Навигация
Реклама
Реклама

Відпочинок в Абхазії у вересні

 1. Погода в Абхазії у вересні
 2. Чим зайнятися в Абхазії у вересні
 3. Де зупинитися в Абхазії у вересні
 4. Садиба «Горець» Гечріпш
 5. Гостьовий будинок «Золота корона» Цандріпш
 6. Гостьовий будинок «Альвіна» Гечріпш
 7. Гостьовий будинок «Камо» Гечріпш
 8. Гостьовий будинок «Світлана» Гечріпш
 9. Гостьовий будинок «Анжеліка» Цандріпш
 10. Приватний сектор «У Асі» Гечріпш
 11. Гостьовий будинок «Анна» у моря Гечріпш
 12. Будинок на Аптечної Гечріпш
 13. Гостьовий будинок «Примор'я» Гечріпш
 14. Гостьовий будинок «Лазур» Цандріпш
 15. Гостьовий будинок «Вогник» Цандріпш
 16. Гостьовий будинок «Барс» Цандріпш
 17. Гостьовий будинок «На Леніна 67» Цандріпш
 18. Будинки під ключ "У Аміни» Гечріпш
 19. Гостьовий будинок «Евеліна» Цандріпш
 20. Гостьовий будинок «Інкіт» Піцунда
 21. Гостьовий будинок «Violla» Цандріпш
 22. Садиба «Роза вітрів» Приморське
 23. Гостьовий будинок «У Маргарити» Цандріпш
 24. Гостьовий будинок «Сафіса» Гечріпш
 25. Гостьовий будинок Мінаса і Аліни Цандріпш
 26. Гостьовий будинок «Мрія» Цандріпш
 27. Гостьовий будинок «Бриз» Цандріпш
 28. Гостьовий будинок «Дарина» Сухумі
 29. Гостьовий будинок «На Жовтневій» Цандріпш
 30. Приватний будинок на Лапстінской Цандріпш
 31. Гостьовий будинок «Ася» Цандріпш
 32. Гостьовий будинок «У Тимура» Гечріпш
 33. Гостьовий будинок «У Ніни» Гечріпш
 34. Гостьовий будинок «Афіна» Цандріпш
 35. Гостьовий будинок у Алли і Бориса з будиночками під ключ новий Афон
 36. Гостьовий будинок «Моніка» Цандріпш
 37. Гостьовий будинок «Кристал» Цандріпш
 38. Гостьовий будинок «Південний» Гечріпш
 39. Гостьовий будинок «Дарина-море» Цандріпш

Багато мандрівників вважають за краще проводити відпочинок в Абхазії у вересні, тому що вересень вважається одним з найбільш сприятливих місяців на чорноморському узбережжі Абхазії, а також Сочі . Курортна життя в вересні не припиняється, принаймні перші два тижні погода і атмосфера така ж, як влітку. Єдине, у вересні майже немає відпочиваючих з дітьми шкільного віку та студентів. В іншому вересень у Абхазії можна назвати плавним продовженням літа. У цьому місяці відпочиваючі також проводять багато часу на пляжах, загоряючи під теплими променями сонця і купаючись в хвилях ласкавого Чорного моря. Як і раніше працюють численні літні кафе і ресторани, екскурсійні бюро та сувенірні лавки.

Відпочинок в Абхазії без посередників - каталог житла з цінами, фото, відгуками і прямими контактами господарів.

Погода в Абхазії у вересні

З приходом вересня в Абхазії настає довгоочікуваний оксамитовий сезон. Погода в вересні вже не така спекотна і спекотна, вологості стає менше, тому відпочивати набагато комфортніше, ніж влітку. Однак варто враховувати, що погода в Абхазії у вересні може бути непередбачуваною, особливо в другій половині.

