний податок $ 20 тис. Після чого ви зможете отримати сертифікат постійного резидента Антигуа (Certificate of Permanent Resident of Antigua) та ідентифікаційний податковий номер (Tax Identification Number), що дає широкі податкові переваги. Антигуа є єдиною країною з такою пропозицією на Карибах. Також на Антигуа можна отримати водійські права.
Не так давно в цій країні відкрилася можливість отримання статусу податкового резидента

ПМЖ і ВНЖ в Європі: вся увага на Мальту

Крім громадянства за інвестиції в Європі можна оформити також постійне місце проживання (ПМП) або вид на проживання (ВНЖ).

ВНЖ дає право проживання в країні протягом певного часу (до 5 років). При цьому для володаря карти ВНЖ передбачений вільний в'їзд / виїзд з країни, чого не дає, наприклад, звичайна віза, а також можливість подорожувати по Шенгену без віз. Є обмеження по проживанню на постійній основі в інших країнах Європи. Але ВНЖ підходить, якщо з часом ви плануєте отримати ПМЖ або друге громадянство, прагнете створити «другий аеродром» або шукайте можливість змінити податкову резидентність.

Вид на проживання можна отримати декількома способами, скажімо, зареєструвавши компанію або інвестувавши в цінні папери та нерухомість. Найбільш популярні програми ВНЖ за інвестиції працюють в Португалії, Іспанії, Греції та на Мальті.

Наприклад, в Португалії вид на проживання можна отримати або при покупці нерухомості вартістю від 350 тис. Євро, або вклавши 1 млн. Євро в цінні папери, або створивши 10 робочих місць. В Іспанії потрібно або придбати нерухомість на суму від 500 тис. Євро, або купити державні облігації на 2 млн. Євро, або відкрити депозит у банку на 1 млн. Євро. А в Греції для ВНЖ необхідно купити нерухомість за 250 тис. Євро.

ПМЖ Мальти за інвестиції

Мальтійська програма - найпопулярніша на сьогоднішній день. Умови отримання ПМЖ на Мальті - покупка державних облігацій на 250 тис. Євро, сплата адміністративного збору в 30 тис. Євро. Необхідно також купити або орендувати нерухомість. У першому випадку витрати складуть від 270 тис. Євро (нерухомий об'єкт можна продати через п'ять років), у другому - від 10 тис. Євро в рік в залежності від регіону. Претендент також повинен мати документальне підтвердження річного доходу на рівні не нижче 100 тис. Євро на рік або наявності капіталу в 500 тис. Євро.

ПМЖ потрібно продовжувати раз в п'ять років. Втім, програм отримання ПМЖ за інвестиції в Європі не так багато. По суті, після того, як закрилася угорська програма, повноцінно працює лише програма на Мальті. Там ПМЖ можна отримати всього за 2-4 місяці і всією сім'єю, включаючи батьків. Решта країн пропонують тимчасову посвідку на проживання.

Вибір програми громадянства за інвестиції: рекомендація Мігроніс.

На сьогоднішній день існує більше 20 варіантів отримати друге громадянство через інвестиції. Щоб зробити правильний вибір, варто звернути увагу на наступні питання:

1. У які країни не потрібна віза, в яких країнах можливо постійне проживання і які права дає громадянство?

2. Чи дає паспорт можливість скористатися податковими перевагами або, навпаки, накладає додаткові податкові зобов'язання?

3. Хто з членів сім'ї може отримати громадянство разом з інвестором, який віковий поріг для отримання паспорта дітьми і батьками інвестора?

4. Чи потрібно підтверджувати джерело походження доходу і які документи необхідно надати?

5. В якій програмі можуть взяти участь держслужбовці?

6. На якому етапі оформлення необхідно вносити інвестицію, чи можливо це після схвалення заявки?

7. Чи є гарантія повернення інвестицій?
7

«Для того, щоб зробити правильний вибір програми ми аналізуємо більше 10 критеріїв і робимо розрахунок вартості за всіма програмами. Це дає можливість порівняти всі варіанти і прийняти дійсно точне рішення, »- Христина Ружила, керуючий партнер компанії Мігроніс.

Інформація надана компанією Мігроніс .

+ 7 499 350 21 37

+44 7549 800324 (WhatsApp)

E-mail: [email protected]

* На правах реклами

Громадянство і ПМЖ за інвестиції: порівняння програм

Карибське громадянство VS паспорт ЄС

Карибське громадянство VS паспорт ЄС

Скільки коштує європейський паспорт?

