Навигация
Реклама
Реклама

Відпочинок в Хорватії в липні 2019. Ціни на тури в Хорватію з дітьми. Погода, температура повітря і води в липні.

  1. Кращі ціни на тури в Хорватію на даний момент часу: Все, що ви хочете мати для цікавого і повноцінного...
  2. Відпочинок з дітьми
  3. Фестивалі та хорватські свята
  4. ціни
  5. Погода за даними статистики до 2019 року

Кращі ціни на тури в Хорватію на даний момент часу:

Все, що ви хочете мати для цікавого і повноцінного відпочинку ви знайдете в Хорватії. Так, так, саме в Хорватії! Прекрасні пляжі, парки в густій ​​хмарі зелені та квітів, блискучі водоспади, історичні міста, засновані ще греками і римлянами, прекрасно обладнані готелі, термальні джерела і смачна їжа. Ваш відпустку в липні? Беріть путівку в цю прекрасну країну і насолоджуйтеся відпочинком і головне, за цілком доступними цінами! Ще Бернард Шоу і поет Юрі Каштелан називали цей край раєм. Хорватія немов зібрала всю красу земної природи: такого екологічно чистого куточка на нашій планеті знайти дуже важко.

З самого початок липня сюди їдуть туристи з усього світу. Тури в цю райську країну дають можливість викупатися в найчистіших водах Адріатичного моря і з насолодою прокотитися на яхті або катері. Яхтингом тут займаються всі: і туристи і населення. Відправившись на яхті до островів Адріатики, ви побачите безлюдні острови з унікальною природою, відчуєте себе першовідкривачем або Робінзоном.

Екскурсійний відпочинок

Серед міст, які потрібно відвідати, на першому місці стоять   Дубровник   і Задар Серед міст, які потрібно відвідати, на першому місці стоять Дубровник і Задар. Задар, обнесений старовинними укріпленнями, які захищали місто в давнину, красиво розташувався на узбережжі Адріатичного моря. Тут відвідайте церкву Святих мучеників, собор Святої Анастасії, зайдіть у Франційскій монастир.

Якщо вам пощастить потрапити в одне з найкрасивіших міст країни - Дубровник , То ви побачите безліч шедеврів найгарнішою архітектури. Особливу красу представляють фонтани, створені архітектором з Італії Онофріо до Ла Каві, а також церкви і собори.

Бажаєте насолодитися відмінним пляжним відпочинком? Відправляйтеся в красуню брели, де розташований один з кращих світових пляжів - Punta Rata. На пляжі шумно і весело, а в самому місті тихо і спокійно.

Відпочинок з дітьми

З дітьми найкраще відпочивати в Водиці, де ціни нижчі, ніж на інших курортах. У цьому містечку ви знайдете не тільки прекрасні пляжі, але і масу приємних розваг для дітей і дорослих. Тут ви покатаєтеся на водних лижах, катамаранах і мотоциклах. Шанувальники плавання з маскою і дайвінгу прагнуть потрапити саме в цей акваторій.

Фестивалі та хорватські свята

Приїжджайте в цю країну на початку липня, і ви побачите Міжнародний фестиваль «Евроказ», який проходить в Загребі. В цей же час в Дубровнику йдуть театральні постановки і концерти класичної музики. В середині липня ви можете стати учасником Міжнародного фольклорного фестивалю в Загребі і Літнього фестивалю в Спліті і Дубровнику. Прибувши в країну в кінці липня, ви також станете свідками численних фестивалів.

ціни

Вартість путівки на тиждень коштує приблизно 700 євро. Ціни набагато нижчі на гарячі тури на липень, причому на сімейні тури робиться знижка. Дізнатися вартість своєї поїздки ви можете в нашій системі пошуку турів, розташованої на початку сторінки. У таблиці результатів пошуку впервих рядках будуть виведені найдешевші за ціною путівки ( гарячі тури потрапляють до вибірки, якщо вони з'являються в цей час). Далі вниз в порядку зростання вартості відобразяться дорожчі і якісні варіанти.

Погода за даними статистики до 2019 року

Від холодного вітру країна захищена високими горами. Але тут немає виснажливої ​​і важкої спеки. Температура повітря «+ 28С», температура морської води-«+ 24С».

Пропонуємо детальніше ознайомитися з нюансами відпочинку в липні в популярних країнах

Ваш відпустку в липні?
Бажаєте насолодитися відмінним пляжним відпочинком?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.