У першій половині місяця зазвичай тепло, температура повітря може прогріватися вдень до + 30-32 ° С, вночі до + 18 ° С. Починаючи з другої половини вересня температура повітря поступово охолоджується, в середньому відмітка на термометрі доходить до + 17 ° С до кінця місяця. Бувають роки, коли погода в вересні в Абхазії тримається в районі + 25 ° С весь місяць. Трапляються і великі скачки температур, наприклад, на 10 ° С вгору або вниз по стовпчику термометра.

В цілому, перші два тижні вересня в Абхазії характеризуються стабільною теплою або навіть спекотною погодою. А ось з другої половини починаються капризи природи у вигляді похмурого неба і дощів. Однак вересневі дощі зазвичай проходить швидко, після них на небі знову з'являється сонце.
Якщо у вас виникає питання, чи можна купатися в Абхазії у вересні, то сміливо відповідаємо, що можна. Практично завжди в першій половині вересня море тепле, температура води + 25-26 ° C. Потім воно поступово починає остигати. Причому це відбувається швидше при дощовій погоді. До кінця місяця температура води падає до + 21-22 ° C, що вже не зовсім комфортно для купання.

Чим зайнятися в Абхазії у вересні

Туристи, які приїжджають відпочивати до Абхазії у вересні, можуть розраховувати на прекрасний пляжний відпочинок, який при бажанні можна розбавити насиченою екскурсійною програмою.
Відпочинок на пляжі можна урізноманітнити відвідуванням Новоафонской печери і Новоафонского монастиря , Який є найбільшою релігійною святинею Абхазії. Монастир був заснований в 1875 році монахами з російського монастиря святого Пантелеймона на Афоні в Греції. Новоафонский монастирський комплекс об'єднує шість храмів: надбрамний - Вознесіння Господнього, храм святого апостола Андрія Первозванного, храм на честь преподобних отців афонських, храм в ім'я мученика Ієронім і храм на честь ікони Божої Матері «Ізбавительниця». У центрі чотирикутника, утвореного корпусами монастиря, височіє побудований 1888-1900 роках Пантелеймонівський собор. Новоафонська печера розташована в надрах мальовничій Іверської гори, висота якої становить 344 метра. На вершині гори збереглися руїни стародавньої Анакопійская фортеці.

поїдьте в  Сухумський ботанічний сад
поїдьте в Сухумський ботанічний сад . Це справжній оазис в Країні Душі, в якому на площі понад 50 га ростуть близько п'яти тисяч видів і сортів рослин. Головною прикрасою і визначною пам'яткою Сухумського ботанічного саду є трьохсотрічна кавказька липа, стовбур якої в діаметрі становить 3 метри. Це дивно-гарне дерево росло тут, коли ще не було Сада. За часів російсько-турецької війни липа була зрубана турками, але не загинула. Дерево продовжувала зростати, витягнувшись на 20 метрів у висоту.

відвідайте  мавпячий розплідник  , Який знаходиться з північного боку Ботанічного саду
відвідайте мавпячий розплідник , Який знаходиться з північного боку Ботанічного саду. Не всі туристи знають, але це не просто зоопарк, в якому живуть ці дивовижні тварини, а науково-дослідний інститут експериментальної патології і терапії АН Абхазії (НІІЕПіТ). Саме тут відбувалися наукові відкриття в області медицини. Вчені і сьогодні проводять дослідження над приматами з метою створення нових вакцин.

Можна з'їздити на  форелеве господарство «Чорноріченське»  , Яке знаходиться в Гудаутськом районі Абхазії
Можна з'їздити на форелеве господарство «Чорноріченське» , Яке знаходиться в Гудаутськом районі Абхазії. Господарство нараховує п'ятнадцять ставків, в кожному з яких близько двох тисяч риб. Туристи можуть виловити форель власноруч, після чого цю царську рибу приготують з овочами і подадуть з смачним абхазьким вином до столу.

