Навигация
Реклама
Реклама

Відпочинок в Ізраїлі в грудні, тури до Ізраїлю в грудні, відгуки, вартість

Грудневий відпочинок в такій прекрасній країні як   Ізраїль   вартий особливої ​​уваги

Грудневий відпочинок в такій прекрасній країні як Ізраїль вартий особливої ​​уваги. Він відзначається, що не дивно і незвично для нас, росіян, звучить, звиклим до снігу і морозу, якісним відпочинком на знаменитих на весь світ найкрасивіших піщаних курортах та СПА, які розташовані на узбережжях таких морів як Середземне і Червоне. А вже про сам солоному морі в світі ( Мертвому морі ), Де відпочинок в Ізраїлі в грудні можна з успіхом поєднати і з лікуванням в одному із знаменитих ізраїльських санаторіїв і говорити нема чого, про нього не чули хіба, що тільки самі ледачі.

Адже сюди, з метою поправити своє ослаблі здоров'я, з'їжджаються з року в рік тисячі людей. Вода Мертвого моря завдяки унікальному своїм складом здатна вилікувати від безлічі самих різних захворювань, і не тільки шкірних. Це і захворювання дихальних шляхів, і онкологічні захворювання, безпліддя і ДЦП, і безліч інших, на перший погляд невиліковних, захворювань. І не дарма воду Мертвого моря ще називають і «живою водою».

Тури в Ізраїль в грудні вважаються ідеально відповідними і для сімейного відпочинку, зокрема відпочинку з дітьми різного віку, як від самих маленьких, так і старшого віку. Це пояснюється тим, що культ матері і дитини в цій країні по шануванню знаходиться на одній сходинці з релігійними святинями. А що надаються послуги, що дозволяють перебування в цій країні з дітьми зробити ще більш комфортним дивують своєю різноманітністю і високою якістю. Та й клімат, і цілющі властивості ізраїльського сонечка і трьох морів підуть тільки на користь, як дітям, так і дорослим.

Крім того, держава Ізраїль в грудні привабливо для сімейного відпочинку ще й тим, що саме в цей час в Ізраїлі проходить ряд свят релігійного і новорічного характеру. Тури в Ізраїль роблять зимовий місяць грудень ще більш цікавим і привабливим за рахунок такої величезної кількості всіляких свят і заходів. Такий унікальної можливості побачити і оцінити всієї краси урочистостей і самим взяти участь в них ви не отримаєте ні в жодній іншій країні світу. Але Ізраїль має одну особливість, про яку потрібно пам'ятати. Всі його мешканці живуть згідно з місячним календарем, і тому кожен рік спостерігається зміна дат, в тому числі і дат свят.

Також необхідно відзначити, що в цей час Ізраїль привабливий і для тисячі паломників, які з року в рік з різних куточків всього світу поспішають відвідати цю дивно красиву країну саме в зимовий час і взяти активну участь у святкуванні. Місяць грудень особливий для Ізраїлю, в перших його числах проходить один з найважливіших єврейських свят, які святкує протягом цілих восьми днів, званий Ханука - свято свічок або світла. Святкування починається з запалювання Хануки - спеціального світильника. У країні це свято відзначають дуже урочисто і барвисто. По всій країні гримлять красівенние салюти, проходять всілякі барвисті заходи: концерти, спектаклі, ярмарки та виставки.

Ізраїль для паломництва і відпочинку цікавий не тільки на початку грудня. Весь місяць насичений всілякими цікавими і такими, що запам'ятовуються подіями і святами . Це пояснюється тим, що Ізраїль, будучи колискою, центром для трьох світових релігій однаково рівно шанує всі ці релігії і їх знаменні дати і свята. І так уже склалося, що вся програма відпочинку в Ізраїлі в грудні, як на початку місяця, як в середині, так і в кінці характеризується найяскравішими релігійними подіями.

Тури в Ізраїль, що проводяться в грудні, різноманітні, вони вражають своєю програмою. На порядку денному і відвідування Єрусалиму, і Назарета, і стародавнього Віфлеєму, і такого сучасного Тель-Авіва, з усіма їх пам'ятками і іншими «принадами».

Приїжджі в зимовий час мають унікальну можливість скористатися екскурсійними послугами та відвідати такі історичні та святі місця як, найдавнішу фортеця Масада, стіну плачу, біблійні пагорби. Пройтися «Дорогий ладану», розташованої по самій пустелі Негев, і помилуватися чудовими місцевими ландшафтами, фортецями і розташованими вздовж дороги древніми містами. Цією дорогою можна вийти прямо до самого Середземного моря.

Що стосується погоди в Ізраїлі , То місяць грудень є дуже теплим. Погода в країні в цей період часу коливається в межах + 14 / + 25 градусів і залежить від її регіону. Ізраїль вважається унікальною країною, оскільки тут можна незалежно від пори року відпочивати на піщаному березі одного з чотирьох морів, позасмагати і купуватися, а також поєднати лікування з активним відпочинком, оскільки в цьому зимовому місяці температура, наприклад води Середземного моря, дорівнює десь вісімнадцяти градусам, а Червоного і Мертвого морів - +21.

Така особливість Ізраїлю дуже приваблива для любителів цілорічного пляжного відпочинку. А що стосується любителів ще й активного відпочинку, то їм ідеально підійде Червоне море Ізраїлю. Адже тут можна не тільки повалятися на піщаному березі і погріти боки на сонці, але і зайнятися дайвінгом. Вода Червоного моря відрізняється особливою чистотою і прозорістю. А саме море багате на дивовижно гарних і рідкісних мешканців і коралові рифи.

Крім того, для любителів молодіжних тусовок і посиденьок в затишних прибережних ресторанчиках відпочинок в Ізраїлі в грудні на березі Червоного моря в Ейлаті також буде ідеально відповідним.

Відгуки туристів, що відвідали курорти Ізраїлю саме в грудні, характеризуються одними тільки позитивними емоціями і спогадами. Можна прочитати: «Я навіть і не очікувала так відпочити на море в грудні ...» або «Які гарні місця відкриває перед гостями Ізраїль в грудні ...». І це не дивно, адже Ізраїль, будучи країною, з таким багатим культурним та історичною спадщиною, що має такі природні та архітектурні пам'ятки просто не може нікого залишити байдужим. Ізраїль з такою неймовірною магічною силою притягує людей до себе з усіх куточків світу. Кожен, хто хоч раз побував в цій прекрасній країні, поспішає ще й ще раз побувати тут.

Якщо ви вирішуєте, де провести свій грудневий відпустку, і перед очима виникають картинки з морськими пейзажами, то вирушайте в Ізраїль. Як плюс, можна назвати і досить доступні ціни на туристичні путівки до Ізраїлю. У грудні можна і гарячі путівки в Ізраїль придбати, чим значно заощадити - на вартості, але не на комфорті і сервісі!


#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.