Навигация
Реклама
Реклама

Відпочинок в січні. Куди поїхати відпочивати в січні? Взимку сезону 2019.

  1. Пляжний відпочинок в січні 2019 року - це можливо
  2. Подорожуємо по зимовій Європі
  3. Плануємо сімейний відпочинок
  4. Свята та фестивалі

Вартість турів (on-line) на даний момент часу! Тільки реальні пропозиції! Всі ціни на відпочинок в січні знаходяться тут:

Навіть, якщо ваш відпустку припав на січень, не варто впадати у відчай! Наша система пошуку турів (над текстом) зможе зробити вам пропозицію про комфортний відпочинок навіть в цьому холодному місяці. Вона підбере для вас найкраще з можливого. А наші співробітники підкажуть, куди поїхати відпочивати в залежності від ваших побажань і переваг.

Пляжний відпочинок в січні 2019 року - це можливо

Якщо ви любитель пляжного відпочинку і вважаєте за краще тільки його, то на курортах Індійського моря або Карибського басейну це цілком можливо. Вам будуть запропоновані найкращі варіанти такого відпочинку навіть взимку: Гоа , Пхукет , Патайя . Відмінним відпочинком в середині зими може бути тур на Мальдівські або Сейшельські острови, а також на сонячний Маврикій . Ще більш вдалим варіантом може служити Куба або Домінікана , Та й курортне узбережжя Бразилії чекає всіх любителів пляжного відпочинку найбільш охоче якраз в січні. Практично незаймані прибережні джунглі, розташовані на узбережжі Коста-Ріки, зможуть вас підкорити відразу і назавжди. Враження від цього туру ви запам'ятаєте надовго.

Подорожуємо по зимовій Європі

Якщо вам до душі зимові тури, то вам краще всього поїхати в країни Скандинавії. Вам дуже сподобаються ці засніжені країни. Відмінним варіантом відпочинку в січні 2019 року можуть бути тури в Іспанію , Італію , Чехію і Португалію . Екскурсійні путівки в цей період обходяться досить дешево, і на початку місяця ще багато розпродажів в відомих бутиках. Тим більше в січні, в цих країнах, не спостерігається поганої погоди, та й кількість відпочиваючих набагато менше. Любителі стародавньої історії зможуть познайомитися з величезною кількістю історичних пам'яток, а також з древніми культурами цих країн.

Дуже популярні в січні гірськолижні тури в   Австрію   ,   Швейцарію   ,   Францію Дуже популярні в січні гірськолижні тури в Австрію , Швейцарію , Францію . У другій половині місяця ціни на путівки сюди різко знижуються в зв'язку закінченням "новорічної лихоманки", що дозволяє насолодитися елітним відпочинком на лижах за розумні гроші.

Плануємо сімейний відпочинок

Якщо ви вирішили провести свій відпочинок усією своєю родиною, то кращого варіанту як Андорра, Австрія або Скандинавія - годі й чекати. Вашим дітям буде тут дуже комфортно. Ці місця - справжній земний рай для любителів лижного спорту. Сама природа подбала про те, щоб максимально догодити всім відпочиваючим. Навіть температура повітря в січні цього регіону майже ніколи не буває набагато нижче нуля, при цьому сніг лежить завжди.

Свята та фестивалі

Де можна відпочити в січні, щоб потрапити на місцеве свято? У перших числах місяця ще не відгриміло святкування нового року по всьому світу, а потім православні країни починають готуватися до Різдва, День Святого Бертольда відзначають в Швейцарії, а День Святого Кнута - в Швеції. З незвичайних свят - американський День спагетті, японський День номера 110 (телефону місцевої поліції), міжнародні дні слова «Дякую!» І обіймів, а також День народження російської горілки. Державні і національні свята в середині зими відзначаються на Кубі, в Литві, Сербії, Албанії, Хорватії, Тунісі, Австралії, Індії. Поїздку в Таїланд в цьому місяці можна поєднати з святкуванням місцевого Дня дітей, а подорож до Японії - з Днем повноліття.

Пропонуємо детальніше ознайомитися з нюансами відпочинку в січні в популярних країнах

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.