Туристи можуть виловити форель власноруч, після чого цю царську рибу приготують з овочами і подадуть з смачним абхазьким вином до столу

Обов'язково варто з'їздити на екскурсію на озеро Ріца . Це візитна картка всієї республіки. Озеро розташоване на висоті 950 метрів над рівнем моря. Дорога до Ріце проходить по мальовничому ущелині. По дорозі знаходяться Блакитне озеро, водоспади Дівочі і Чоловічі сльози, у яких обов'язково зробіть зупинку. У водоспаду Дівочі сльози можна буде загадати бажання і пов'язати кольорову стрічку.

Якщо ви захоплюєтеся історією, то варто відвідати  дачу Сталіна  на озері Ріца
Якщо ви захоплюєтеся історією, то варто відвідати дачу Сталіна на озері Ріца. У генсека було багато заміських резиденцій, в тому числі кілька на території Абхазії, але дача на Ріце була у нього найулюбленішою. Її він відвідував частіше за інших.

Можна піднятися на  Альпійські луки Абхазії  , Які розташовані на висоті більше двох тисяч метрів над рівнем моря, на північний схід від гірського села Авадхара
Можна піднятися на Альпійські луки Абхазії , Які розташовані на висоті більше двох тисяч метрів над рівнем моря, на північний схід від гірського села Авадхара. Ці великі зелені долини є популярним туристичним маршрутом. Неймовірна тиша і спокій, які панують в цих краях, приваблюють сюди еко-туристів з усього світу. Дістатися до альпійських лугів самостійно дуже важко. Для цього потрібно пройти довгий шлях по гірських стежках, який в змозі витримати тільки досвідчені любителі пішого туризму. Зазвичай же туристів возять на УАЗика, що надає поїздці особливого колориту.

Якщо відпочинок в Абхазії у вересні вам швидко набридне, можна поїхати в  Адлер  , Тим більше він знаходиться поруч
Якщо відпочинок в Абхазії у вересні вам швидко набридне, можна поїхати в Адлер , Тим більше він знаходиться поруч. Там стільки всього цікавого знайдеться! Розваги на будь-який смак і будь-який вік. Втім, провести день в Адлері - цього недостатньо. Чудовий сочинський курорт може запропонувати стільки цікавого, що за один день ніяк не подивитися. Тому краще поїхати на відпочинок в Адлер в наступний раз і на більш тривалий час. Однак якщо наступного разу не відомо, коли трапиться, можна з'їздити і подивитися головні визначні пам'ятки Адлера: Олімпійський парк, дельфінарій, океанаріум, парк «Південні культури», мавпячий розплідник і ін.
Таким чином, вересень можна сміливо назвати одним з кращих періодів для відпочинку в Абхазії. Людей значно менше, сонця багато, але спеки немає, погода і море теплі, все навколо зелене, на місцевих ринках багато фруктів і овочів. Вересень Абхазії - прекрасна пора для пляжного та екскурсійного відпочинку.

Де зупинитися в Абхазії у вересні

від 250 руб. з людини

Садиба «Горець» Гечріпш

Тихе і мальовниче місце поруч з евкаліптової гаєм. Ідеальний варіант для спокійного сімейного відпочинку в Абхазії. До послуг гостей: номера з індивідуальними або спільними зручностями, Wi-Fi, мангал, організоване харчування, каркасний басейн, парковка, трансфер, екскурсії.

від 700 руб. за номер

Гостьовий будинок «Золота корона» Цандріпш

Абхазія, Гагрський р-н, п. Цандріпш, вул. Лапстінская, 8 200 метрів до моря ≈ 3 хвилини пішки

Гостьовий будинок "Золота корона" запрошує відпочити в райському куточку сонячної Абхазії - в селищі Цандріпш. Будинок знаходиться в двох хвилинах ходьби від моря. До послуг гостей номери з усіма зручностями, басейн, Wi-Fi, їдальня, парковка, дитячий майданчик, екскурсії, мангал.

від 250 руб. з людини

Гостьовий будинок «Альвіна» Гечріпш

Відмінний варіант для тих, хто віддає перевагу відпочинку в приватному секторі Абхазії. Будинок розташований в п. Гечріпш недалеко від кордону. До моря 10 хвилин ходьби. Для відпочиваючих пропонуються номери економ класу і зі зручностями. До послуг гостей: кухня, їдальня, Wi-Fi, парковка, мангал, екскурсії, прокат велосипедів, дитячий куточок.

