Навигация
Реклама
Реклама

Вибір Yarhotel - Сімейний відпочинок з дітьми - Yarhotel.ru

Спільний відпочинок - це прекрасний спосіб не тільки відпочити, а й зблизитися з родиною. Діти отримують можливість подивитися світ, а батьки - показати його і відкрити щось нове для себе. У Ярославлі багато таких місць, де нудно не буде ні дітям, ні їх батькам.

Готель або квартиру вибирати краще в центрі, оскільки основні визначні пам'ятки знаходяться саме там. Крім того, ввечері можна прогулятися по красивих вулицях Ярославля. З дітьми можна зупинитися в готелях Іоанн Васильович, Волзька перлина, Ювілейна, Которосль, також Турист (варіант побюджетнее). Можна зупинитися в чотиризірковому Ринг Прем'єр Готелі, але якщо поїздка на тиждень, це буде дорого. Зручний недорогий варіант - квартири-готелю: «Співпраця», «Тандем».

1. зоопарк

Спільний відпочинок - це прекрасний спосіб не тільки відпочити, а й зблизитися з родиною

Унікальність ярославського зоопарку - в ландшафтному принципі організації. Тварини розміщуються в великих вольєрах з комфортними для них умовами. Понад 200 видів, є «контактна» зона, де можна «поспілкуватися» з рідкісними видами птахів і деякими видами домашніх тварин. Працює навчально-демонстраційний центр «Ковчег».

2. Музей «Мій улюблений ведмедик»

Сама назва говорить за себе - кожній дитині сподобається розглядати велику колекцію іграшкових ведмедів. І дорослі згадають ведмедиків свого дитинства, адже представлено понад 700 «експонатів». Музей знаходиться в центрі.

3. Прогулянка по Волзі на річковому трамвайчику

Від річкового вокзалу можна відправитися в плавання на річковому трамвайчику. Рухається він не дуже швидко, що дуже зручно для споглядання красивих пейзажів. Час прогулянки - півтори-дві години.

4. Дитяча залізниця

Це дійсно унікальний проект: всім заправляють школярі (зрозуміло, під суворим контролем інструкторів). Вони водять тепловоз (відстань близько 6 км, 2 зупинки), самі переводять стрілки, креслять графіки руху, оголошують час прибуття-відправлення. В програму екскурсії входить огляд макетів-тренажерів, на яких навчаються юні залізничники. Все показано максимально наочно.

5. планетарій

Планетарій побудований до тисячоліття Ярославля в 2011 році, оснащений новітньою апаратурою і знаходиться в центрі. Звук і зображення на високому рівні, цікава програма. Хлопчики по достоїнству оцінять 5D-атракціон космічного корабля. Вартість квитків - в межах 100 рублів (залежить від часу сеансу, 30 або 45 хвилин).

6. Музей «Музика і час»

Його варто відвідати, щоб побачити чудові, незвичайні, дуже цікаві колекції прасок, годин, грамплатівок, дзвіночків, грамофонів і інших музичних інструментів. Дуже багато цікавих експонатів!

7. Даманський острів

Який дитина не любить парки з атракціонами? Даманський парк відрізняється не тільки незвичайним розташуванням - щоб потрапити туди, необхідно пройтися по невеликому мосту на острів, а й різноманітністю атракціонів. Парк прикрашений клумбами, акуратними газонами, є кафе. Традиційно проводяться розважальні програми для всіх вікових груп.

8. стрілка

Відвідати свіжовідремонтовану Стрілку повинен кожен гість Ярославля! Фонтани зі світломузикою і цікавими водяними ефектами, красивий пам'ятник з незвичайною чотиристоронньої композицією не залишать байдужим нікого.

9. Парк тисячоліття Ярославля

Цей недавно відкрився парк подобається всім. По-перше, він в центрі міста. По-друге, там дійсно є на що подивитися: фонтани, квіткові композиції, екстрим-парк. Для дітей облаштовані спеціальні майданчики з гумовим безпечним покриттям.

10. ТЮГ - Театр юного глядача

Цьому театру більше 27 років, місць в ньому багато, а програма досить насичена. Крім того, вистави йдуть не тільки для дітей, є і молодіжні та дорослі - з глибоким змістом.

11. Цирк

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.