В Європі вид на проживання і громадянство за інвестиції видають кілька країн, зокрема, Португалія, Болгарія, Мальта, Кіпр. Уже кілька років запустити таку програму намагається також Чорногорія.

Скажімо, на Мальті для того, щоб претендувати на ПМЖ, досить купити державні облігації на суму від 250 тис. Євро, купити нерухомість від 270 тис. Євро або орендувати її за 10 тис. Євро в рік. Сам статус оформляється протягом 3-5 місяців. У Португалії для ВНЖ досить вкласти в нерухомість не менше 350 тис. Євро (процедура отримання посвідки на проживання займає 4-7 місяців). У Греції можна купити нерухомість на 250 тис. Євро - і вже через 2-3 місяці отримати ВНЖ.

Купівля повноцінного європейського паспорта, як правило, набагато дорожче, ніж ВНЖ.

Наймасовішими і популярними є мальтійська і кіпрська програми отримання громадянства за інвестиції. Тенденція не дивна, адже ці країни пропонують максимально комфортні умови за порівняно невеликі гроші.

Наприклад, паспорт Мальти дозволяє його власнику в'їжджати без візи або отримувати візу по прибуттю в 167 країн світу (ЄС, Австралія, США, Великобританія та ін.). Крім того, він надає всі переваги громадянства Євросоюзу - право на роботу, навчання, ведення бізнесу, податкові преференції та ін. Сам процес отримання другого громадянства в цій країні є суворо конфіденційним, і при цьому претендентові не обов'язково знаходиться на Мальті.

Порівняння програм громадянства ЄС за інвестиції

Громадянство Мальти за інвестиції

Для одного інвестора мальтійський паспорт обійдеться в 1.158 млн. Євро, якщо купувати нерухомість, і 888.2 тис., Якщо її орендувати.

● Безповоротна частина складе в першому випадку 658.2 тис., А в другому - 738.2 тис.

● Для сім'ї з двох дорослих і двоє дітей (10 і 20 років) загальний бюджет буде варіюватися від 999.7 тис. До порядку 1.3 млн. Євро.

● Для сім'ї з 4 дорослих і дітей 10 і 20 років - від 1.11 млн. До 1.39 млн. Євро.

● За набагато менші гроші - 320 тис. Євро - можна претендувати на отримання ВНЖ, маючи яке реально отримати громадянство через 10 років.

Громадянство Кіпру за інвестиції

В останні роки все більше іноземних інвесторів вибирають громадянство Кіпру . До недавнього часу ця країна, крім вільного пересування по світу, політичної та економічної стабільності, давала своїм громадянам безперечний бонус - право користуватися всіма перевагами офшору. Зараз в світі міжнародної боротьби з корупцією і відмиванням коштів безподаткової гавані прикрили, але деякі пільги все ж залишилися.

Відповідно до одного з найбільш авторитетних рейтингів The World Bank, в категорії «Ведення бізнесу -2017» Кіпр потрапив в топ-10.

Паспорт Кіпру відкриває перед його власниками всі плюси європейського громадянства - можливість жити і працювати на території ЄС, їздити без віз в більш ніж 150 країн світу. Кіпр визнає подвійне громадянство і готовий гарантувати конфіденційність про свої нові «підопічних».

Щоб претендувати на кіпрське громадянство, потрібно вкласти не менше 2 млн. Євро в покупку місцевої нерухомості, облігацій або акцій, причому інвестиція повинна знаходиться на території країни не менше 3 років.

Варто відзначити, що в минулому році в кіпрську програму були внесені зміни, що зробило її більш вигідною для потенційних громадян. Скажімо, суму мінімальних інвестицій знизили з 2,5 млн. До 2 млн. Євро, а в заявку дозволили включати батьків інвестора (якщо вони куплять нерухомість вартістю від 500 тис. Євро).

Кіпрська програма отримання громадянства за інвестиції демонструє чудові результати: всього паспортів було видано - тисячі двісті двадцять три, повідомляє Phileleftheros. Найбільше паспортів було придбано росіянами - 630, слідом йдуть китайці - 162, замикають трійку українці - 63. Якщо в 2016 році було видано понад 400 паспортів, то з початку 2017 року процес прискореної натуралізації в обмін на інвестиції вже пройшли 213 іноземців. Швидше за все, цей рік стане рекордним.

Карибське громадянство за інвестиції: простіше і дешевше

Серед іноземних інвесторів множиться армія і тих, хто вибирає паспорта карибських країн (Сент-Кітс і Невіс, Сент-Люсія, Домініка, Антигуа і Барбуда, Гренада та ін.).