Гостьовий будинок «Камо» Гечріпш

Приватний будинок в 5 хв. ходьби від моря. Для відпочиваючих здаються номери економ (санвузол на поверсі) і стандарт (санвузол в номері). Є обладнана кухня. Гості можуть готувати самі або замовляти страви з домашнього меню. Під мандариновими деревами затишна альтанка зі столиками. До послуг гостей: парковка, басейн, Wi-Fi, мангал, трансфер.

від 250 руб. з людини

Гостьовий будинок «Світлана» Гечріпш

Будинок розташований в п. Гечріпш Гагрського р-ну Абхазії недалеко від моря. Для розміщення відпочиваючих номери економ класу і зі зручностями. До послуг гостей кухня, парковка, дитяча пісочниця, пральна машина, мангал, Wi-Fi. За будинком знаходиться невелика річка і озеро, де можна ловити рибу.

від 250 руб. з людини

Гостьовий будинок «Анжеліка» Цандріпш

Абхазія, Гагрський р-н, п. Цандріпш, пров. Інтернатівський, 9 1,3 км до моря ≈ 15 хвилин пішки

Будинок знаходиться в дуже мальовничому місці в оточенні лісу і гір. Це ідеальний варіант для відокремленого сімейного відпочинку далеко від шуму і суєти. До послуг гостей: затишні номери з індивідуальними або спільними зручностями, кухня, парковка, Wi-Fi. В гостях у Анжеліки вас чекає привітний прийом і увагу, можливість поєднувати пляжний відпочинок з екскурсіями по Абхазії.

від 250 руб. з людини

Приватний сектор «У Асі» Гечріпш

Затишний будиночок в п. Гечріпш поруч з морем. Є кімнати економ класу і зі зручностями в номері. Гарний зелений двір, простора літня кухня. Можна замовляти готові страви у господині. Для гостей безкоштовна парковка, мангал, Wi-Fi. Це відмінний варіант для тих, хто вважає за краще недорогий відпочинок в приватному секторі Абхазії без посередників.

від 300 руб. з людини

Гостьовий будинок «Анна» у моря Гечріпш

Ідеальне місце для тих, хто мріє прокидатися під шум прибою і крик чайок. Будинок знаходиться на першій береговій лінії. Для відпочиваючих пропонуються кімнати економ класу і зі зручностями. До послуг гостей велика кухня, мангал, парковка. Хороший варіант для тих, хто шукає недорогий відпочинок в Абхазії у моря.

від 250 руб. з людини

Будинок на Аптечної Гечріпш

Приватний будинок на тихій і зеленої вулиці в 10 хвилинах ходьби від моря і кордону. Відпочиваючим здаються затишні кімнати економ класу і зі зручностями. До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi, парковка, кухня, мангал, зустріч в Адлері або на кордоні.

від 350 руб. з людини

Гостьовий будинок «Примор'я» Гечріпш

Міні-готель "Примор'я" - ідеальне місце для спокійного сімейного відпочинку біля моря в Абхазії. Готель розташований в селищі Гечріпш на першій береговій лінії. Є гарна упорядкована територія з ландшафтним дизайном. До послуг гостей: безкоштовна парковка, Wi-Fi, організація харчування.

від 400 руб. з людини

Гостьовий будинок «Лазур» Цандріпш

Абхазія, Гагрський р-н, п. Цандріпш, вул. Нагірна, 11 700 метрів до моря ≈ 10 хвилин пішки

Гостьовий будинок «Лазур» запрошує на відпочинок в сонячний селище Цандріпш. До послуг гостей номери з усіма зручностями і шикарним видом на море! Є кухня, Wi-F, парковка. Дорога до моря займає 6-7 хвилин прогулянковим кроком.

