Навигация
Реклама
Реклама

Казантип - міжнародний музичний фестиваль в Криму

Казантип, КаZантип, Республіка КаZантип, Помаранчева Республіка або Республіка Z - все це назви щорічного міжнародного музичного фестивалю, який проходить в Криму. Це, мабуть, найвідоміший фестиваль електронної та клубної музики на території колишнього СРСР. На фестивалі грає клубна та електронна музика всіх напрямів, а ді-джей і музичні колективи приїжджають з усього світу.

Організаторами цього заходу є ТОВ «Центр молодіжних ініціатив Зебра», керівником якої є Микола Карпов. Автором ідеї ж є Микита Маршунок. Для того щоб втілити щорічно цей проект в життя, працює не покладаючи рук, велика інтернаціональна команда, до складу якої входять менеджери з 12 країн.

А історія цього фестивалю почалася в 1992 році, а перше грандіозний захід провели тільки влітку 1998 року, яке пройшло під девізом «головний проект літа». Раніше Казантип проводили в місті Щолкіно, яке знаходиться на березі Азовського моря, на мисі Казантип, від якого і бере сові назва фестиваль. У 2000 році фестиваль проводять в селі Веселе, яке недалеко від міста Судак. А з 2001 року, Казантип отримує своє постійне місце проведення, яким стає село Поповка під Євпаторією.

Казантип так само має своє літерне позначення, яке в 2012 році отримало Z-20. Щоразу організатори ставлять слоган фестивалю, наприклад в 2011 роки слоган був «Роботи, а в 2010 році -« Казантип зовсім Ку-Ку », а в 2005 році -« Наступні Казантип будуть на Марсі ». Дати проведення фестивалю завжди плавають і тому їх необхідно уточнювати заздалегідь, в 2012 році офіційно фестиваль Казантип пройде з 4 по 11 серпня. І цей фестиваль пройде під слоганом «XX років нашої ери».

Офіційні заходи цього фестивалю вважаються: Z-Games - це проведення спортивних змагань з пляжних і водних видів спорту, Fast Married - це весільна церемонія, яка може обручить всіх бажаючих на час фестивалю, Zімоффка - це зустріч ентузіастами Нового Року на території Республіки Казантип, Маївка - це зустріч першотравня ентузіастами, зазвичай включає в себе так званий «Парад».

У Республіки Казантип є свій символ - це Жовтий Чемодан. У разі якщо ваш жовта валіза сподобається організаторам, і він буде відповідати певним вимогам, виглядати охайно і бездоганно, а так само при завчасної реєстрації, він наділить свого володаря безкоштовного проходу на території Республіки Казантип.

Що б потрапити на фестиваль Республіки Казантип, необхідно пройти заздалегідь реєстрацію на офіційному сайті. Там уявити документ що посвідчує особу, тобто паспорт, заповнити анкету і вислати разом з кольоровим фото організаторам. Як тільки вашу заявку розглянуть, вам на електронну адресу надішлють статус вашої заявки. Як тільки її схвалять, ви зможете оплатити візу, яка і дозволить вам пройти на територію Республіки. Далі вам вишлють всі інструкції. Заявки на реєстрацію приймаються в 2012 році до 25 липня. А ціна візи на сьогодні 6000 рублів, з 15 червня 7000 рублів.

Підбірка вигідних авіаквитків через Aviadiscounter (Шукає як Aviasales + Добірка акцій і розпродажів авіакомпаній).

Також для подорожей по Росії рекомендуємо залізничний транспорт .

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.