Їх головні плюси - простота отримання і дешевизна. І так як конкуренція за нових заможних громадян між сусідніми державами посилюється, вони постійно коригують програми, роблячи їх більш доступними.

Громадянство Сент-Люсії

Ця програма отримання громадянства за інвестиції є однією з наймолодших, з цього року зняті обмеження по кількості виданих паспортів (раніше - 500 на рік), скасовано необхідність декларувати наявність не менше $ 3 млн. У претендентів і необхідність відвідувати держава, щоб отримати паспорт. Крім того, громадянство за інвестиції тут є одним з найдешевших - $ 100 тис. Для одного і $ 190 тис. - для сім'ї до 4 осіб. Процедура отримання громадянства займає не більше 3 місяців, а паспорт дозволяє в'їжджати без віз майже в 130 країн світу.

Громадянство Сент-Кітс і Невіс

Але, мабуть, найвідомішою на Карибах, та й в усьому світі є програма отримання громадянства Сент-Кітс і Невіс. За понад три десятиліття її роботи паспорта цієї острівної держави встигло отримати понад 11 тис. Чоловік.

Основні плюси, які гарантує Сент-Кітс і Невіс своїм новим громадянам, - в'їзд без віз в більш ніж 150 країн світу, сувора конфіденційність подвійного громадянства, податкові преференції.

А недавно влади цієї острівної держави піднесли світу новий сюрприз. В кінці вересня, після накрили Кариби руйнівних ураганів «Ірма» і «Марія», уряд Сент-Кітс і Невіс прийняло рішення про створення фонду по боротьбі з наслідками урагану (Hurricane Relief Fund).

Щоб максимально швидко зібрати гроші в цей фонд, влади безпрецедентно знизили вартість отримання другого громадянства за інвестиції. До кінця березня 2018 року паспорт цієї країни можна купити дешевше на 40%, а для сім'ї витрати знижені на 50%. Якщо раніше паспорт для одного заявника обходився майже 300 тис. Дол., То зараз розмір дотації становить всього 150 тис. При цьому громадянство для сім'ї з 4-х чоловік з усіма, збори й тарифи обійдеться менше 180 тис. Дол.

Дол

Залишається доступним ще один варіант отримання громадянства Сент-Кітс і Невіс за інвестиції - через покупку нерухомості. Він має на увазі вкладення $ 400 тис. Плюс інші додаткові збори (за перевірку на благонадійність, обробку заяв, паспортний збір).

громадянство Домініки

У Співдружності Домініка умови отримання другого паспорта також спростилися, правда, трохи раніше - в 2016 році. Там знижені платежі за внесених до заявки дорослих утриманців і неповнолітніх дітей. Якщо раніше за перше потрібно було платити по $ 50 тис. За кожного, а за друге - по $ 25 тис., То тепер сума становить $ 20 тис. Мінімальні інвестиції за програмою громадянства цієї країни варіюються від $ 100 тис. (Пожертвування) до $ 200 тис. ( нерухомість).

Громадянство Антигуа і Барбуда

Вартість громадянства Антигуа варіюється від $ 100 тис. (пожертвування) до $ 400 тис. покупка нерухомості. Оформлення паспорта Антигуа займає 3-5 місяців, а сам паспорт дозволяє їздити без віз в більш, ніж 130 країн світу, включаючи весь ЄС, Великобританії та ін.

Не так давно в цій країні відкрилася можливість отримання статусу податкового резидента. Правда, є умови: потрібно мати постійне місце проживання на Антигуа (купити або орендувати нерухомість), знаходиться в країні не менше 30 днів на рік, підтвердити дохід від $ 100 тис. На рік і платити фіксований щорічний податок $ 20 тис. Після чого ви зможете отримати сертифікат постійного резидента Антигуа (Certificate of Permanent Resident of Antigua) та ідентифікаційний податковий номер (Tax Identification Number), що дає широкі податкові переваги. Антигуа є єдиною країною з такою пропозицією на Карибах. Також на Антигуа можна отримати водійські права.
Не так давно в цій країні відкрилася можливість отримання статусу податкового резидента

ПМЖ і ВНЖ в Європі: вся увага на Мальту

Крім громадянства за інвестиції в Європі можна оформити також постійне місце проживання (ПМП) або вид на проживання (ВНЖ).

