Навигация
Реклама
Реклама

Плитвицкие озера або Плітвіцькі водоспади

  1. Правила відвідування парку Плітвіцькі озера.
  2. Як потрапити на Плитвицкие озера?

Ті люди, яким пощастило хоча б раз в житті відвідати національний парк Плітвіцькі озера або, як його ще називають Плітвіцькі водоспади, в Хорватії, підтвердять, що це місце унікальне, в ньому відчувається особлива чарівність, неповторна краса і велич природи
Ті люди, яким пощастило хоча б раз в житті відвідати національний парк Плітвіцькі озера або, як його ще називають Плітвіцькі водоспади, в Хорватії, підтвердять, що це місце унікальне, в ньому відчувається особлива чарівність, неповторна краса і велич природи.

Плитвицкие озера - дивовижний світ зі своїми законами і мешканцями. Це неймовірної краси комплекс, що складається з безлічі великих і дрібних озер, близько 150 водоспадів і 20 печер, а також унікальний, древній, незайманий хвойно-буковий ліс, в якому до цього моменту живуть ведмеді, дикі кішки, козулі, вовки, а також більш ста видів птахів. Ці дивно-блакитні водойми утворилися в результаті вапнякових відкладень, і до цього дня це диво природи постійно змінюється, створюючи нові озера і водоспади.

З 1949 року Плитвицкие озера в Хорватії отримали статус національного парку, але відвідування туристами почалося лише через майже 10 років. У 1979 році парк включений до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

У 1991 році в ході Югославської війни парк отримав пошкодження в ході бойових зіткнень, але на сьогоднішній день про це не залишилося ніяких нагадувань.

Правила відвідування парку Плітвіцькі озера.

Екосистема Плітвицьких озер дуже тендітна і, незважаючи на регулярне очищення і дренаж озер, екологічну рівновагу парку знаходиться під постійною загрозою, пов'язаної із забрудненням навколишнього середовища.

У зв'язку з цим в парку діє певний ряд правил, за дотриманням яких ретельно стежать.

У Національному парку Плітвіцькі озера заборонено:

1. Купання (включаючи дайвінг).
2. Пересування по парку поза відведених для цього доріжок і спеціальних настилів.
3. Риболовля на території.
4. Полювання на будь-яких тварин і птахів.
5. Вільне пересування собак.
6. Збір або пошкодження трав без спеціального дозволу.
7. Будь-яке пошкодження мінеральних нашарувань парку.
8. Влаштовувати пікніки або розводити багаття поза призначених для цього місцях.
9. Куріння, дозволяється ТІЛЬКИ в спеціально відведених для цього місцях.
10. Смітити на території парку.

Як потрапити на Плитвицкие озера?

Найпростіший варіант - вибрати екскурсійний тур, що включає в себе відвідування Плітвіцьких озер. В цьому випадку з вами буде гід, який докладно вам розповість про історію та особливості цього дивного місця. Також, відпочиваючи в Хорватії, ви можете або придбати екскурсію у вашого гіда або самостійно відвідати парк, доїхавши до нього на автомобілі або на рейсовому автобусі з будь-якого міста. Наприклад, від столиці Хорватії - Загреба, дорога займає 2,5 години. У 2011 році вартість проїзду на автобусі була 1-1,5 євро. Для відвідування парку вам потрібно буде купити вхідний квиток. Вартість оплати залежить від обраного вами маршруту.

Якщо ви хочете стати одним з тих щасливчиків, яким довелося побачити цей унікальний парк своїми очима, то ви можете придбати тур з відпочинком в Хорватії або екскурсійний тур з відвідуванням Плітвицьких озер, звернувшись до нас по телефону (057) 759-49-09.

Всім приємних подорожей!

Фото надані нашим туристом Новохатської Іваном.

Вам можуть бути цікаві розповіді наших туристів про турах до Європи, в тому числі і Хорватію .

Будемо вдячні за додавання сторінки в соціальні мережі Вконтакте, Facebook, Twitter або Google+ (на панелі ліворуч)

Як потрапити на Плитвицкие озера?
Як потрапити на Плитвицкие озера?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.