Навигация
Реклама
Реклама

Відпочинок на морі в Італії

  1. Відпочинок в Італії на море влітку: куди краще поїхати?
  2. Як вибрати хороший тур?

Італія - ​​це один з найбільш популярних варіантів для автобусних, екскурсійних турів. Але мало хто згадує про Італію, коли замислюються про літній відпочинок на морі: так виходить, що в таких випадках, туристи згадують більше про Туреччині, Єгипті, любителі екзотики - про Балі або Домінікані. Італія - ​​це прекрасний варіант для того, щоб поєднати приємне з корисним, морський відпочинок - з оглядом визначних пам'яток, насолода морем і сонцем і чудовою архітектурою і культурою. Море в Італії - чудовий, причому відпочити Ви можете як на Середземному морі, так і Іонічному, Лигурийском, Тірренське або на Адріатичному. Ми спробуємо коротко розглянути основні італійські морські курорти.

Відпочинок в Італії на море влітку: куди краще поїхати?

Відпочинок в Італії на море влітку: куди краще поїхати

  • Венеціанська лагуна. Пляжі Венеціанської лагуни і, зокрема, Лідо - це відмінний варіант для тих, хто не хоче всю відпустку пролежати на шезлонгу. Поєднати морський відпочинок з прогулянками в Венеції, островах Мурано і Бурано, а також не надто далеких Мілані і Вероні - чудовий варіант.
  • Ріміні - це абсолютно прекрасний адріатичний курорт в Італії. Чудові пляжі, істинно італійська атмосфера, дрібний пісок, пологі входи в воду, цей варіант, до речі, відмінно підходить для відпочинку з дітьми.
  • Курорт Абруццо - це кращий варіант для еко-туризму. Поруч знаходиться національний парк Абруццо - заповідний край найкрасивіших озер.
  • Калабрія - це прекрасне місце для любителів істинно жаркого клімату, адже це - самий південь Апеннінського півострова. Це - не найпопулярніше місце, тому тут вам навряд чи будуть докучати натовпи туристів. Злегка рожевий відтінок піску і фіолетового відтінку морської води, - все це виглядає просто неймовірно красиво. Крім цього, тут можна відпочити щодо бюджетно.
  • Неаполітанська Рів'єра і її курорти Неаполь, Позітано, Салермо і Сорренто - це ідеальний варіант для любителів автентичної італійської культури. Чи не вилизані туристичні картинки, а Італія така, яка вона є: це ви точно знайдете на Неаполітанської Рив'єрі.
  • Відпочинок на курортах Тосканській Рив'єри цілком можна поєднати з поїздками на тосканські виноградники і в головні міста - наприклад, Флоренцію або Пізу.

Як вибрати хороший тур?

Відпочинок в Італії - це справжнісінька казка, в яку ви можете відправитися разом з нами. Ми із задоволенням організуємо для Вас ідеальний італійський відпустку, зможемо організувати екскурсійний або морський тур, або ж поєднати і те, і інше. Як раннє бронювання, так і гарячі тури: разом з нами ваш відпустку буде ідеальним!

Відпочинок в Італії на море влітку: куди краще поїхати?
Як вибрати хороший тур?
Відпочинок в Італії на море влітку: куди краще поїхати?
Як вибрати хороший тур?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.