від 800 руб. за номер (міжсезоння)

Гостьовий будинок «Вогник» Цандріпш

Абхазія, Гагрський р-н, п. Цандріпш, вул. Жовтнева, 108 250 метрів до моря ≈ 3 хвилини пішки

Гостьовий будинок в Цандріпше. Три хвилини ходьби від моря. Поруч Білі скелі. Розміщення гостей в номерах зі всіма зручностями і економ, Wi-Fi, літня кухня, їдальня, парковка, дитячий майданчик, екскурсії. Вид на море і гори.

від 400 руб. з людини (міжсезоння)

Гостьовий будинок «Барс» Цандріпш

Гостьовий будинок в мальовничому місці селища Ґантіаді (Гантіаді) з прекрасним видом на море і гори. До послуг відпочиваючих надаються нові однокімнатні та двокімнатні номери класу «Люкс» з видом на море і на гори, а також маленький сімейний будиночок з окремою кухнею-їдальні і відкритим балконом.

від 250 руб. з людини

Гостьовий будинок «На Леніна 67» Цандріпш

Невеликий гостьовий будинок в Цандріпше для спокійного сімейного відпочинку. Затишні номери, кухня, парковка, Wi-Fi. Поруч ринок, кафе, їдальні, магазини.

от 2000 ₽ за будинок в травні

Будинки під ключ "У Аміни» Гечріпш

Абхазія, п. Гечріпш, вул. Аптечна, 29 500 до моря ≈ 7 хвилин пішки

Здаються під ключ два будинки в Абхазії у моря. Будинки розташовані на одній ділянці. Місткість великого будинку 9 осіб, малого 4 людини. Просторе подвір'я, парковка, гараж, мангал, Wi-Fi, альтанка. Прекрасний варіант для тих, хто бажає зняти будинок в Абхазії 2019.

від 700 руб. за номер

Гостьовий будинок «Евеліна» Цандріпш

Гостьовий будинок біля моря в п. Цандріпш. Прекрасний варіант для сімейного відпочинку в Абхазії без посередників. До послуг гостей комфортабельні номери з усіма зручностями, басейн, своя їдальня з домашньою кухнею, Wi-Fi, парковка, мангал, екскурсії, а також зустріч в Адлері.

від 1000 руб. за номер

Гостьовий будинок «Інкіт» Піцунда

Приватний гостьовий будинок в Піцунді поруч з морем. Тихе мальовниче місце для спокійного сімейного відпочинку в Піцунді. До послуг гостей безкоштовна парковка, Wi-Fi, мангал, їдальня. Поруч знаходиться пансіонат "Самшитовий гай".

+7 (940) 773-52-10

(Аквафон, WhatsApp, Viber), +7 (918) 355-09-09 (МТС, WhatsApp, Viber) Лена, +7 (940) 993-85-66 (Аквафон, WhatsApp, Viber), +7 (918) 355-86-17 (МТС, WhatsApp) Ігор задати питання

від 800 руб. за номер

Гостьовий будинок «Violla» Цандріпш

Абхазія, Гагрський р-н, п. Цандріпш, пров. Лапстінскій, 10а 250 метрів до моря ≈ 3 хвилини пішки

Невеликий гостьовий будинок в приватному секторі Цандріпша для спокійного відпочинку на березі моря. Відпочиваючим здаються затишні і просторі кімнати. До послуг гостей безкоштовна парковка, літня кухня, мангал, екскурсії, зустріч на кордоні або в Адлері.

від 350 руб. з людини

Садиба «Роза вітрів» Приморське

Гостьовий будинок в Приморському для спокійного сімейного відпочинку в Абхазії. Для розміщення гостей пропонуються кімнати економ класу з видом на море. До послуг відпочиваючих Wi-Fi, дві кухні, мангал, парковка, доставка на сірководневі джерела і назад.

