Навигация
Реклама
Реклама

Піраміди Майя - де знаходяться найвідоміші і загадкові? - COMMODORE

Відпочинок в Мексиці є одним з найбільш популярних туристичних напрямків у світі і може скласти конкуренцію іншим країнам за багатством і різноманітністю своїх пам'яток Відпочинок в Мексиці є одним з найбільш популярних туристичних напрямків у світі і може скласти конкуренцію іншим країнам за багатством і різноманітністю своїх пам'яток. Одними з основних особливостей цієї країни є звичайно ж піраміди майя. Справедливості заради варто відзначити, що авторство цих споруд належить не тільки племені індіанців майя, а й багатьом іншим народностям Мезоамерики, що населяли ці території тисячі років тому. Піраміди майя будувалися протягом століть ацтеками, тольтеками і іншими впливовими племінними об'єднаннями, проте лаври їх створення дісталися майянських архітекторам.

Піраміди в Мексиці є досить-таки складні споруди стародавніх індійців. Більшість з цих будівель залишається досі похованими під товстим шаром піску і землі, надійно приховані від стороннього ока буйною тропічною рослинністю. Багато піраміди на вигляд схожі лише на самий звичайний зелений пагорб, однак всередині можуть знаходитися багатошарові інженерні споруди, що зберігають секрети історії. При цьому, саме стародавня споруда розташовується всередині, а над ним побудовані більш пізні піраміди і облицювання.

Найвідоміші пам'ятки Мексики розташовані в Теотиуакане, древньої столиці ацтеків. Тут знаходяться найбільші піраміди - Місяця і Сонця, які збереглися в чудовому стані, а також храм божества майя - Кетцалькоатля. Серед інших популярних пам'яток можна відзначити піраміди в Чичен Іца, Чолула і Ушмале.

Піраміди майя в Чичен-Іца є цілий комплекс, до якого відносяться і всілякі міські будівлі, що призначалися для проживання, спостереження за рухом планет, спортивних ігор і розваги його стародавніх мешканців. Тури в Канкун користуються високою популярністю серед тих, хто приїжджає в ці місця. Недалеко від цих місць в Тулум знаходяться величні і загадкові піраміди майя. Крім того, зовсім неподалік від стародавнього комплексу відкривається прекрасний вид на морські простори.

Мексика є найбагатшою країною за кількістю пам'яток історії. Древні поселення індіанців і піраміди майя розкидані практично по всьому півострову Юкатан. Найбільш відвідуваними комплексами цих місць є неймовірні архітектурні споруди, розташовані в Кобе, Чичен-Іца і Ек-Балам.

пам'яток Мексики , піраміди в мексиці , піраміди майя , тури в канкун , Чичен-Іца

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.