Навигация
Реклама
Реклама

Відпочинок без візи для росіян / Ківі.ру /

  1. Куди поїхати відпочивати без візи навесні і влітку
  2. Куди поїхати відпочивати без візи восени і взимку

Повноцінний комфортний відпочинок вимагає хорошої підготовки Повноцінний комфортний відпочинок вимагає хорошої підготовки. Вибрати тур, оформити необхідні документи, зібрати речі, продумати дозвілля - і це далеко не все, що має бути зроблено туристу напередодні відпустки. А якщо до цього списку додати ще й отримання візи, то майбутній відпочинок втрачає всю свою принадність. Туристи знають, що багато країн пропонують росіянам відпочинок без візи, тому саме час поберегти час і гроші і вибрати для відпочинку країну безвізового в'їзду.

Однак безвізовий режим має свої нюанси. Наприклад, закордонний паспорт в'їжджає на територію такої країни повинен мати певний строк дії. Передбачено також наявність зворотного авіаквитка, підтвердження броні готелю і достатньою для перебування в країні суми грошей. Але позитивних моментів все ж більше, адже можна просто так, не плануючи заздалегідь, придбати гарячі тури без візи і відправитися відпочивати!

Безвізовий режим вигідний і приймаючим країнам, адже туризм у багатьох з них є основною статтею доходу, і зайві формальності скорочують потік туристів, а значить, і надходження до бюджету. Щоб дізнатися, де можна відпочити без візи, достатньо просто звернутися в туристичне агентство і зі списку країн безвізового режиму вибрати найбільш цікаву для себе.

Куди поїхати відпочивати без візи навесні і влітку

Плануючи, куди поїхати без візи, багато росіян традиційно віддають перевагу Туреччини . Ця країна пропонує нашим туристам перебування на своїй території без візи протягом 30 (в зимовий період) - 60 днів (влітку). На кордоні, як правило, перевіряють наявність достатньої для відпочинку суми грошей, зворотні квитки і термін дії закордонного паспорта.

Туристи, у яких Туреччина вже не викликає захоплення, можуть придбати тури в Єгипет . На кордоні в закордонний паспорт мандрівника поставлять позначку про візу. Але ця процедура не займе багато часу і обійдеться досить дешево - 15 доларів. Серед безвізових для росіян країн одну з лідируючих позицій займає Ізраїль : Тут російські туристи можуть перебувати 90 днів. Однак доведеться дотримати інші, не менш жорсткі вимоги: тривалий термін (не менш 6 місяців) дії закордонного паспорта, бронь готелю, медична страховка і інші документи, що підтверджують туристичні наміри гостя країни. Деякі країни, куди можна поїхати без візи, в обов'язковому порядку вимагають наявність туристичної путівки і обмежують термін перебування на своїй території. До їх числа відноситься Туніс . Для двотижневого перебування на території країни досить ваучера на туристичне обслуговування, для більш тривалого візиту доведеться оформити візу.

Особливий інтерес для тих, являє Чорногорія . Відпочивати тут можна протягом 30 днів, а головна вимога - не менше ніж тримісячний термін дії закордонного паспорта. Більше ніяких документів на кордоні не вимагають, і цей факт приваблює російських туристів, адже мінімум формальностей і свобода пересування роблять відпочинок в Чорногорії приємним і комфортним.

Не забувають російські мандрівники і про Крим, благо України відноситься числу країн, куди поїхати відпочивати без візи поки що можливо. Для того, щоб росіяни могли поніжитися під теплим кримським сонцем і познайомитися з багатьма пам'ятками цієї курортної зони, досить російського або закордонного паспорта. Термін перебування для них на території України не обмежений.

Ні зайва паперова тяганина, ні тривале і дороге оформлення візи, ні відсутність потрібних документів - ніщо не повинно зіпсувати довгоочікувану відпустку. Ви позбавляєте себе від багатьох проблем. Квиток, паспорт, гроші - і ось вже поруч море, сонце і гарячий пісок ...


Куди поїхати відпочивати без візи восени і взимку

В Таїланді , Відпочинок без візи можливий протягом 30 днів. Головні умови - діючий на момент поїздки закордонний паспорт і правильне заповнення міграційної карти. візу в Мексику можна оформити за два дні через інтернет. В'їхати в стану за електронною вирішенню можна тільки один раз, протягом 30 днів з моменту отримання документа. Відвідати Шрі-Ланку також можна без візи. Відчути весь колорит Індії , Подивитися на екзотичну природу, прогулятися по джунглях, покататися на слонах. Побачити руїни стародавньої цивілізації, відвідати стародавні храми

В'єтнам , Пропонує вільне переміщення по країні протягом п'ятнадцяти днів за умови чинного більш ніж три місяці закордонного паспорта і зворотного квитка. А ось на території Домініканської Республіки російські туристи можуть відпочивати цілих тридцять днів. Для цього необхідно заповнити туристичну карту і пред'явити зворотний квиток.
Теги: Відпочинок без візи в січні, грудні, березні, квітні, травні, червні, липні, серпні, вересні, жовтні, листопаді, грудні

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.