від 300 руб. з людини

Гостьовий будинок «У Маргарити» Цандріпш

Новий будинок в Цандріпше, приватний сектор. Для розміщення пропонуються номери з вигодами і економ класу з прекрасним видом на гори! У будинку є безкоштовний Wi-Fi, літня кухня, великий двір з місцями для паркування, мангал, пісочниця.

від 400 руб. з людини

Гостьовий будинок «Сафіса» Гечріпш

Новий гостьовий будинок в Абхазії недалеко від моря і кордону. Просторі номери з вигодами, економні номера, Wi-Fi, великий зелений двір, альтанка, мангал, дитячий куточок, літня кухня.

від 250 руб. з людини

Гостьовий будинок Мінаса і Аліни Цандріпш

Абхазія, Гагрський р-н, п. Цандріпш, вул. Нагірна, 21 750 метрів до моря ≈ 11 хвилин пішки

Сім'я Мінаса і Аліни Рогонян запрошує відпочити в тихому і мальовничому куточку Абхазії - в селищі Цандріпш поруч зі знаменитими Білими скелями. До ваших послуг недорогі затишні номери, Wi-Fi, парковка, загальна кухня, екскурсії.

від 350 руб. з людини

Гостьовий будинок «Мрія» Цандріпш

Абхазія, Гагрський р-н, п. Цандріпш, вул. 6 Жовтня, 10а 300 метрів до моря ≈ 4 хвилини пішки

Затишний гостьовий будинок в Цандріпше поблизу моря. Тихе мальовниче місце, ідеально підходить для сімейного відпочинку. Розміщення в номерах зі зручностями і економ класу. Є безкоштовний Wi-Fi, загальна кухня, їдальня, мангал, парковка. Організовуються екскурсії по Абхазії прямо з дому.

від 1000 руб. за номер

Гостьовий будинок «Бриз» Цандріпш

Абхазія, Гагрський р-н, п. Цандріпш, вул. Жовтнева 376 200 метрів до моря ≈ 3 хвилини пішки

Сімейний гостьовий будинок в Цандріпше з басейном та упорядкованою зеленою територією. Своя їдальня, дитячий майданчик, дерев'яні альтанки, мангал, парковка. Номери з усіма зручностями. З балконів вид на море і гори. Тихе мальовниче місце для спокійного відпочинку в Абхазії. Море в двох хвилинах ходьби.

від 1500 руб. за номер

Гостьовий будинок «Дарина» Сухумі

Гостьовий будинок "Дарина" в Сухумі пропонує комфортний відпочинок за прийнятними цінами. Приїжджайте - ми завжди раді бачити Вас! Для розміщення гостей пропонується чотири номери студії з кухнею. На території є Wi-Fi, парковка. Пляж і набережна махаджіров в крокової доступності.

від 600 руб. за номер

Гостьовий будинок «На Жовтневій» Цандріпш

Абхазія, Гагрський р-н, п. Цандріпш, вул. Жовтнева, 122 300 метрів до моря ≈ 4 хвилини пішки

Запрошуємо провести комфортний і недорогий відпочинок в Абхазії! Будинок знаходиться в курортному селищі Цандріпш, в 300 метрах від моря і в 15 хвилинах їзди від російського кордону. До ваших послуг великий упорядкований двір, гамаки, садові меблі, батут для дітей, літня кухня, мангал, зона барбекю, Wi-Fi, парковка, домашнє вино, чача, сік. Для розміщення відпочиваючих в гостьовому будинку є номери з вигодами і економ класу.

від 250 руб. з людини

Приватний будинок на Лапстінской Цандріпш

Абхазія, Гагрський р-н, п. Цандріпш, вул. Лапстінская, 12 500 метрів до моря ≈ 7 хвилин пішки

Тихе мальовниче місце, де можна провести сімейний відпочинок в Абхазії недорого. До послуг гостей кімнати з вигодами і економ класу, затишний дворик, парковка, мангал, дитячі гойдалки, Wi-Fi, загальна кухня, екскурсії. Господарі зустрінуть вас з теплотою і гостинністю і докладуть усіх зусиль, щоб ваш відпочинок пройшов чудово!

