Навигация
Реклама
Реклама

Відсвяткувати Новий рік під пальмами біля моря - це актуально

  1. Як з користю і задоволенням провести новорічну ніч
  2. Єгипетський новорічний прогноз
  3. Єгипетські новорічні страви
  4. Як з користю провести час

Багато людей зізнаються в тому, що набридло зустрічати Новий рік в холоді, з салатом «Олів'є» та комедією «З легким паром Багато людей зізнаються в тому, що набридло зустрічати Новий рік в холоді, з салатом «Олів'є» та комедією «З легким паром!». Але все можна змінити, відправившись до моря і сонця, - наприклад, до Єгипту.

Як з користю і задоволенням провести новорічну ніч

Самі єгиптяни Новий рік святкують під час розливу Нілу - в вересні, але не мають нічого проти того, щоб відзначити цю подію по-європейськи - в ніч з 31 грудня на 1 січня.

Туристів, які вирушили до Єгипту, в цей час очікують ялинка, свічки і просто шикарні розважальні програми. Свята відбуваються не тільки на пріотельних територіях, а й на міських вулицях Хургади, Шарма, Дахаб, Табі, Ель-Гуни - основних курортів.

До речі, і Різдво по православним звичаєм можна відзначити в Єгипті разом з коптами - неарабським корінним населенням. Саме барвисте видовище розгорнеться в монастирі Святої Катерини.

Єгипетський новорічний прогноз

Сніг і мороз на Новий рік ви точно не зустрінете - в Єгипті взимку досить комфортно - від +25 до +28 в повітрі і до +23 в воді.

Причому немає виснажливої ​​спеки, помірно тепло, є можливість засмагнути і покупатися в морі, а також відвідати екскурсії до старожитностей (іноді в літній період це зробити складно через розпечене повітря).

Причому немає виснажливої ​​спеки, помірно тепло, є можливість засмагнути і покупатися в морі, а також відвідати екскурсії до старожитностей (іноді в літній період це зробити складно через розпечене повітря)

Єгипетські новорічні страви

Багаторічна присутність туристів з СНД на території Єгипту навчило місцевих кухарів готувати улюблені для нас популярні страви з місцевими стравами та красиво прикрашеними.

У достатку тут на новорічному столі страви з м'яса, незвичайні гарніри, фрукти-овочі і неперевершені за смаком солодощі.

Як з користю провести час

Якщо ви хочете зустріти Новий рік на відпочинку в Єгипті - це добре. Але святкування триває один день, а як провести решту часу?

Можна відправитися на джип-сафарі, покататися верхи на верблюді, оглянути визначні пам'ятки регіону, здійснити незабутню занурення з аквалангом - Червоне море багате на краси. Як правило, туроператори пропонують безліч варіантів розваг.

Досвідчені мандрівники радять купувати новорічні подорожі до Єгипту завчасно, так як цей напрямок користується найбільшим попитом і безпосередньо перед святами потрібних варіантів може не виявитися.

Пакети з екскурсіями не рекомендується купувати прямо на вулицях, краще в перевірених фірмах - це убезпечить вас від багатьох неприємностей і проблем.

Якщо стаття сподобалася, розкажіть друзям :)

Але святкування триває один день, а як провести решту часу?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.