ВНЖ дає право проживання в країні протягом певного часу (до 5 років). При цьому для володаря карти ВНЖ передбачений вільний в'їзд / виїзд з країни, чого не дає, наприклад, звичайна віза, а також можливість подорожувати по Шенгену без віз. Є обмеження по проживанню на постійній основі в інших країнах Європи. Але ВНЖ підходить, якщо з часом ви плануєте отримати ПМЖ або друге громадянство, прагнете створити «другий аеродром» або шукайте можливість змінити податкову резидентність.

Вид на проживання можна отримати декількома способами, скажімо, зареєструвавши компанію або інвестувавши в цінні папери та нерухомість. Найбільш популярні програми ВНЖ за інвестиції працюють в Португалії, Іспанії, Греції та на Мальті.

Наприклад, в Португалії вид на проживання можна отримати або при покупці нерухомості вартістю від 350 тис. Євро, або вклавши 1 млн. Євро в цінні папери, або створивши 10 робочих місць. В Іспанії потрібно або придбати нерухомість на суму від 500 тис. Євро, або купити державні облігації на 2 млн. Євро, або відкрити депозит у банку на 1 млн. Євро. А в Греції для ВНЖ необхідно купити нерухомість за 250 тис. Євро.

ПМЖ Мальти за інвестиції

Мальтійська програма - найпопулярніша на сьогоднішній день. Умови отримання ПМЖ на Мальті - покупка державних облігацій на 250 тис. Євро, сплата адміністративного збору в 30 тис. Євро. Необхідно також купити або орендувати нерухомість. У першому випадку витрати складуть від 270 тис. Євро (нерухомий об'єкт можна продати через п'ять років), у другому - від 10 тис. Євро в рік в залежності від регіону. Претендент також повинен мати документальне підтвердження річного доходу на рівні не нижче 100 тис. Євро на рік або наявності капіталу в 500 тис. Євро.

ПМЖ потрібно продовжувати раз в п'ять років. Втім, програм отримання ПМЖ за інвестиції в Європі не так багато. По суті, після того, як закрилася угорська програма, повноцінно працює лише програма на Мальті. Там ПМЖ можна отримати всього за 2-4 місяці і всією сім'єю, включаючи батьків. Решта країн пропонують тимчасову посвідку на проживання.

Вибір програми громадянства за інвестиції: рекомендація Мігроніс.

На сьогоднішній день існує більше 20 варіантів отримати друге громадянство через інвестиції. Щоб зробити правильний вибір, варто звернути увагу на наступні питання:

1. У які країни не потрібна віза, в яких країнах можливо постійне проживання і які права дає громадянство?

2. Чи дає паспорт можливість скористатися податковими перевагами або, навпаки, накладає додаткові податкові зобов'язання?

3. Хто з членів сім'ї може отримати громадянство разом з інвестором, який віковий поріг для отримання паспорта дітьми і батьками інвестора?

4. Чи потрібно підтверджувати джерело походження доходу і які документи необхідно надати?

5. В якій програмі можуть взяти участь держслужбовці?

6. На якому етапі оформлення необхідно вносити інвестицію, чи можливо це після схвалення заявки?

7. Чи є гарантія повернення інвестицій?
7

«Для того, щоб зробити правильний вибір програми ми аналізуємо більше 10 критеріїв і робимо розрахунок вартості за всіма програмами. Це дає можливість порівняти всі варіанти і прийняти дійсно точне рішення, »- Христина Ружила, керуючий партнер компанії Мігроніс.

Інформація надана компанією Мігроніс .

+ 7 499 350 21 37

+44 7549 800324 (WhatsApp)

E-mail: [email protected]

* На правах реклами

1. У які країни не потрібна віза, в яких країнах можливо постійне проживання і які права дає громадянство?
2. Чи дає паспорт можливість скористатися податковими перевагами або, навпаки, накладає додаткові податкові зобов'язання?
3. Хто з членів сім'ї може отримати громадянство разом з інвестором, який віковий поріг для отримання паспорта дітьми і батьками інвестора?
4. Чи потрібно підтверджувати джерело походження доходу і які документи необхідно надати?
5. В якій програмі можуть взяти участь держслужбовці?
6. На якому етапі оформлення необхідно вносити інвестицію, чи можливо це після схвалення заявки?
7. Чи є гарантія повернення інвестицій?
1. У які країни не потрібна віза, в яких країнах можливо постійне проживання і які права дає громадянство?
2. Чи дає паспорт можливість скористатися податковими перевагами або, навпаки, накладає додаткові податкові зобов'язання?
3. Хто з членів сім'ї може отримати громадянство разом з інвестором, який віковий поріг для отримання паспорта дітьми і батьками інвестора?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.