від 1000 руб. за номер

Гостьовий будинок «Ася» Цандріпш

Абхазія, Гагрський р-н, п. Цандріпш, вул. Лапстінская, 4/1 170 метрів до моря ≈ 2 хвилини пішки

Новий гостьовий будинок в п. Цандріпш для комфортного сімейного відпочинку. Номери з усіма зручностями і балконом, є Wi-Fi, їдальня, парковка, затишний зелений дворик. Хороший варіант для відпочинку в Абхазії у самого моря. Приймаються діти будь-якого віку.

від 400 руб. з людини

Гостьовий будинок «У Тимура» Гечріпш

Новий гостьовий будинок в Абхазії, в тихому районі недалеко від кордону. Розміщення в комфортабельних номерах зі зручностями за доступною ціною. Є великий двір з парковкою, літня кухня, альтанка, місця для відпочинку, мангал, Wi-Fi.

від 500 руб. з людини

Гостьовий будинок «У Ніни» Гечріпш

Недорогий гостьовий будинок в Абхазії у моря. Перша берегова лінія. Для розміщення туристів пропонуються номери з вигодами і економ класу. На території є Wi-Fi, парковка, загальна кухня, спортмайданчик.

від 600 руб. за номер

Гостьовий будинок «Афіна» Цандріпш

Абхазія, Гагрський р-н, п. Цандріпш, вул. Жовтнева, 221 190 метрів до моря ≈ 2 хвилини пішки

Гостьовий будинок в Абхазії у самого моря. Перша лінія в Цандріпше. Номери з усіма зручностями, Wi-Fi, загальна кухня, парковка. Район з розвиненою туристичною інфраструктурою. Поруч великий вибір кафе, їдалень, магазини, екскурсії.

від 1500 рублів за будиночок

Гостьовий будинок у Алли і Бориса з будиночками під ключ новий Афон

Абхазія, м.Новий Афон, Сухумское шосе, 67 на карті

Нові дерев'яні будинки біля моря в Новому Афоні під ключ. Будиночки 3-місні з усіма зручностями всередині. Також поруч можна зняти кімнату економ класу в гостьовому будинку. До послуг гостей парковка, інтернет, літня кухня, трансфер з Адлера.

від 300 руб. з людини

Гостьовий будинок «Моніка» Цандріпш

Абхазія, Гагрський р-н, п. Цандріпш, вул. Лапстінская, 10 300 метрів до моря ≈ 4 хвилини пішки

Приватний міні-готель в Абхазії недалеко від моря. Для розміщення пропонуються покращені номери економ класу і люкси. Є великий упорядкований двір, загальна кухня, інтернет, парковка. Туристична інфраструктура під рукою.

від 250 руб. з людини

Гостьовий будинок «Кристал» Цандріпш

Приватний гостьовий будинок в Цандріпше пропонує недорогий відпочинок в Абхазії без посередників поруч з морем. У будинку є номери економ класу, wi-fi, загальна кухня, їдальня, мангал, парковка. Обстановка домашня, що розташовує до спокійного відпочинку.

від 600 руб. за номер

Гостьовий будинок «Південний» Гечріпш

Новий гостьовий будинок в Абхазії поруч з морем. Є номери з вигодами і економ класу. Велика доглянута територія з квітами, зонами відпочинку, парковкою до ваших послуг.

від 1000 руб. за номер

Гостьовий будинок «Дарина-море» Цандріпш

Абхазія, Гагрський р-н, п. Цандріпш, вул. Жовтнева, 165 20 метрів до моря ≈ хвилина пішки

Гостьовий будинок у самого моря в Абхазії! Вийшовши з хвіртки, Ви відразу потрапляєте на пляж! Прекрасний вид на узбережжі прямо з двору будинку. Всі умови для відпочинку в Абхазії з дітьми. У кожному номері вигоди і економ класу, дитячий майданчик, парковка, wi-fi, кухня, екскурсії.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.