Навигация
Реклама
Реклама

Відпочинок в Таїланді в лютому 2019. Ціни на тури в Таїланд з дітьми. Погода в лютому, температура води і повітря.

  1. Всі тури, спецпропозиції туроператорів, гарячі тури в Таїланд в лютому знаходяться тут: Кращі ціни...
  2. пам'ятки
  3. Погода в Таїланді в лютому (за даними статистики метеоспостережень до 2019 року)

Всі тури, спецпропозиції туроператорів, гарячі тури в Таїланд в лютому знаходяться тут:

Кращі ціни на тури в Таїланд на даний момент часу:

Кращі ціни на тури в Таїланд на даний момент часу:

Таїланд - країна з багаторічною історією, а відпочинок в ній в лютому є одним з найбільш комфортних, так як королівство розташовується в тропічній зоні, а це значить, що зима тут тепла. А крім того, в цьому місяці майже ніколи не буває дощів, тому виїхати з умов наших морозних і сніжних зим мріє майже кожен, хто хоче повернутися додому відпочилим, покритим гарною засмагою, повним емоцій і яскравих вражень, отриманих від відпочинку. Тури в Таїланд в лютому відрізняються різноманітністю, середніми цінами і стають дедалі популярнішими у наших співгромадян.

Щоб орієнтуватися у великій кількості пропозицій і цінах на них, пропонуємо вам користуватися нашим сервісом пошуку цін та підбору турів (див. Початок сторінки). Таблиця рзультатах, яку видасть система, дуже зручно читати, так як найдешевші путівки (гарячі тури) знаходяться в перших рядках таблиці. Далі ціни йдуть у міру зростання (стандартні пропозиції).

пам'ятки

Це екзотичне королівство відомо величезною кількістю пам'яток, курорти Таїланду відкриті для туристів цілий рік, хоча найкращим місяцем вважається все ж лютий.

Свою поїздку найкраще почати зі столиці - контрастного і чудового міста Бангкок . Одночасно дивно і незвично поєднання фешенебельних готелів і сучасних бізнес-центрів з древніми буддійськими храмами, блошиними ринками, на яких, до речі, можна придбати багато дуже якісних, але досить недорогих товарів і речей. Любителі нічного життя приємно здивуються кількостей барів, клубів, ресторанів і казино.

Тим, хто хоче дізнатися більше про історію Таїланду, буде цікаво відвідати монастир Ват Фо, найстаріший і великий за величиною, знаменитий своєю золотою скульптурою Будди. Королівський палац - комплекс, який є історичним центром Бангкока. Оточують палац кілька храмів, один з яких - славний Храм Смарагдового Будди.

Найбільш незвичайними для туристів пам'ятками є плаваючі ринки з неповторною атмосферою східних базарів і величезним вибором товарів Найбільш незвичайними для туристів пам'ятками є плаваючі ринки з неповторною атмосферою східних базарів і величезним вибором товарів.

Таїланд в кінці лютого оптимально підходить для прогулянок по мальовничих садам і паркам, яких в цій країні дуже багато. На спеціалізованих туристичних сайтах в Інтернеті можна зустріти масу захоплених відгуків про подібні турах.

Тури в лютому, на відомий у всьому світі курорт Пхукет дадуть можливість познайомитися з унікальною китайсько-португальської культурою. А природа цього мальовничого місця з багатою флорою і фауною залишить тільки яскраві і незабутні враження.

На самому початку місяця Таїланд порадує туристів святом квітів, який проводиться в Чиангмае. Плоти, прикрашені красивими квітами, спускають на воду, і проводяться змагання.

А найголовніша подія лютого - це, звичайно ж, велике свято Маха-Обдимаючи - китайський Новий рік, який відзначається три дні А найголовніша подія лютого - це, звичайно ж, велике свято Маха-Обдимаючи - китайський Новий рік, який відзначається три дні. Програма свята дуже яскрава і запам'ятовується, відвідати його напевно захоче кожен, хто відпочиває в цей час в Таїланді.

Що стосується цін на путівки в лютому, то вони залежать від часу перебування, зірковості обраного готелю і від обраного вами напрямку. Але, звичайно ж, вартість туру в лютому обійдеться дорожче, ніж в дощові місяці, тому придбання палаючої путівки буде дуже доречним. Слід відразу сказати, що вартість такої путівки жодним чином не відбивається на високій якості відпочинку в Таїланді.

Погода в Таїланді в лютому (за даними статистики метеоспостережень до 2019 року)

Середня температура в Таїланді в лютому становить 27 градусів, вода як і раніше тепла, близько 25 градусів, що сприятливо для безтурботного пляжного відпочинку з водними розвагами. Який би курорт ви не вибрали, захоплюючу Паттайю або популярний Пхукет, погода буде сприятливою для проведення відпустки в дивовижному і екзотичному Таїланді.

Пропонуємо детальніше ознайомитися з нюансами відпочинку в лютому в популярних країнах

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.