Навигация
Реклама
Реклама

Сімейний відпочинок в Греції і Тунісі

  1. Казкова Греція
  2. Чисті пляжі Тунісу

Вибір готелю або іншого місця проживання, можливих екскурсій або варіантів активного відпочинку і багато іншого займає чимало часу. Особливо ретельно до вибору потрібно підходити перед поїздкою на відпочинок з дітьми.

Казкова Греція

Грецію з ласкавим сонцем, дивовижної краси природою і великою кількістю пам'яток можна назвати дуже привабливою країною для відвідування її туристами. Велика кількість зелених насаджень і низька вологість дозволяють легше переносити найспекотніший час року. Чималу роль грає оптимальний рівень цін через наслідки фінансової кризи.

дуже популярний відпочинок з дітьми в Греції , Причому незалежно від їх віку. Для самих маленьких готелі і пляжі пропонують дитячі та ігрові майданчики. Велика кількість атракціонів в луна-парках сподобається як малюкам, так і дітям молодшого шкільного віку. Морські подорожі, аквапарки і дитячі дискотеки теж не залишать їх байдужими.

Морські подорожі, аквапарки і дитячі дискотеки теж не залишать їх байдужими

Давня Еллада, суворі боги Зевс і Посейдон, відважні античні герої Геракл, Ахіллес і Тесей, любов Персея і Андромеди, безстрашні спартанці - багато зачитувалися в дитинстві давньогрецькими міфами і історичними книгами. Навіть якщо дитина раніше і не захоплювався цим, то екскурсії по найвідоміших визначних пам'яток зможуть порушити до історії Стародавнього світу.

Мальовничі острови з розвиненою інфраструктурою здатні залишити незабутні враження про вдалому відпочинку. Багато готелів тут позиціонуються саме як сімейні, з великими можливостями організації дитячого дозвілля. Материкова частина Греції, наприклад, півострів Халкідікі, характеризується більш м'яким кліматом навіть у найспекотніші місяці.

Оптимальним часом для відпочинку з дітьми вважається вересень, коли сонце вже не таке палюче, повітря прогрівається до 30-35 градусів, а вода ще дуже тепла. У цей час починають приходити морські мусони, і стає легше дихати, ніж в спекотні місяці. Туристів стає вже менше, не так багатолюдно на пляжах і діти відчувають себе комфортніше.

Чисті пляжі Тунісу

Туніс, в порівнянні з Грецією , Дає менше можливостей для всіляких екскурсій з оглядом визначних пам'яток, але як пляжний варіант відпочинку з дітьми підходить якнайкраще. В останні кілька років в деяких готелях стали працювати російськомовні дитячі клуби, що організують дозвілля відпочиваючих.

Поступово зростає потік туристів до Тунісу і з самої Європи, яких, перш за все, привертає чистота і протяжність піщаних пляжів, з чим в Старому Світі починають виникати проблеми.

Якщо відвідати хоча б кілька форумів, присвячених туризму, то на питання коли краще відпочивати в Тунісі , То думка буде практично однаковим - у вересні, особливо при поїздках з дітьми. Спокійне море, вода, як парне молоко, просто справжній рай. Не менш хороший і серпень, якщо б не медузи. У цей місяць в теплій воді їх так багато що не завжди рятують і захисні сітки на пляжах.

Для дітей у багатьох готелях передбачені розважальні комплекси, водні гірки та дитячі майданчики. Цікавими можуть виявитися поїздки на ферму крокодилів, є невеликі ранчо з можливістю покататися на поні. Хоча Туніс не дуже багатий на пам'ятки архітектури і музеї, там все ж є чим помилуватися під час екскурсій.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.