Навигация
Реклама
Реклама

В якій країні отримати громадянство буде найпростіше?

Якщо Ви задалися питанням про швидкий і легкий отриманні другого громадянства, то Ви звернулися за адресою. Це ефективний спосіб відчути себе вільним і застрахованим людиною, що має можливість вибору.

Методів отримати другий паспорт чимало - від натуралізації, яка може тривати роками, до внесення великої суми в економіку країни. Ми розглянемо всі можливі варіанти.

Причини, за якими все більше казахів замислюються про отримання другого громадянства

Причини, за якими все більше казахів замислюються про отримання другого громадянства

Згідно зі статистичними даними, понад півмільйона громадян Казахстану і країн СНД проживають в країнах ЄС на легальній основі. При цьому не враховуються дані про мігрантів в країнах Америки та Австралії. Казахстан давно входить в десятку держав, з якої посилено йде міграція. Чому ж це відбувається?

1. Сумні новини з Казахстану. Ситуація в країні давно перестала радувати багатьох громадян. Деякі зробили спроби змінити місце проживання. На даний момент існує слух, що виїхали доведеться вибирати між громадянством Казахстану і прийняв їх держави.

2. Страховка від надзвичайних ситуацій. У разі санкцій або військових конфліктів, частина бізнесу, перекладену за кордон, все ж вдасться зберегти.

3. Більш широкі можливості. З другим громадянством казаху відкриваються горизонти досі недоступні - ПМЖ або бізнес в країнах, де наш громадянин може з'явиться тільки в якості туриста.

4. Сумні економічні і соціальні прогнози на батьківщині. В реаліях економічної кризи, в країні починається введення нових законів і податків, інфляція, девальвація і інші економічні труднощі. До них варто додати можливість соціальних наслідків.

Поки що ситуація не досягла точки неповернення, але всі передумови для цього є. Тому другий паспорт з громадянством може стати додатковим страховим документом, який, можливо, ніколи й не знадобиться, але буде давати впевненість у можливості вибору і свободи дій. На жаль, щоб легально отримати громадянство варто витратити або багато часу, або багато коштів. Але все ж є більш зручні та швидкі варіанти.

Найбільш вдалі варіанти отримання громадянства

Звичайно, однозначної плану дій немає, та й бути не може. Але все ж є способи, здійснити які трохи легше або швидше за інших.

1. Спосіб перший - простий. Знайти родичів в країнах Євросоюзу. Покопатися у своєму родоводі до 15 коліна, оформити необхідний пакет документів і через рік або два стати повноправним громадянином Італії, наприклад.

2. Спосіб другий - матримоніальний. Тобто, одружитися на громадянці іншої країни. Однак, цей варіант досить довготривалий і несе за собою безліч перевірок фіктивності шлюбу.

3. Спосіб третій - військовий. При надходженні на військову службу в армію чужої держави і проходженні її протягом деякого часу, можна сподіватися на отримання громадянства. Однак, не всі країни дають таку можливість.

4. Спосіб четвертий - постійне місце проживання. При тривалому і постійному проживанні на території країни, влада може надати громадянство. Правда, для цього доведеться прожити там аж до десятка років, в залежності від держави. Також доведеться виконати ряд певних умов, різних для кожної країни.

Спосіб п'ятий - економічний

Що робити якщо одружитися або йти в армію немає бажання, родичів за кордоном немає, а жити в обраній країні потрібно дуже довго?

У багатьох країнах є простий і швидкий спосіб, пропонований іноземцям - "економічне громадянство". Це легальний спосіб швидко купити собі паспорт, правда, обійдеться він в суму не менше $ 100 000. З одного боку, це робить неможливим отримати громадянство більшості казахських громадян, але людина, стан якого дозволяє вкласти таку суму в страхування свого бізнесу, отримає повноцінне громадянство буквально за кілька місяців без шлюбу і навіть проживання в цій країні.

Розглядаючи варіанти вкладень коштів, потрібно відзначити, що найдешевший варіант - Домініка , Проте найпростіша програма отримання громадянства - в Вануату . Тут оформлять паспорт всього за 30 днів, а вимоги набагато нижче, ніж у країн Європи або Карибського регіону. Так що, якщо Вам відмовлять в оформленні другого паспорта у всіх країнах, Вануату з великою ймовірністю прийме Вас до лав своїх громадян. Правда, для цього доведеться прожити там 30 днів разом з сім'єю протягом 3 років з моменту отримання документів.

Країни Карибського басейну також досить лояльні до громадян Казахстану при отриманні другого паспорта. Не варто скидати з рахунків такі варіанти, як Сент-Кітс і Невіс . Тут є можливість віддаленої подачі документів, вони не вимагають проживання на їх території і не пред'являють жорстких вимог до інвесторів, поміченим у корупційних діях. Чого не можна сказати про таких популярних європейський країнах, як Мальта, де будь-яку підозру закінчується беззаперечним відмовою.

Це лише невеликий список країн і правил отримання громадянства в них. Слід зазначити, що ці правила можуть змінюватися, і відбувається це дуже швидко, тому подбати про отримання другого громадянства рекомендується найближчим часом, поки є можливість захистити своїх близьких і свої заощадження.

Оформлення громадянства за інвестиції в країнах Євросоюзу

Якщо Ви бажаєте отримати паспорт за економічні вкладення тільки в країнах Євросоюзу, слід звернути свою увагу на Мальту і Кіпр . Правда, обійдеться це вже в кілька мільйонів євро.

Варто попередити, що при виборі цього напрямку, краще вибрати Кіпр. На Мальті відзначений дуже великий відсоток відмов - близько 25% поданих заявок.

Для Кіпру ці цифри значно нижче, тим більше що мінімальний поріг інвестицій для громадянства зараз складає "всього" € 2 млн., З оформленням паспорта протягом 3-4 місяців і без проживання на території держави.

Крім цих варіантів європейського громадянства, можна відзначити португальську програму "золотих віз".

Спритний хід: при виборі економічного громадянства в країнах Карибського регіону

Багато хто наївно думає, що оформляючи економічне громадянство в такому зручному регіоні, як Карибські острови, вони вирішать питання і про податкову резидентність. Однак, це не так. Дійсно, паспорт цих країн дає безвізовий в'їзд в більшість країн світу, включаючи США, країни Шенгенської угоди, Китай, звільняють від виплати ПДФО та інших податків, гарантують соціальний та економічний захист.

На жаль, він не дає права оформити сертифікат на податкову резиденцію на Карибах. У цій країні не справляється ПДФО, тому влада не розуміє необхідності видачі сертифіката. Однак, для того, щоб відкривати рахунки в банках інших країн, це необхідно. При оформленні економічного громадянства на Карибських островах варто врахувати цю особливість і поєднати з оформленням податкової резиденції де-небудь на Мальті, Кіпрі або Монако.

Христина Ружила - Імміграційний експерт, партнер компанії "Мігроніс"

www.migronis.com

E-mail: [email protected]

тел .: + 7 727 350 59 65

Чому ж це відбувається?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.